Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
    Случайно да не е имало ограничение на скороста на тая отсечка?
    Имаше ограничение 30 км/ч. Мисля,че с толкова крахме ние. Въпреки, че имаме наказание 11 мин., но не съм сигурен дали е от същия участък.
    Life Begins Where The Road Ends.
    Nissan Patrol Y60 GR RD28T
    0889 9две 99 55 Иво

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      На съдиите по трасето беше ли им разяснен правилника на състезанието? Първия ден на траяла един навигатор крепеше джипа с ръце да не се обърне на ямите след колите. На въпроса ми дали това е позволено просто вдигна рамене. На втория ден отново на траяла участник закачи въжето на лебедката директно за дървото без колан. поне десет човека питахме съдията /снимки ще пусна утре/ , а той, завалията само гледаше умно.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Първоначално публикуван от Ivokraev Преглед на мнение
        Имаше ограничение 30 км/ч. Мисля,че с толкова крахме ние. Въпреки, че имаме наказание 11 мин., но не съм сигурен дали е от същия участък.
        Така прецених и аз!!!
        Ама за Нисана явно то не важи-щото няма и наказания!!!
        От време на клипа 3.10" докато не види камерата е на "метла" !!!
        Последно редактирано от Валентин Исаев; 26-08-12, 23:36.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Боре, съдията на няколко пъти каза, че в правилника няма записано правило за колан на дървото. Което изчерпва темата! Ако е еко маниак-да слага колан, ако не-никой не го задължава.

          Което според мен изчерпва темата за коланите на това състезание,
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Боре, съдията на няколко пъти каза, че в правилника няма записано правило за колан на дървото. Което изчерпва темата! Ако е еко маниак-да слага колан, ако не-никой не го задължава.

            Което според мен изчерпва темата за коланите на това състезание,
            5. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОБОРУДВАНЕ:
            ...
            5.4 Предпазни колани за дърветата
            ...
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
              Ето едно бързо видео за момчетата от Своге.



              Друго което съм снимал утре.
              Много яко каране направиха, това е то раздаване! Браво!
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
                Текст, видео и снимки
                http://offnews.offroad-bulgaria.com/...snimki-i-video
                Видеото къде беше?
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                  Много яко каране направиха, това е то раздаване! Браво!
                  Малко не ни стигна да завършим много кофти се получи с това обращане

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    На съдиите по трасето беше ли им разяснен правилника на състезанието? Първия ден на траяла един навигатор крепеше джипа с ръце да не се обърне на ямите след колите. На въпроса ми дали това е позволено просто вдигна рамене. На втория ден отново на траяла участник закачи въжето на лебедката директно за дървото без колан. поне десет човека питахме съдията /снимки ще пусна утре/ , а той, завалията само гледаше умно.
                    За лебедките - бяхме предупредени, че не е задължително колан да се слага на дървото. За придържането със/без колан също не е споменавано в правилата - тъй че - щом не е забранено...
                    На траяла съдиите бяхме доброволци - ние просто помагахме вие да се състезавате - днес аз помагам, ти се състезаваш - утре се надявам ти да помогнеш за някое състезание, на което аз карам
                    Тъй че не стреляйте по пианиста


                    За трофито - беше ясно, че ще е прах и камънье цялото, явно са наблегнали на ориентирането, а там има само една забележка. Истина е, че терена предлага и възможности за сериозни заигравки, но, видно, в Тетевен наблягат на масовоста на състезанията, не на трудноста. Според мен адски неправилно вторият ден за трофито имаше рали.
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      За мен истината е една състезание в даден формат нямаше,ние бяхме за шоу на публиката.Аз по вече няма да участвам в такива циркове.

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        [QUOTE=PinMaster;1929337]За лебедките - бяхме предупредени, че не е задължително колан да се слага на дървото. За придържането със/без колан също не е споменавано в правилата - тъй че - щом не е забранено...
                        На траяла съдиите бяхме доброволци - ние просто помагахме вие да се състезавате - днес аз помагам, ти се състезаваш - утре се надявам ти да помогнеш за някое състезание, на което аз карам
                        Тъй че не стреляйте по пианиста



                        2. БЕЗОПАСНОСТ

                        2.8 Забранява се на наигатора да стъпва,бута,тегли или др.съприкопсновения с автомобила ,без колан


                        5. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОБОРУДВАНЕ:
                        ...
                        5.4 Предпазни колани за дърветата
                        ...


                        Ясно, че сте доброволци. Но когато има Правилник, той важи за ВСИЧКИ. Явно пропуск има отново от страна на организаторите, че не са ви прочели правилника.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Борко остави съдиите,те не са виновни.Траялно трасе нямаше,а това е работа на организатора.Траял без клетка и лебедка си е жив т....к.

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение

                            2. БЕЗОПАСНОСТ

                            2.8 Забранява се на наигатора да стъпва,бута,тегли или др.съприкопсновения с автомобила ,без колан


                            5. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ОБОРУДВАНЕ:
                            ...
                            5.4 Предпазни колани за дърветата
                            ...


                            Ясно, че сте доброволци. Но когато има Правилник, той важи за ВСИЧКИ. Явно пропуск има отново от страна на организаторите, че не са ви прочели правилника.
                            Първият ти цитат е от правилника за траяла - в моите зони всеки път се е ползвал колан - дори (понеже не съм отишъл на сватба и съм прочел правилата, не чакам някой да ми ги чете) първият ден бях писал в листа "колан ?" на първият стартирал екипаж - защото те ползваха колана (по правилник) и наказание за това (видно пак от правилника) няма.
                            Вторият цитат явно е от трофито, тъй че няма да го коментирам, надявайки се, че си си видял грешката.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Аз благодаря на организаторите за възможността да покараме в Тетевен. Преди старта очаквах по "ралиджийско" трофи, но в крайна сметка останах приятно изненадан от средно трудното трасе. Камъните разкриха няколко недостатъка при техниката, но в крайна сметка успяхме да финиширахме. По трасето ме изнада количеството отбили състезатели (явно тръсканицата им е дала друг поглед върху техните машини, както и на мен), както и контролите с студена вода за състезателите (водата дойде много на място, за което благодаря).
                              До сега на перфектно състезание не съм бил, за това и малко мои наблюдения, които да помогнат на организаторите да направят следващото състезание по-добро:
                              - изберете по-добро място за лагеруване - някъде където земята не е само камъни, за да може човек да си разпъне палатката.
                              - аз проблем с тоалетната нямах, но около реката си личеше липсата на химически тоалетни близо до палатките. Като се замисля, това е първото състезание на което ходя и няма хим. тоалетни.
                              - мисля че навсякъде където трябва да се дърпа някой на лебедка трябва задължително да се ползва колан и това да е изрично обяснено в правилника на състезанието. И ако състезателите са се подскрежили и на тях не им прави впечатление, зрителите виждат всичко и в тях остава спомен за офроудърите като хора, които газят и мачкат наред дръвчетата в гората.
                              Един упрек и към колегите, които не ги свърташе докато не се състезаваха - не е приятно да ядеш/пиеш и около теб в прахта да прелитат джипчета. Оставете перченето за самото състезание - там най-добре се вижда, кой какво може.

                              Сега да обобщя - на мен състезанието като цяло ми хареса. Макар и да не се представих в пълен блясък, вина мога да търся само в себе си. Поздрави на организаторите и спечелилите.

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                За лебедките - бяхме предупредени, че не е задължително колан да се слага на дървото. За придържането със/без колан също не е споменавано в правилата - тъй че - щом не е забранено...
                                На траяла съдиите бяхме доброволци - ние просто помагахме вие да се състезавате - днес аз помагам, ти се състезаваш - утре се надявам ти да помогнеш за някое състезание, на което аз карам
                                Тъй че не стреляйте по пианиста


                                За трофито - беше ясно, че ще е прах и камънье цялото, явно са наблегнали на ориентирането, а там има само една забележка. Истина е, че терена предлага и възможности за сериозни заигравки, но, видно, в Тетевен наблягат на масовоста на състезанията, не на трудноста. Според мен адски неправилно вторият ден за трофито имаше рали.
                                A лично аз видях, как пилот кара без колан . . . Не знам дали беше отразено от съдиите
                                Samurai Gemax

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X