Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Танче, като гледам колко участници са се записали за ТРАЯЛ , ще падне някой рекорд. Ако имате нужда от помощ за съдйството , казвай те. Нищо , че съм куцо пиле но ще съм обективен и безприсрастен .
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
      Почти съм сигурен, че трасето ще мине от тукhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...ven/bivola.wmv
      Местността се казва "Бивола". В горския пояс е невъзможно да се сбърка пътят,но след излизане от гората възможностите за "гъбен излет" са необятни като Съветския съюз.
      Пламене, ти си пълен с изненади...! Ех, спомени...!
      Давай, подгрявай още, пък ако ни смъмрят организаторите...ще трием
      Кой гледал, гледал
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
        Танче, като гледам колко участници са се записали за ТРАЯЛ , ще падне някой рекорд. Ако имате нужда от помощ за съдйството , казвай те. Нищо , че съм куцо пиле но ще съм обективен и безприсрастен .
        Гарга, благодаря за предложението...може и да се наложи, ама ми бръмчи в главата една муха...та утре ще видим, ако не успея да се класирам за проверката на трасето...може да се запиша за участие и ще ми трябва едно куцо пиле за навигатор...да чете книгата, да снима от време на време ...пък аз ще се оправям с лебедките, ако се наложи..., а?
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Това е най-близката отбивка по черен път веднага след стартаhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/optisprint_teteven/suhi%20dol.wmv
          Така че твърде вероятно е и тук да се мине.....Ако не стигнете до кошарата ,която се вижда в края на видеото,значи може би сте сбъркали пътя.
          П.С.Купчината, в която затъва "ФЕРОЗА"-та до кошарата е от оборски тор.А как вони..-не е истина!!
          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
          Пламен Златарев 0888 66 03 18

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
            Гарга, благодаря за предложението...може и да се наложи, ама ми бръмчи в главата една муха...та утре ще видим, ако не успея да се класирам за проверката на трасето...може да се запиша за участие и ще ми трябва едно куцо пиле за навигатор...да чете книгата, да снима от време на време ...пък аз ще се оправям с лебедките, ако се наложи..., а?

            Няма какво да мислиш , направо ни записвай . Имам тунингован гипс с четирилинково окачване и антитръс система с кулойвъри и блокаж на левия хъб за случая. Ще се радвам да ти бъда навигатор.
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
              Танче , осигурете и специални места за инвалиди . Бати обеща да ме донесе да бъда съпричастен на това зрелище и да мога да викам за нашите. Нямам големи претенции . Сянка ще си носим, столчета и маси също . Виж за пиенето ще разчитаме на вас , минерална водичка и ягоди за мезе.
              Гарга ако може говори за още едно място за временни инвалиди че се глася и аз в петък вечер да се присъединя към мероприятието. Имам една калцираща ракия доктора редовно и с мезе да се взима :-))))
              „глупава глава на краката почивка не дава”

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Таня, моля поправи информацията за екипаж N18 ( от траяла) - Пилот: Николай Узунов с навигатор Ивелин Иванов - Сузуки Джимни.
                Благодаря, предварително!
                Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                0888 20 93 63

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  Я да наклоним везните към трофи-то... Моля запишете и мен Йордан Бонев/(*), Велико Търново, Мерцедес Г, Трофи.

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                    Гарга ако може говори за още едно място за временни инвалиди че се глася и аз в петък вечер да се присъединя към мероприятието. Имам една калцираща ракия доктора редовно и с мезе да се взима :-))))

                    Няма проблеми , двамата ще сме си лика прилика. Уредил съм места на първия ред до прозореца в ляво . Аз ще взема от новите калциращи пържолки и няма да мърдаме никъде .
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      Първоначално публикуван от gangstah Преглед на мнение
                      Я да наклоним везните към трофи-то... Моля запишете и мен Йордан Бонев/(*), Велико Търново, Мерцедес Г, Трофи.

                      Охо , ето го и победителя. Успех Данчо.
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        Мерси Гарга, ама чак победител - още даже не сме почнали да караме... Чух хубави отзиви за Тетевен миналата година и викам дай да видим наживо, че на батко Свилен мероприятието е далеч, а на мен ми се кара...

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Първоначално публикуван от gangstah Преглед на мнение
                          Я да наклоним везните към трофи-то... Моля запишете и мен Йордан Бонев/(*), Велико Търново, Мерцедес Г, Трофи.
                          Добре дошли и да си покарате на воля! Успех!
                          Записани сте в пост 222

                          ПС Кой каза, че няма участници от Велико Търново...!?
                          Имааа и компетентна публика ще има от там..!
                          Радвам се, че ще бъдем заедно! Поздрави!
                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                            Охо , ето го и победителя. Успех Данчо.
                            Ми то Аз, да се обадя на Наско да не тръгват.....щом "колегата с гипса" вече определи победителя.
                            Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                            "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                              Ми то Аз, да се обадя на Наско да не тръгват.....щом "колегата с гипса" вече определи победителя.
                              Гаргата обича да ме "почесва" . Според мен му звънни да води още някой мераклии да се пуснат, че колкото повече толкова по-забавно, пък победителя ще е ясен в неделя. Мисля, че на подобни мероприятия загубили трудно ще има - всеки печели по нещо - аз примерно за момента основно опит, нови запознаства и приятни *йукенди с готини хора, далеч от ежедневието...

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                Малко актуална информация, получена по телефона от организаторите.

                                Пътната книга е готова, доста подробна и вече топла-топла.
                                Вчера и днес е проверено за последно трофи трасето. След падналите валежи в края на миналата седмица има доста буйна растителност, но за съжаление почти навсякъде е сухо.

                                И в момента се работи сериозно по траялното трасе за първи ден, което ще е горе-долу с 50/50 изкуствени и естествени препятствия.Трасето за траяла втори ден ще е изцяло на естествен терен в непосредствена близост(през пътя) в една доста забавна, сенчеста и прохладна долчинка.

                                Отправям молба и покана от главния съдия на Траял - Милен Абрашев, към тези колеги, които ще присъстват на състезанието ни като компетентна публика и при желания от тяхна страна, да се вкючат като съдии на траяла, с цел да се обезпечи едно наистина обективно и безпристрастно съдийство. Естествено сутринта в събота ще им бъде направен инструктаж и ще получат съответните материали.
                                Вече трима колеги от Нови Искър се отзоваха с удоволствие, надяваме се да има още желаещи.

                                Дияне, ако още важи предложението ти, би могъл, ако искаш да поемеш времеизмерването на старт-финала, или съдия на зона...?! Много щях да съм щастлива да ми навигираш и да ги ЕЛИМИНИРАМЕ на трофито, ама този вариант отпада, сори! Кратка беше радостта ми...

                                Моля, желаещите кандидати за съдии да пишат тук, в темата! Предварително благодаря!
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X