Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Колеги, стана тя каквато става обикновенно. Състезането още не е почнало, и вече има противници. Ясно е, че за някои липсата на снимки е проблем. Добре, утре сутринта те ще са на линия. Но нека тогава хората, за които те бяха важни, след като ги видят, да кажат дали ще участват или не и ако не, защо. На мен лично ще ми е интересен критерия им.
    От друга страна всички познавате Джорджо, той не е екстремист, а и ясно беше казано, че се прави любителско трасе за средно подготвени джипки. Та малко ми е неясен толкова важния критерии за тия снимки. Но щом са толкова наложителни, ще ги има и се надявам като ги види, някой да си промени мнението и да дойде. Това ще покаже доколко важен критерии са и дали криенето им е било грешка, или просто няма значение.
    Аз лично съм песимист и съм убеден, че показването им няма да промени нищо и ще бъде казано, че вече е късно, но може и да не съм прав.
    П.П Времеизмерването е гарантирано точно от двата часовника на Иван Маринов, любезно предоставени от самия него. Или той лично ще мери времето, или моята скромна персона с помощ от приятел.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Колеги, стана тя каквато става обикновенно. Състезането още не е почнало, и вече има противници. Ясно е, че за някои липсата на снимки е проблем. Добре, утре сутринта те ще са на линия. Но нека тогава хората, за които те бяха важни, след като ги видят, да кажат дали ще участват или не и ако не, защо. На мен лично ще ми е интересен критерия им.
      От друга страна всички познавате Джорджо, той не е екстремист, а и ясно беше казано, че се прави любителско трасе за средно подготвени джипки. Та малко ми е неясен толкова важния критерии за тия снимки. Но щом са толкова наложителни, ще ги има и се надявам като ги види, някой да си промени мнението и да дойде. Това ще покаже доколко важен критерии са и дали криенето им е било грешка, или просто няма значение.
      Аз лично съм песимист и съм убеден, че показването им няма да промени нищо и ще бъде казано, че вече е късно, но може и да не съм прав.
      П.П Времеизмерването е гарантирано точно от двата часовника на Иван Маринов, любезно предоставени от самия него. Или той лично ще мери времето, или моята скромна персона с помощ от приятел.
      Злати, почти няма екип, които да успее да подготви кола за състезание толкова бързо. А Виктор и Чавдар са прави, много път е за един експеримент, особено в началото на сезона. Все пак е първо състезание и повечето състезатели не знаят какво да очакват от трасето и от организатора. Затова настояваха за снимки.
      Според мен има логика.
      Пък като гледам прогнозата за времето, каквито и снимки да пуснете, те ще имат само информативен характер. Докато човек, не пипне калта, не усети наклона и поведението на колата по терена не може да придобие представа за пътя.
      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
      NULLA TENACI INVIA EST VIA

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Хора, важното е да се забавляваме Който няма какво да прави този weekend и има възможност, да пали джипката. Аз имам средно подготвена кола и ако "не мине котка" път ще участвам и няма да ме е стам ако се изложа. Ще дойда и с приятели и ще мина 700 км. на собствен ход /е, с шосейни гуми/. Да не забравяме че мероприятието е за любители Аз бих се радвал ако участвам и завърша без чужда помощ.
        P.S. Няма да ми е първото състезание, просто мисля че трябва да се забавлявляме и да разхождаме играчките
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
          Те тва е въпроса,някой видяха,а другите нямат право....
          Че те най вероятно са и пробвали трасето а пък някои и снимки дори не могат да видят за да придобият поне бегла представа как да се подготвят например.но щом сутринта ще ще пием кафето със снимки съм доволен аз лично нямам търпение вече да доиде петък
          Последно редактирано от eti; 18-03-09, 22:57.

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
            ???
            Алекс ,още в България има организатори,които не са разбрали,че СЪСТЕЗАНИЯТА ПО ОФРОУД В БЪЛГАРИЯ СЕ ПРАВАЯТ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ.Не за публика,не за спонсори,не за някой друг!

            Колеги не нападайте организаторите,защото догодина няма да има къде да караме!!!
            Ще ги отчаяте от първия път!
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Учуден съм от злостните нападки на някои "състезатели", които не само, че няма да участват, но някои от тях, дори няма да присъстват и като зрители... Намеква се за неспазване на някакъв "Правилник", който ако си направите труда да прегледате темите из форума, все още се обсъжда...



















              За тези, които незнаели как да си подготвят джипките, въпреки, че нямат намерение да участват, ами... подгответе ги като за траял!

              П.П. Според някои изказвания, оставам с впечатление, че много от вас, все още не са разбрали, че всички препятствия са разположени на площ по-малка от два декара. Няма скоростни отсечки, няма гора, няма мостове... има само препятствия. Така ще е поне първия ден.
              Последно редактирано от giorgio; 19-03-09, 07:44.
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                ...СЪСТЕЗАНИЯТА ПО ОФРОУД В БЪЛГАРИЯ СЕ ПРАВАЯТ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ...
                Колеги не нападайте организаторите,защото догодина няма да има къде да караме!!!
                Ще ги отчаяте от първия път!
                Абсолютно подкрепям мнението!!!
                Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Колеги, стана тя каквато става обикновенно. Състезането още не е почнало, и вече има противници. Ясно е, че за някои липсата на снимки е проблем. Добре, утре сутринта те ще са на линия. Но нека тогава хората, за които те бяха важни, след като ги видят, да кажат дали ще участват или не и ако не, защо. На мен лично ще ми е интересен критерия им.
                  От друга страна всички познавате Джорджо, той не е екстремист, а и ясно беше казано, че се прави любителско трасе за средно подготвени джипки. Та малко ми е неясен толкова важния критерии за тия снимки. Но щом са толкова наложителни, ще ги има и се надявам като ги види, някой да си промени мнението и да дойде. Това ще покаже доколко важен критерии са и дали криенето им е било грешка, или просто няма значение.
                  Аз лично съм песимист и съм убеден, че показването им няма да промени нищо и ще бъде казано, че вече е късно, но може и да не съм прав.
                  П.П Времеизмерването е гарантирано точно от двата часовника на Иван Маринов, любезно предоставени от самия него. Или той лично ще мери времето, или моята скромна персона с помощ от приятел.
                  Злати аз мислих повече да не пиша тук, но не виждам нищо лошо в това, че вече има публикувани снимки. Никой не се е заяждал с организаторите, а напротив - имаше подмятания, че едва ли не (безадресно), някой се бил уплашил и не смеел да рискува.
                  Последното го оставям без коментар.
                  Повтарям за пореден път, че искренно желая успешен старт на това начинание.

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    Тази сутрин видях това от терасата, от паркинга и от пътя към работа...
                    Та се питам какво ли е времето в Приморско?
                    Прикачени файлове
                    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Чета ...чета и си мисля:

                      никога не бих се хванал да организирам рали!!!Макар и оффроуда много да ме кефи а и финансово мога да си позволя организацията ,ама тва повечето угода нямате!
                      Дамян и там момчетат се опитват(аматьорски) да направят нещо готино и за всички а вие душата им вадите.
                      Поне аз много не го разбирам.....Що просто не си правите кефа? А дали ше си трошите колите...миии те май за тва са правени.

                      А може и да не съм прав или да не разбирам.....

                      ВЕСЕЛ Уикенд...аз за съжаление ше пропусна

                      Поздрави от Москва
                      ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Трасето е супер толкова различни елементи има.Екшънът ще е на ниво поздрави на организаторите

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
                          ...Та се питам какво ли е времето в Приморско?
                          За сега не вали, но духа студен и влажен вятър... Дори слънцето, по поръчка на организаторите, се опитва да се покаже, но не му се отдава, все още...
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            Без да съм в организацията на това състезание, ми е ясно, че са хвърлени много усилия за направата му, така че според мен е редно да се отнасяме с уважение към хората, които са отделили от времето си (и от парите си, защото времето е пари), за да организират този двудневен купон.

                            Към Организаторите: Ще е добре да публикувате окончателния правилник, за да се запознаем с него предварително (за тези, които ще пътуваме в събота сутринта и няма да присъстваме на брифинга в петък).
                            Поздрави
                            Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Е аз на кого разправях, че трасето ще е около Дяволската река на поляната ....
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                                Е аз на кого разправях, че трасето ще е около Дяволската река на поляната ....
                                Ако си беше направил труда да прочетеш темата от самото начало, щеше да видиш т.е.Всички да видят снимка на терена където направихме трасето направена от делтапланер.
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...9&postcount=73
                                така,че не се прави на Ванга ,че си познал къде е трасето. Никога не сме го крили,даже умишлено избрахме това място с цел лесния достъп за зрителите, които за разлика от мнението на някои колеги (още в България има организатори,които не са разбрали,че СЪСТЕЗАНИЯТА ПО ОФРОУД В БЪЛГАРИЯ СЕ ПРАВАЯТ ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ.Не за публика,не за спонсори,не за някой друг!)
                                са точнотолковаважни за нас като Организатори,колкото и самите Състезатели.
                                По въпроса за времето: снощи валя дъжд но сега навън е слънчево и се надяваме да остане така

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X