Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

    Първоначално публикуван от Миро Иванов Преглед на мнение
    Мисля, че се коментираше преди време за -300(примерно) за пропускане на зона.Същото може да е и за дисквалификация, но хора разни-свят широк.....
    p.s. Любопитно ми беше просто...
    Така беше, имах предложение за наказание за пропускане на зона, но не се прие.

    Коментар


    • #77
      От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

      Според мен не бива да се наказва пропускането на зона. Точно това ми харесва в този правилник-състезателите имат свобода да карат или не дадена зона. Ако им се стори много трудна като за тяхната машина-имат свободата да си запазят техниката, а не да влизат безсмислено през входа, и да направят обратен завой.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #78
        От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

        Тогава трябва да се стимулират за да я карат-демек по-високи точки на вратите.Защото иначе започват едни тънки сметки за 10 точки.
        Сузуки Самурай-старт от скрапа
        0885192667

        Коментар


        • #79
          От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

          Според мен всяка една зона е част от състезанието и трябва да е задължитено екипажите да влизат в нея.Ако някои от пилотите имат страх или не им се каля то има и по малък клас,все пак организатора затова ги е направил зоните.

          Коментар


          • #80
            От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

            Първоначално публикуван от Миро Иванов Преглед на мнение
            Мисля, че се коментираше преди време за -300(примерно) за пропускане на зона.Същото може да е и за дисквалификация, но хора разни-свят широк.....
            p.s. Любопитно ми беше просто...
            Ако се повреди машината пак ще пропускаш зони.Тогава могат да почнат тарикатлъците-джипа ми се счупи не мога да вляза в зоната-защо ме наказвате.Върви доказвай дали машината наистина е повредена или не искам да се калям /примерно/.

            Коментар


            • #81
              От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

              Точно тука е тънкия момент .Според мен трябва да има наказание .Който не иска да кара зоната просто стартира и излиза от зоната.
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #82
                От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                Вече се прие да няма наказание. Ще видим през сезона дали е било добре или не.

                Коментар


                • #83
                  От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                  Пламен е прав.Найстина обаче ако ти се счупи машината какво правим?Наказват те че се е счупила?Всичко според мен е измислено ще видим колко ще се спазва.Най-тънкия момент според мен ще е с колчетата.Винаги ще останат скандалите за паднало или непаднало колче.Световните мрънкала няма да имат мира ако няма скандали.
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #84
                    От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                    Ми тогава ще са види кои машини са здрави за състезанията за които са предназначени.Има достатъчно време да се поправят между влизането във зоните.Никой няма да наказва екипаж дето се е счупил-те ще се самонаказват като не са си пазели машината.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                      Пламен е прав.Найстина обаче ако ти се счупи машината какво правим?Наказват те че се е счупила?Всичко според мен е измислено ще видим колко ще се спазва.Най-тънкия момент според мен ще е с колчетата.Винаги ще останат скандалите за паднало или непаднало колче.Световните мрънкала няма да имат мира ако няма скандали.
                      Ти като скъса полуоска на Бръшлен колко време се ремонтира ...и въпреки всичко мина зоните във указаното време.
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                        Всеки ремонт е в зависимост от възможностите.Има моменти в който няма как да се ремонтира даден възел.Наказания за пропускане на зона е неприемливо и не трябва да се приема
                        Благодаря за добрите думи.Честита коледа на всички.
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • #87
                          От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                          Добре тогава екипажите да имат задължителен старт на всяка зона.Влизат в зоната и излизат от изхода.
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                            Меха,изобщо няма смисъл да го задължаваш да влиза във зоната ,тия 700 точки няма от къде да ги компенсира,а ако си е направил сметка че и без тая зона ще е първи само евала на тоя екипаж значи е бил перфектен през цялото състезание и неможеш да го спреш .Тия сметки ги правите във ПРОТО,останалите класове карат на макс дошли са да се накефят на каране и да си проверят себе си и машините .без никакви тънки сметки,дори да знае че ще счупи машината тои пак ще влезне във зоната,Адмирация за тези състезатели.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Добре тогава екипажите да имат задължителен старт на всяка зона.Влизат в зоната и излизат от изхода.
                              Меха, правилникът е готов. Толкова. Който иска да кара по ТОЗИ правилник, кара. Който не иска да кара по ТОЗИ правилник, не кара.
                              Нека уважим труда на колегите, работили за ТОЗИ правилник, и не разводняваме повече нещата. Колкото повече промени, толкова по-трудно за съдии и състезатели!
                              Ако се види по време на състезанията, че нещо може да се подобри, съм сигурен, че организаторите ще го направят.
                              Да вървим напред! Весело посрещане на 20015!!!
                              /Бе и на мен ще ми е трудно да се намъквам в спортната седалка, ама щом е по правилник, ще си сложа такава... /.
                              Георги Донев, 0889 437 687
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • #90
                                От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                                Ок няма проблеми щом правелника е приет.На Словакия имаше голямо наказание за не влизане в зоната ...Защо ли ....И те се ремонтираха между влизането в зоните.Просто .Представете си екипаж кара до обяд всички зони без грешка след обяд се чупи и не може да продължи ...През това друг екипаж влиза във всички зони за деня и е със една врата назад ....Мамка му кой ще е на първо място...
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X