Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

    Става въпрос за решение на спор ако проблема ви е бил хранометър винаги съм с резервен и никога няма да е проблем някои от вас да го стартира с моя не сте споменали досега.

    Коментар


    • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

      Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
      Става въпрос за решение на спор ако проблема ви е бил хранометър винаги съм с резервен и никога няма да е проблем някои от вас да го стартира с моя не сте споменали досега.
      Моля, те не търси под вола теле и спри да се правиш на гълъб преметач, а ми отговори поне на въпросите от 94 пост. И кажи пред Всички тук дали нещо, което съм казал се разминава една "гарга" от истината.
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
        Някои преди години ходеха даже с камери и снимаха конкуренцията.
        Криза е, ама снимачната техниката поевтинява, дилемата е в камери и репортери ли да инвестираш или в нов "паяк-бегач"
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

          ВАНКА нищо правилно не си казал ,всички казуси които са описани са абсолютно правилни нямам никакви скруполи наказанията или не наказанията са по правилник така че аз проблеми нямам никакви .НЕ НАКАЗВАМЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО НАЧИН НЕРАЗРЕШЕН ОТ ПРАВИЛНИКА .

          Коментар


          • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
            ВАНКА нищо правилно не си казал ,всички казуси които са описани са абсолютно правилни нямам никакви скруполи наказанията или не наказанията са по правилник така че аз проблеми нямам никакви .НЕ НАКАЗВАМЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО НАЧИН НЕРАЗРЕШЕН ОТ ПРАВИЛНИКА .
            С това уби и малкото гардже в мен. Ще изчакам началника да качи резултатите и ще си говорим пак. Междувременно искаш ли да дискутираме прегледа на състезателните коли извършван от теб и как цитирам те по памет " тези които са имали забележки от Сливен да ги отстранят" . Имали до сега в твоята съдийска практика върнат автомобил за нередности ???
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

              Всички състезатели с препоръки от Сливен бяха изпълнени на 100 процена а и на прегледа решение не взимам еднолично и какъв то и казус да излезне го решаваме трима човека винаги сме били единодушни така че проблеми сме нямали.

              Коментар


              • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                ....- уж се управлява супер успешно, само велики политици, а народа изчезва малко по малко . . .
                Нещо като-много вожд,малко индианец,нали?
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                  Вместо постоянно да създаваш интриги и постоянно да търсиш пропуски в съдииство и правилници та белким се преместиш едно две места напред,ТРЕНИРАИ много тренировки че единствен ти от стандарта се обръщаш насред полето наблегни на умение във трасето не на клавиатурата че както си го подкарал някои ден като вдигна листа с класирането може да изпаднеш ТОВА Е ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ КОИТО ПИША ДО ЛЯСКОВЕЦ УСПЕХ НА ВСИЧКИ.

                  Коментар


                  • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                    Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                    Вместо постоянно да създаваш интриги и постоянно да търсиш пропуски в съдииство и правилници та белким се преместиш едно две места напред,ТРЕНИРАИ много тренировки че единствен ти от стандарта се обръщаш насред полето наблегни на умение във трасето не на клавиатурата че както си го подкарал някои ден като вдигна листа с класирането може да изпаднеш ТОВА Е ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ КОИТО ПИША ДО ЛЯСКОВЕЦ УСПЕХ НА ВСИЧКИ.
                    Това за Иван Попов ли се отнася?
                    Последно редактирано от dragomir_68; 27-05-16, 22:52.
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                      banjo явно не си прочел по долните редове както трябва и те моля да ги прочетеш пак!?Да,цял ден бях на работа ,защото трябва да се работи,а не да вися на компютъра и да съм виртуален участник и да споря с радиото!
                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Коле, забелязваш ли как се въртят и сучат нещата и все за професионализъм и заплати става въпрос.
                      При нас повечето организатори обещават да покрият разходите на съдиите. Едни са ми давали ,други са ме забравяли- Майната му ,било е привилегия да съм там като доброволец. Защо изобщо се обсъжда това. Щяло да бръкне в джоба на състезателите прочетох по горе. Ама те и граждански и трудови договори ще поискат. Може и застраховка злополука срещу побой за всеки случай да им се направи.
                      Явно не си прочел и това мнение на автора:
                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Лазарово , си е Лазарово, както казват някои, а на Всичкото отгоре и за 10-ти път. Браво пожелавам на Всички организатори и участници такива годишнини и нека те да продължат и да се множат!
                      Не мога да сдържа Възмущението си от съдийството втория ден в клас стандарт, затова отворих друга тема:
                      Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!


                      искам в нея да вземат участие организатори, съдии и участници. Благодаря предварително.
                      Изобщо незнам какъв ти е проблема и не ме интересува,но имаше силно желание да оправиш трофи състезанията,а накрая неможа и на срещата им да отидеш....много писане много глупости,а трябват дела.
                      ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                      Коментар


                      • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                        Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                        Вместо постоянно да създаваш интриги и постоянно да търсиш пропуски в съдииство и правилници та белким се преместиш едно две места напред,ТРЕНИРАИ много тренировки че единствен ти от стандарта се обръщаш насред полето наблегни на умение във трасето не на клавиатурата че както си го подкарал някои ден като вдигна листа с класирането може да изпаднеш ТОВА Е ПОСЛЕДНИЯ ПОСТ КОИТО ПИША ДО ЛЯСКОВЕЦ УСПЕХ НА ВСИЧКИ.
                        Вече почваш да го нападаш съвсем открито и да показваш някаква странна омраза, неприлягаща на съдия и то не от вчера. Време е да му се извиниш сега защото не си прав. Явно думите са написани с много гняв. Просто господин съдия трябваше да си признаете допуснатите грешки, за което няма да бъдете изгорен на клада или нещо подобно. Така да нападате участник е неподобаващо и грозно.

                        Коментар


                        • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                          Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                          Форума се понапълни ,толкова пълен не съм го виждал никога и толкова активен. Сега е момента да изкажете мнение ще има ли професионални съдии и на каква цена или пак ще си я караме на доброволци.
                          Той форума си е и доста пълен и доста активен още доста преди ти да си знаел за съществуването му. А по-голямата част от него пише и доста по грамотно от тебе!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                            Аха значи вие спокойно можете да си говорите свободни съчинения по адрес на оф роуд съдия при ясната мисъл че пряко влияете върху неговата репутация и кариера, защото никои ОРГАНИЗАТОР не кани проблемен такъв.И когато ние сме длъжни да отговорим и кажем истината в прав текст защото така трябва и става СТРАШНО И НЕДОПУСТИМО, как може съдия да говори така. А горенаписаното е така, вярно ЧЕ НЕ ГО МИСЛЯ и по никакъв начин няма да ми промени отношението ми към Иван Попов, ще си останем колеги и приятели. Дано от този спор всеки е извлкъл ползи, аз видях своите пропуски и ще ги коригирам занапред, ако някои изобщо ме покани.
                            Последно редактирано от valerisuper; 28-05-16, 06:47.

                            Коментар


                            • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                              Аха значи вие спокойно можете да си говорите свободни съчинения по адрес на оф роуд съдия при ясната мисъл че пряко влияете върху неговата репутация и кариера, защото никои ОРГАНИЗАТОР не кани проблемен такъв.И когато ние сме длъжни да отговорим и кажем истината в прав текст защото така трябва и става СТРАШНО И НЕДОПУСТИМО, как може съдия да говори така. А горенаписаното е така, вярно ЧЕ НЕ ГО МИСЛЯ и по никакъв начин няма да ми промени отношението ми към Иван Попов, ще си останем колеги и приятели. Дано от този спор всеки е извлкъл ползи, аз видях своите пропуски и ще ги коригирам занапред, ако някои изобщо ме покани.
                              г-н Бисеров,предполагам ,че си спомняте за поканата за 19-20-21 август.За нас ще е чест вашето присъствие

                              Коментар


                              • От: Правилник: Съдията–бог и КАК ще е в бъдеще !!!

                                И в списъка за Лясковец гледам са те сложили.

                                Да взема да прекратя темата "Иван Попов и Валери Бисеров приятели" и да се спре вече.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X