Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Иван Калпачки/_________ВИТАРА/ГОВДАРЦИ

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      Запишете и нас-
      Николай Динков-Николай Колев. АСК "Стари столици" Сузуки витара. Нови Пазар.
      Аз искам в траял, ама витарата е на Коко, а той твърдо сече "трофи", та няма как-ще бягаме в трофи
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Още два отбора може да запишете от Казанлък- Дончо Цанев-Самурай и Евгени Филчев -Вранглер !
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Отново искам да питам - в клас Трофи има ли екстреми на които липсва опорна точка за лебедката и ще се налага да се ползва котва ?
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Първоначално публикуван от samokovgeo Преглед на мнение
            Какво става със Старозагорската група.Изплашихте ли се.Хаиде Бела,записваите се.Трябва да тренирате за Траяла в Самоков, и там няма да е леко.
            Имаме голямо желание,кураж не ни липсва,но точно в този момент местим клубния сервиз,ще се видим на следващото приключение живот и здраве.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Запишете и нас-
              Николай Динков-Николай Колев. АСК "Стари столици" Сузуки витара. Нови Пазар.
              Аз искам в траял, ама витарата е на Коко, а той твърдо сече "трофи", та няма как-ще бягаме в трофи
              Добре сте ми дошли и двамата! Записани сте в пост 189
              Успех в "бягането" и безаварийно!
              Коле, вече се бях отчаяла, че няма да се видим в Тетевен, ама ето на - за кой ли път доказваш, че си верен на подписа си!
              Ще ви чакам на палатковия лагер
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                Още два отбора може да запишете от Казанлък- Дончо Цанев-Самурай и Евгени Филчев -Вранглер !
                Много се радвам, че ни уважихте с участието си! Добре дошли!
                Успех в състезанието и весел купон сред нас!
                Записани сте в пост 189
                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                  Отново искам да питам - в клас Трофи има ли екстреми на които липсва опорна точка за лебедката и ще се налага да се ползва котва ?
                  Всичките екстреми имат опорни точки.

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Абе точно сега ми е време да жъна слънчогледа, ама пуста муха в главата все бръмчи и от ден на ден-все по силно

                    Само не се знае кога ще пристигнем, че съм на работа до 18, докато тръгнем ще стане 19, а камиончето е едва 74 коня...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Отново искам да питам - в клас Трофи има ли екстреми на които липсва опорна точка за лебедката и ще се налага да се ползва котва ?
                      Бакалов, аз не бих могла да ти отговоря на въпроса, защото така и не успях да се запозная с трасето при маркирането и описването. Ако успея да го мина при последната проверка в четвъртък, ще пиша.От тримата души, които са наясно с трасе Трофи само Наско пише тук и би могъл да каже. Ама като познавам горе-долу местностите, през, които се преминава, едва ли при толкова много дървета в балкана ще ти се наложи да ползваш котва. А може организаторите да предвидят асистираща машина на някой завъртян баир...

                      пс Ники ме е преварил с отговора
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Абе точно сега ми е време да жъна слънчогледа, ама пуста муха в главата все бръмчи и от ден на ден-все по силно

                        Само не се знае кога ще пристигнем, че съм на работа до 18, докато тръгнем ще стане 19, а камиончето е едва 74 коня...
                        То на мухите това им е работата...
                        Когато и да пристигнете, ще съм там и ще гледам да ви запазя от тетевенската сливова и саламурата, че като знам колко хубави хора -купонджии ще се съберем на палатковия лагер..да не е да свърши
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Дойде време да се запишем и ние, или по точно само половината. Демек аз и джипа. Захари е на море тогава, затова няма да може да пилотира. Пилот ще ми бъде Искрен, пилота на третото Чероки от нашия отбор, което все още е в насипно състояние от Пловдив.
                          Искрен Илиев/ Атанас Арабаджиев- Jeep Cherokee, Networx Racing- Русе -трофи
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Голяма е вероятността част от трасето да бъде този участъкhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...ven/paveti.wmv
                            / видеото е архивно от 2008г/.Миналата година този участък се караше на спускане.
                            А ако някой тръгне "за гъби" ,ще попадне може би тукhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/optisprint_teteven/paveti%202.wmv
                            П.С.Ако модератора смята че ще издам "тайна", моля да изтрие поста ми
                            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                            Пламен Златарев 0888 66 03 18

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                              Дойде време да се запишем и ние, или по точно само половината. Демек аз и джипа. Захари е на море тогава, затова няма да може да пилотира. Пилот ще ми бъде Искрен, пилота на третото Чероки от нашия отбор, което все още е в насипно състояние от Пловдив.
                              Искрен Илиев/ Атанас Арабаджиев- Jeep Cherokee, Networx Racing- Русе -трофи
                              Е, крайно време беше, Наско! Много се радвам, че ще дойдете! С вашето участие конкуренцията в клас Трофи става вече много сериозна...! Успех и дано се накефите на състезанието!
                              Записани сте - пост 189
                              Сбирайте Черокито ,ние ви очакваме с нетърпение!

                              Благодаря на целия русенски отбор, че отново уважихте състезанието ни!
                              Поздрави на всички!
                              Последно редактирано от Таня Кълева; 21-08-12, 21:55.
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
                                Когато и да пристигнете, ще съм там и ще гледам да ви запазя от тетевенската сливова и саламурата.......
                                Ъъъ, саламурата не беше ли за сирене...
                                Ще се опитам да се откопча от работа малко по-навреме, и да сме там по смрачаване най-късно, но нищо не се знае...

                                Ти гледай там-задели малко ракийца, да не останем на сухо. Нищо, че Коко не пие, аз ще компенсирам. На старта нали няма да има дрегер? Аман от Жоровасилевщини:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 139 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:72.7 КБ
ID:5401205
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X