Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

    А пък аз къто съдия мога ли да подам КОНСТАТАЦИЯ че бях настанен в хотел на който в ресторанта му нямаше джак ....джак бе за пиене....та се наложи да си извадя дълбоката резерва от багажника....
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

      Всичко ми заприличва на футболен мач, обекти срещат субекти!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

        Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
        Всичко ми заприличва на футболен мач, обекти срещат субекти!
        Гоооооооол
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

          Правилникът няма да се променя до края на сезона.
          Ходим за удоволствие /съжалявам, че нямах възможност да дойда на Лазарово/.
          Съдиите вземат окончателното решение. Има ред за несъгласните участници.
          Идиоти, каращи със скорост над 20 км/час в лагера трябва веднага да се изхвърлят от състезанието /не искам по всички телевизии, на автомобил, предизвикал инцидент, да се вижда моето лого!!! Моля съдиите да прилагат правилника/!
          Вярно е, че има ситуации, за които правилникът няма ЕДНОЗНАЧНО решение /примерно допиране до лента и излизането извън нея/. Сигурен съм, че с времето нещата ще се изчистят.
          Всички организатори и съдии заслужават огромна благодарност за това, което правят.
          Добронамереноста и усмивката винаги помагат.
          Ако на някого не му харесва, да не кара.

          И Благой да се спре, че аман от него, да го издигнем за кандидат- президент, и да се хапе с други, които по-заслужават!

          Убеден съм, че по-голямата част от нас ще продължат напред!
          Успешно завършване на всички!!!
          Георги Донев, 0889 437 687
          Nissan Patrol Y60

          Коментар


          • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

            Ах шефче колко си голям, мъдър и винаги прав, спаси ми живота много ме тормозят тия. Вземам си забележка и компромисите дотук може да останат 20 екипажа но ще са наи наи във всичко.

            Коментар


            • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              Чичо Митко не носи скарата по трасето ��
              Напротив винаги нося валандера с мен но не можах да разбера поради каква причина ме намеси отново.
              До сега се въздържах да пиша понеже не съм присъствал и нямам моралното право, но след като ме намеси да поясня, че траялните състезания изискват най-голям ресурс от съдии от всички офроуд формати.
              Повярвайте ми знам го от личен опит.
              Последно редактирано от ДСВ; 27-05-16, 15:43.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Чакай малко , пишеш колкото да се намираш на работа или колкото да не зАспиш.
                .
                Нали знаеш, че се обръщаш към организатор на траялно състезание? Или не знаеш, защото не си присъствал!

                Понякога имаш много свежи идеи, но начина ти на комуникация много дразни и едва ли някой някога ще ги вземе на сериозно.

                Коментар


                • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                  Предлагам ви да спрете с обидния тон, защото предстоят още 4 състезания от шампионата и на повечето от вас ще ви се налага да се гледате.

                  Съдиите винаги са казвали, че са там не за да ви пречат. Присъствала съм на ситуация как съдия на зона посочва на екипажа (тръгнал към изхода) пропусната врата, как го предупреждава, че е прекалено близо до лентата или забравени в зоната пътечки, за бутане на джип с ръка, за навито въже... някои дори се опитват да навигират. Може би го правят с цел да ви помогнат, все пак всички са бивши или настоящи състезатели. Т.е., били са и от вашата страна. Не казвам, че е правилно, по правилник трябва да ви оставят да правите грешки и да ги записват.

                  След тази тема предполагам всички ще мълчат в зоната, няма да ви предупреждават за евентуални грешки, ще си пишат грешките ви чинно в листовете, т.е. ще са там не да ви помагат, и.... очаквам следващата тема: "Как съдията ме прее...а и не ми показа пропуснатата врата"....

                  Коментар


                  • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                    Дебатите за съдийството надминаха дебатите за състезанието.
                    Контролът на съдиите започва да надминава контрола на провеждането на матурите в частта му за видеонаблюдението.
                    И какво от това?
                    Тарикатът винаги ще тарикатее ,а дисциплинираният винаги ще спазва правилата.
                    Вижте първото "Лазарово" -правилник страничка и половина и 40 участника.
                    Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                    Пламен Златарев 0888 66 03 18

                    Коментар


                    • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                      Да не с окаже 10-тото и последното Лазарово.

                      От много организация сега джипът ми е без спирачки, с неработещ стартер, без задни калници и врати. Въжетата са свалени, ролките на лебедките трябва да се шлайфат, и двата ми трипа не работят, ремъците вията и още куп дребни проблеми. А сряда пътувам за България Трофи.

                      Дали си струва а?
                      Последно редактирано от Стоян Францов; 27-05-16, 18:21.

                      Коментар


                      • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                        Нали знаеш, че се обръщаш към организатор на траялно състезание? Или не знаеш, защото не си присъствал!

                        Понякога имаш много свежи идеи, но начина ти на комуникация много дразни и едва ли някой някога ще ги вземе на сериозно.
                        Права си !
                        Дори си мисля,че не преавилно,някой който не присъства или не участва на траялните състезания,събиране или конференции на организаторите свързани със създаване на правилник,да има претенции,мнения и критики !
                        Смятам,че е малко не на място и неморално,дори нагло !?

                        Коментар


                        • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                          Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                          Нали знаеш, че се обръщаш към организатор на траялно състезание? Или не знаеш, защото не си присъствал!

                          Понякога имаш много свежи идеи, но начина ти на комуникация много дразни и едва ли някой някога ще ги вземе на сериозно.
                          Дидка, знам разбира се кой е но това не пречи да не е прав в ситуацията и да пише глупости. Жоро Донев и той неподготвен ,че някой искал да променя правилници и др.
                          Темата е за съдийството, Иван Попов е изложил доводи . Ако си направиш труда да прочетеш цялата тема ще си изясниш позицията на едните и другите. Това което съм изложил като доводи е по наблюдения които съм имал когато съм присъствал на състезанията . Виждал съм как действат и реагират съдиите по зоните . Да не съм бил в Лазарово и тези които са били там не са на ясно със ситуацията а е само между участниците и съдията на зоната. Не съм коментирал ситуацията ако си забелязала.
                          Темата е: Съдията-бог и КАК ще е в бъдеще!!! Това изисква ли присъствие на последното състезание да си дам мнението?
                          Последно редактирано от banjo; 27-05-16, 18:45.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Дидка, знам разбира се кой е но това не пречи да не е прав в ситуацията и да пише глупости. Жоро Донев и той неподготвен ,че някой искал да променя правилници и др.
                            Темата е за съдийството, Иван Попов е изложил доводи . Ако си направиш труда да прочетеш цялата тема ще си изясниш позицията на едните и другите. Това което съм изложил като доводи е по наблюдения които съм имал когато съм присъствал на състезанията . Виждал съм как действат и реагират съдиите по зоните . Да не съм бил в Лазарово и тези които са били там не са на ясно със ситуацията а е само между участниците и съдията на зоната. Не съм коментирал ситуацията ако си забелязала.
                            Темата е: Съдията-бог и КАК ще е в бъдеще!!! Това изисква ли присъствие на последното състезание да си дам мнението?
                            Следя я от самото начало. Не смятах, че е редно да се намесвам, понеже не съм нито съдия, нито състезател. Ти обаче също не си, поне не и в траялите.


                            Пак ти казвам, имаш хубави идеи, но само на хартия, ела в Лясковец, покажи как се съдийства и запуши на всички устата. Съдийството, както и политиката, всички го знаят и разбират. Явно само съдиите - не.

                            Коментар


                            • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                              Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                              Следя я от самото начало. Не смятах, че е редно да се намесвам, понеже не съм нито съдия, нито състезател. Ти обаче също не си, поне не и в траялите.


                              Пак ти казвам, имаш хубави идеи, но само на хартия, ела в Лясковец, покажи как се съдийства и запуши на всички устата. Съдийството, както и политиката, всички го знаят и разбират. Явно само съдиите - не.
                              Участвал съм да ти припомня и не ми отговори на въпроса !
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                                Що не вземете да изпитвате всички състезатели за правилника еи така между другото на тех.преглед по някой въпросче.След финал на всеки сътезател всички други се разписват съглаасявайки се с написаното от съдията.Това ще ги задължи да се гледат и ако има подобен казус то той ще бъде решен веднага от всички заедно.И после няма да има спорове.
                                Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                                И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X