Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

    Снимка от Сливен. Същото се повтори и на друга зона с тръбарката на Краси!!!
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11124609_844442035603258_3777596798683458928_n.jpg
Прегледи:1
Размер:127.1 КБ
ID:5654777

    Крайно време е подобни неща да спрат да се допускат по трасетата. Неукрепеното оборудване не може да се лашка в джипа докато се движим.

    Аз лично веднага след вход в зоната свалям пътеките и ако ми се налага да ги ползвам си ги нося пеша.

    Коментар


    • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

      Здравейте всички, искам да попитам като един страничен наблюдател и запалянко дали няма някаква възможност да се разделят стартовете в различните класове с примерно 30 минути, тъй като на мен са ми интересни всичките класове, а като тръгват едновременно мога да гледам само 1 клас. Вероятно организаторите са помислили за това, но на мен ми се струва че повечето състезатели си изкарват зоните доста по-бързо от предвиденото време и към края на сесията остават по 1-2 екипажа.
      п.п. Извинявам се ако коментара ми не уместен, просто така би било по-интересно според мен.

      Коментар


      • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
        Снимка от Сливен. Същото се повтори и на друга зона с тръбарката на Краси!!!
        [ATTACH=CONFIG]794288[/ATTACH]

        Крайно време е подобни неща да спрат да се допускат по трасетата. Неукрепеното оборудване не може да се лашка в джипа докато се движим.

        Аз лично веднага след вход в зоната свалям пътеките и ако ми се налага да ги ползвам си ги нося пеша.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11046274_959859047371849_8648036323788269442_n.jpg
Прегледи:1
Размер:135.0 КБ
ID:5654844

        Коментар


        • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

          Първоначално публикуван от Style0fBeyond Преглед на мнение
          Здравейте всички, искам да попитам като един страничен наблюдател и запалянко дали няма някаква възможност да се разделят стартовете в различните класове с примерно 30 минути, тъй като на мен са ми интересни всичките класове, а като тръгват едновременно мога да гледам само 1 клас. Вероятно организаторите са помислили за това, но на мен ми се струва че повечето състезатели си изкарват зоните доста по-бързо от предвиденото време и към края на сесията остават по 1-2 екипажа.
          п.п. Извинявам се ако коментара ми не уместен, просто така би било по-интересно според мен.
          Според мен коментара ти е напълно уместен.Незнам откъде го преписаха този правилник,за зоново разпределяне,може и така да е по-добре за състезателите,но за зрителите е голямо неудобство.Тичаш да гледаш някой познат в една зона,в същото време на 100-200м по-надолу кара някой друг,малко по-нагоре трети и ти от цял ден си видял само 3-4 джипа.Едно време спираха записванията на около 45 джипа ,защото за толкова горе долу стигаше времето и ги гледаш всички.Сега,са затрупани с нови изисквания и спънки пред масовоста,и от 45джипа ,започна на състезание да има по-малко от 15.Коланите трябвало,да са само,четириточкови,седалките да са дълбоко Рекаро(колко ли трябва да е дълбоко,кой-знае),ако си с тракторни гуми ,си модифициран,но ако си с Кайман,и турбиниран мотор ,при стандартен такъв атмосферен,не си.Изискванията затрупват състезателите,парите все по-трудно се изкарват,икато няма масовост ,траял след 2-3г,ще е история.Жалко,много труд и ентусиазъм на много хора ще отидат в историята.Ако някой мисли че пиша глупости да погледне близкото минало.От 2001 до някъде 2005г,огромен подем,много масовост,хората се познаваха и уважаваха,после българска работа,наделиха се на професионалисти ,експерти и разни лицензирани състезатели,и накрая,останаха състезания за 10-на състезатели и техните познати.,и никой не ги гледа,щото джип движещ се с 150 не е джип,нито пък е много бърза кола.Ако някой го вълнува скороста си отива на Серес,все ще съберат с приятелите 100лв за газ до там.

          Коментар


          • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

            Само да ви напомня, че състезанията се правят за и от състезатели, а не заради публиката.
            Тя е неизменна част от състезанията, и е хубаво да е задоволена, но не тя(желанията и) е водеща в състезанието.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Според мен коментара ти е напълно уместен.Незнам откъде го преписаха този правилник,за зоново разпределяне,може и така да е по-добре за състезателите,но за зрителите е голямо неудобство.Тичаш да гледаш някой познат в една зона,в същото време на 100-200м по-надолу кара някой друг,малко по-нагоре трети и ти от цял ден си видял само 3-4 джипа.Едно време спираха записванията на около 45 джипа ,защото за толкова горе долу стигаше времето и ги гледаш всички.Сега,са затрупани с нови изисквания и спънки пред масовоста,и от 45джипа ,започна на състезание да има по-малко от 15.Коланите трябвало,да са само,четириточкови,седалките да са дълбоко Рекаро(колко ли трябва да е дълбоко,кой-знае),ако си с тракторни гуми ,си модифициран,но ако си с Кайман,и турбиниран мотор ,при стандартен такъв атмосферен,не си.Изискванията затрупват състезателите,парите все по-трудно се изкарват,икато няма масовост ,траял след 2-3г,ще е история.Жалко,много труд и ентусиазъм на много хора ще отидат в историята.Ако някой мисли че пиша глупости да погледне близкото минало.От 2001 до някъде 2005г,огромен подем,много масовост,хората се познаваха и уважаваха,после българска работа,наделиха се на професионалисти ,експерти и разни лицензирани състезатели,и накрая,останаха състезания за 10-на състезатели и техните познати.,и никой не ги гледа,щото джип движещ се с 150 не е джип,нито пък е много бърза кола.Ако някой го вълнува скороста си отива на Серес,все ще съберат с приятелите 100лв за газ до там.
              Май само си пишем ей така.

              Коментар


              • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Само да ви напомня, че състезанията се правят за и от състезатели, а не заради публиката.
                Тя е неизменна част от състезанията, и е хубаво да е задоволена, но не тя(желанията и) е водеща в състезанието.
                Коле,това не е сериозно.За какво им е тогава на спонсорите да хвърлят пари и да правят реклами по джиповете и по трасетата,ако се изгони публиката от състезанията,поради това,че не може да види много от интересните моменти от състезанието.В крайна сметка състезанието е за публиката,защото състезание без публика не съществува.
                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                Враца

                Коментар


                • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Само да ви напомня, че състезанията се правят за и от състезатели, а не заради публиката.
                  Тя е неизменна част от състезанията, и е хубаво да е задоволена, но не тя(желанията и) е водеща в състезанието.
                  Коле , ти сериозен ли си?
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                    Без публика няма как да стане. На Лазарово зоните са планирани да бъдат една до друга и да може да се гледа всичко без много излишни движения.

                    Събота сутринта Модифициран ще карат 3 зони една до друга, над тях са 3 зони за Прототип, а от двете страни са 4-те зони за Стандарт.

                    Следобяд Модифициран и Прототип се разменят, а Стандарт ще иде на ново място.

                    Неделя всичко ще бъде м/у Старт / Финала от едно време.

                    Така съм го замислил, дано да се получи и да може да е удобно и на публиката, а за старта в различно време може да се помисли. Всичко зависи от броя участници.

                    Коментар


                    • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Без публика няма как да стане. На Лазарово зоните са планирани да бъдат една до друга и да може да се гледа всичко без много излишни движения.

                      Събота сутринта Модифициран ще карат 3 зони една до друга, над тях са 3 зони за Прототип, а от двете страни са 4-те зони за Стандарт.

                      Следобяд Модифициран и Прототип се разменят, а Стандарт ще иде на ново място.

                      Неделя всичко ще бъде м/у Старт / Финала от едно време.

                      Така съм го замислил, дано да се получи и да може да е удобно и на публиката, а за старта в различно време може да се помисли. Всичко зависи от броя участници.
                      Благодаря, радвам се че все пак някой мисли и за публиката .

                      Коментар


                      • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                        Май само си пишем ей така.
                        Май,само не си пишем ей така,щото когато се коментират нещата,винаги се намира по-правилно решение.Иначе,как си го обясняваш нещата,да взема пушката ,когато състезанията са в моя град и да се налагат наши правила.Отдавна не сме през 1994г,а и мисля че сме възрастни хора ,и можем да разберем когато има нещо креативно в една идея.

                        Коментар


                        • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                          Публиката е най големия стимул за състезателя,колко двигатели съм счупил за да им направя шоуто.Адреналина се зарежда от публиката,ако я няма ще бъде много скучно.

                          Коментар


                          • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                            Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
                            ...колко двигатели съм счупил за да им направя шоуто...
                            Само ти ли
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                              Ти напрово ги минаваш на тотал...

                              Коментар


                              • От: Траялен шампионат 4x4 Екстрийм 2015 - коментари

                                Е, добре де, опитайте се да направите състезание само с публика.

                                Уж сте големи хора...

                                Вярно, че ако има много публика ще се появят и спонсори, които ще помагат не само заради идеята, а с цел да изкарат пари от рекламирането на продукта си пред толкова много хора, но не виждам това да се случи поне докато аз съм жив.
                                Аз лично предпочитам да карам пред по-малко публика, нежели пред 1000 човека насъбрали се да ми гледат сеира. Не може без това, но предпочитам по- малко народ.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X