Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

    Изключение прави преминаването на(над) опасни водни препятствия. При преминаване на(над) опасни водни препятствия участниците трябва да разкопчаят коланите си, ако съдията ги инструктира за това.
    (2) предпазният колан може да бъде разкопчан при опасно водно препятствие, ако съдията инструктира екипажа за това
    Стоянчо,това "АКО"???
    Щом са опасни препятствията,разкопчаването на колана,трябва да стане ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,а съдията само да напомни за това!!!
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • #62
      От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
      Стоянчо,това "АКО"???
      Щом са опасни препятствията,разкопчаването на колана,трябва да стане ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,а съдията само да напомни за това!!!
      Макар че не карам в Траялни състезания подкрепям.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #63
        От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
        Стоянчо,това "АКО"???
        Щом са опасни препятствията,разкопчаването на колана,трябва да стане ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,а съдията само да напомни за това!!!
        Това за да няма спорове и всеки да си тълкува препятствието дали е опасно или не. Опасните препятствия ще бъдат описани предварително и съдиите ще са длъжни да инструктират екипажите. На брифинга преди състезанието ще се казва на участниците къде трябва да се разкопчават коланите. Всъщност такива препятствия според мен по добре да се избягват.

        Коментар


        • #64
          От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

          Където има вода е опасно-при едно обръщане,няма да търся пак клипа-пускал съм ви го.
          Никъде не прочетох и за пожарогасителите???
          п.п.Дописал си,ама го промени в правилника.Ще го разпечатат и напомнят на всяко състезание където има някаква локва.
          Всъщност такива препятствия според мен по добре да се избягват.
          На Лазарово си ги има всяка година!!!
          Последно редактирано от Валентин Исаев; 26-12-14, 10:11.
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • #65
            От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
            Където има вода е опасно-при едно обръщане,няма да търся пак клипа-пускал съм ви го.
            Никъде не прочетох и за пожарогасителите???
            Пожарогасителите няма да са в колата. На всяка зона организаторите ще осигуряват пожарогасители, много по-достъпни ще са така.

            Коментар


            • #66
              От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              Пожарогасителите няма да са в колата. На всяка зона организаторите ще осигуряват пожарогасители, много по-достъпни ще са така.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #67
                От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                Стоянчо,това "АКО"???
                Щом са опасни препятствията,разкопчаването на колана,трябва да стане ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,а съдията само да напомни за това!!!
                Написано е така ,защото някой екипаж може да иска да си сваля колана при 5 см вода /локва /и ще трябва да пишем определение за "опасно водно препятствие"
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • #68
                  От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                  Бонус врата – ... За премината(взета) се смята врата премината от целия джип при движение напред в указаната на вратата посока, като накрая колчетата на вратата не са съборени на земята или счупени ...

                  Това в червеното означава ли, че не може да се мине врата на заден ход(в правилната посока на вратата)?

                  6.1 За всеки етап: класирането се извършва по броя на точките спечелени от екипажа след преминаване на зоните. Подреждането е по низходящ ред на точките. Дисквалифицираните екипажи получават 0 точки за съответната зона или за целия етап. Официалните резултати се обявяват от организатора на предвидените за това места до 2 часа след приключване на етапа.
                  При допуснати грешки, организаторите имат право да променят обявеното етапно класиране, но не по късно от 2 часа от обявяване на същото.

                  Може ли да се излезе с отрицателен брой точки от зона или минимума е нула?
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                    Това в червеното означава ли, че не може да се мине врата на заден ход(в правилната посока на вратата)?

                    Може ли да се излезе с отрицателен брой точки от зона или минимума е нула?
                    Врата не може да се минава на заден ход, само напред (това и 2014 беше така).

                    Мимимумът ще е 0.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                      Как ще стане това с минимум нула ?
                      Сузуки Самурай-старт от скрапа
                      0885192667

                      Коментар


                      • #71
                        От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                        Първоначално публикуван от Миро Иванов Преглед на мнение
                        Как ще стане това с минимум нула ?
                        Пример с моето участие на Сливен миналата година-имаше там един кален бряг, и не можех да го превзема. С цел по-лесно качване на брега-излизах с две гуми извън трасето. Позволено, но се наказва.
                        И след много опити-натрупах от наказания много "отрицателни" точки, а съм спечелил доста по-малко.
                        Пример-от старта, и минато няколко врати съм натрупал 300 точки(цифрите са съвсем произволни). От наказанията които съм натрупал съм събрал 500 наказателни. Сметката ми е минус 200. Но не се записват като "минус 200", а като нула. Демек-колкото и наказания да си натрупал-не може да имаш резултат по-нисък от нула.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                          И като се съберат накрая пет нули как ще им обясниш кой е по-нула? Мислиш ли, че системата така е добре?
                          Сузуки Самурай-старт от скрапа
                          0885192667

                          Коментар


                          • #73
                            От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Пример с моето участие на Сливен миналата година-имаше там един кален бряг, и не можех да го превзема. С цел по-лесно качване на брега-излизах с две гуми извън трасето. Позволено, но се наказва.
                            И след много опити-натрупах от наказания много "отрицателни" точки, а съм спечелил доста по-малко.
                            Пример-от старта, и минато няколко врати съм натрупал 300 точки(цифрите са съвсем произволни). От наказанията които съм натрупал съм събрал 500 наказателни. Сметката ми е минус 200. Но не се записват като "минус 200", а като нула. Демек-колкото и наказания да си натрупал-не може да имаш резултат по-нисък от нула.
                            Точно така. Иначе ще се окаже, че каралите са по-зле от некаралите. На Разград точно така се получи на няколко зони, от където всички излизаха м/у -15 и -100.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                              Първоначално публикуван от Миро Иванов Преглед на мнение
                              И като се съберат накрая пет нули как ще им обясниш кой е по-нула? Мислиш ли, че системата така е добре?
                              Това се получава само за крайните места в класирането - всички са с нули и са на едно и също място. Винаги в първите места има положителни точки.

                              Ето за това говори Кольо (това даже е от Сливен 2013):

                              Място Стартов Пилот/Навигатор Автомобил Населено място Общо точки Общо спечелени точки Общо загубени точки
                              14 14 Николай Колев / Тихомир Тончев Сузуки Витара Шумен 0 500 -970

                              Коментар


                              • #75
                                От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                                Мисля, че се коментираше преди време за -300(примерно) за пропускане на зона.Същото може да е и за дисквалификация, но хора разни-свят широк.....
                                p.s. Любопитно ми беше просто...
                                Сузуки Самурай-старт от скрапа
                                0885192667

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X