Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Колеги и колежки, по добре да спрете със закачките. Каквото било, било. Дано за догодина всичко е както трябва.
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      Ехееее ама плюене ли е? Ако бяхте плюли по пистата в неделя колкото плюете по организаторите всичко щеше да ви е наред и локвата щеше да е далбока и пистата кална абе истинско трофи ама ей го на пак някой друг е виновен пак той оплеска нещата ама кво да правиш каквато даржавата такива и състезанията.Аз само се чудя що всички си мислят ,че са някакви уникални маистори в правенето на състезания ми като не ви харесва що ходите на Тетевен дали с 20 или с 30 участника разликата не е голяма май. Аз където не ми изнася не ходя.Първия път е грешка втория си е вече мазохизъм.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Да разведрим малко темата:

        http://www.youtube.com/watch?v=sPXcFTcYyCk
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Първоначално публикуван от chaky Преглед на мнение
          Съжалявам,но аз не съм организатора,това е стар негов профил.
          Aз пък в предишния си живот съм бил кенгуру.
          Сега сериозно,както се видя ,основните упреци идват от избраното трасе/ не от избраното място/ за клас "траял"/ да пропътуваш 300км и да си разпориш гумата на смачкан автомобил от "ВТОРИЧНИ" е тъпо/ и "трасето" за втория ден "трофи"Толкова ли трудно , човекът подготвил трасета на мотополигона, да каже: "ИЗВИНЯВАЙТЕ КОЛЕГИ, ИСКАХ ДА НАПРАВЯ НЕЩО ПО- РАЗЛИЧНО , НО НЕ СЕ ПОЛУЧИ!"
          А иначе , за трофито първия ден ,ако беше валял дъжд през седмицата,-шоуто щеше да бъде уникално!
          Последно редактирано от Пламен Златарев; 29-08-12, 22:33. Причина: допълнение
          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
          Пламен Златарев 0888 66 03 18

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
            Толкова ли трудно , човекът подготвил трасета на мотополигона, да каже: "ИЗВИНЯВАЙТЕ КОЛЕГИ, ИСКАХ ДА НАПРАВЯ НЕЩО ПО- РАЗЛИЧНО , НО НЕ СЕ ПОЛУЧИ!"
            За нещо такова става дума. Но не искаме извинения, те не помагат никому. Просто обсъждаме трасетата, и се надяваме организаторите да си вземат бележка за следващите издания.

            Пак казвам-относно организация и съдийство няма недоволни, всичките критики са относно трасетата. Може би който е мислил трасетата е бил под влияние на по-предни години в които даже такива леки трасета са били впечатляващи за публиката, но сега нивото е по-високо, и на много от състезателите не ни харесват.

            Да не си помислите, че хуля организаторите за състезанието като цяло. Не, организацията си беше на ниво, с озвучаване, с минимално закъснение от обявените часове за старт, на трофито всички контроли действаха адекватно, няма претенции за ощетяване от съдиите, да не говорим за перфектната пътна книга... Абе откъм организация всичко е добре. Трасетата край лагера куцаха, там е недоволството.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Тук нещо си се объркал. В шампионата форматът и скоростите вече станаха такива, че някои навигатори не успяват достатъчно бързо да четат роудбука, камо ли да могат да тичат с ГПС-а ...
              Чавдаре с извинение но има ли място кадето да не хвалиш тоз велик шампионат и скоростното каране.

              Относно състезанието смятам че вече е безмислено да се спори и да се дават упреци.Има още мероприятия на който ще можем да се видим и да покараме.
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                QUOTE=Кольо;1931798] Може би който е мислил трасетата е бил под влияние на по-предни години в които даже такива леки трасета са били впечатляващи за публиката, но сега нивото е по-високо, и на много от състезателите не ни харесват.
                [/QUOTE]
                В този ред на мисли само да вметна, че на първите състезания на "ЛАЗАРОВО" през 2008 г. ,90% от участниците идваха и си заминаваха на собствен ход....Вижте темата на "Лазарово 2008"- САМО 5 СТРАНИЦИ и цари една пасторална атмосфера...
                Kойто не е присъствал ето видеоhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...20sept%201.wmv
                https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...20sept%202.wmv
                Последно редактирано от Пламен Златарев; 29-08-12, 22:35.
                Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                Пламен Златарев 0888 66 03 18

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  Тъй като бе замесено и моето име,нека напиша и аз две думи!
                  За съжаление не успях да присъствам на състезанието и нямам пряк поглед върху нещата,за които се спори.
                  Подкрепям Наско ,че едно състезание трябва да поддържа рейтинг на трудност и когато то е традиционно,всеки ще може да прецени дали е по неговият вкус и дали да участва или гледа.
                  Ако организаторите са преценили ,че тяхното състезание ще е с по-леко трасе-ОК.Те предлагат това ,който му харесва-кара.И занапред се знае ,че /примерно/ в Тетевен се кара леко и скоростно трасе .
                  За Лазарово се знае ,че е хард-за едни трошачка,за други най -якото състезание-който иска кара!
                  За нашето състезание също на някои им се видя хард,но на повечето им хареса,макар ,че имаше неща за изчистване ,особено по правилника!За следващата година ще направим пак нещо подобно,като се постараем да отстраним повечето грешки,пък и нали уж ще се събираме да унифицираме правила за траялен шампионат!
                  Добре е и да се предвиди кой ще участва на състезанието!
                  На тези ,които не им е харесало-знайте ,че не винаги състезанието става така,както си го мислил!Може да смекчите малко тона,колкото и да не е било хубаво,оргатима заслужава уважение за труда си!

                  Вижте откога имам тема как трябва да се направи едно състезание и колко много отговори съм получил
                  Организация на любителско състезание
                  .А при толкова много състезания вече ,темата може да се развие на дълго и нашироко и в нея да участват и организатори и състезатели!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Мислех да се въздържа, но ще дам и моето мнение , като участник в "траяла".
                    Първо да благодаря на организаторите, спонсорите, съдийте и всички, който помогнаха това състезание да се проведе.
                    Имам и една молба - догодина да обявят РЕАЛНИЯТ формат на състезанието - за мен траяла беше трофи, а трофито - рали.
                    Добре, че се видяхме с доста приятели, иначе 10-тте минути каране, без драма, интрига и напрежение щяха да ме накарат да съжелявам, че съм дошъл.
                    Не познавам лично колегите Бакалов и Борко от Русе, но напълно подкрепям последните им мнения по темата.
                    Ако Трофито беше такова , за , което пише Бакалов , то щяхме да участваме там, но се записахме в траяла с надеждата да покараме по интересно трасе, но УВИ.
                    Някой от колегите (повечето) питаха - Това ли е траяла???
                    Надявам се догодина да стане по интересно състезание и с повече участници , УСПЕХ на организаторите !!!

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                      www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
                        Aз пък в предишния си живот съм бил кенгуру.
                        Сега сериозно,както се видя ,основните упреци идват от избраното трасе/ не от избраното място/ за клас "траял"/ да пропътуваш 300км и да си разпориш гумата на смачкан автомобил от "ВТОРИЧНИ" е тъпо/ и "трасето" за втория ден "трофи"Толкова ли трудно , човекът подготвил трасета на мотополигона, да каже: "ИЗВИНЯВАЙТЕ КОЛЕГИ, ИСКАХ ДА НАПРАВЯ НЕЩО ПО- РАЗЛИЧНО , НО НЕ СЕ ПОЛУЧИ!"
                        А иначе , за трофито първия ден ,ако беше валял дъжд през седмицата,-шоуто щеше да бъде уникално!

                        Пламене,точно на теб не би трябвало да обеснявам,че профила на Милен Абрашев е denguba и изказа не е негов.Ти би трябвало да си наясно защо се получи така и не смятам,че трябва да си говорим тук,все пак в един град живеем.
                        "Нищо не е по-смело от глупостта."

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Първоначално публикуван от chaky Преглед на мнение
                          Не знам колко пъти си участвал в Тетевен за да казваш,че ни е необходима помощ.Написах Ви горното,защото няколко човека сте толкова нападателни и жлъчни,че не Ви отива точно от колегиална точка.Нямаше да се стига до тук ако просто по същия начин "право куме в очи",както в темата на Нова Черна така и тук да изкажете своите мнения и това което не Ви е харесало(визирайки добрия тон).Критика търпим и както казах вече няма безгрешни,както и при много други и при нас има проблеми,но ще се постараем да ги оправим и всичко да е ок,но това не Ви дава право да нападате и да определяте професионализма на хората.Точно вашата помощ едва ли ни е необходима,имаме достатъчно приятели професионалисти,ако се стигне до там да ни помага някой.Антон нека да си прави вашите трасета за нашите има кой да се погрижи!Предполагам не сте дошли в Тетевен за да си ги мерите с останалите,а за кеф.Съжалявам че не сме успели да Ви удовлетворим,но всеки получава оргазъм от различни пози,фетиши,играчки и др.,същото е и в различния тип състезания.Аз смятам,че ако човек е професионалист той може да кара на всякакъв терен, умее да побеждава, умее и да губи,но никога няма да срещнеш професионалист,който да мрънка.От 48 екипажа се намериха 4-ма които да ни обеснят какви непрофесионалисти са организаторите и вместо да карат се занимават с това кой,какво казал. Мисля,че е малко детинско и доста обидно да ни предлагаш услуги за които не сме те молили!
                          Пожелавам Ви все така добри състезания да правите в Сливен,Нова Черна и т.н. и също така Ви пожелавам да сте малко по добри и толерантни!
                          Дефинирай "нападателни и жлъчни", ако може. Как търпиш критика, ако наричаш хората нападателни и жлъчни? Защо има тема "Какво да бъде Тетевен 2012 г., ако определяш мнението на състезателите като "обидни и жлъчни"? Ако пуснете "Какво да бъде Тетевен 2013 г." - да пишат ли хората все пак или двама трима ще си чешете клавиатурите?
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            За нещо такова става дума. Но не искаме извинения, те не помагат никому. Просто обсъждаме трасетата, и се надяваме организаторите да си вземат бележка за следващите издания.

                            Пак казвам-относно организация и съдийство няма недоволни, всичките критики са относно трасетата. Може би който е мислил трасетата е бил под влияние на по-предни години в които даже такива леки трасета са били впечатляващи за публиката, но сега нивото е по-високо, и на много от състезателите не ни харесват.

                            Да не си помислите, че хуля организаторите за състезанието като цяло. Не, организацията си беше на ниво, с озвучаване, с минимално закъснение от обявените часове за старт, на трофито всички контроли действаха адекватно, няма претенции за ощетяване от съдиите, да не говорим за перфектната пътна книга... Абе откъм организация всичко е добре. Трасетата край лагера куцаха, там е недоволството.
                            Коле, не те разбират бе, не виждаш ли? Нападателен и жлъчен си!
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Снимки и Видео:

                              http://www.offroader.bg/galleries.ph...=14&gallery=43
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Коле, не те разбират бе, не виждаш ли? Нападателен и жлъчен си!
                                Извинявай,но не искам да влизам в безсмислен спор с теб.Ти вадиш неща от контекста както ти е удобно и губиш смисъла.Кольо запази добрия тон и си каза всичко каквото не му харесва,а ти в случая проявяваш жлъч.Аз не се обръщам към никого конкретно и единствената ми молба беше да се запази добрия тон. Колкото до темата "Какво да бъде Тетевен 2012" е пусната от Таня Кълева,нея питай какво е имала в предвид.
                                Аз не съм организатор,не съм състезател,а просто един човек,който се бори за нормални взаимоотношения.
                                "Нищо не е по-смело от глупостта."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X