Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Искам да се извиня за една неточност в репортажа ми...
    Автомобила е на Руси, но пилот в надпреварата е Владо Милев с навигатор Руслан Трифонов
    Е как пък ги обърка,то през предното стъкло се вижда съвсем ясно кой е пилот и кой навигатор...
    БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
    TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
    Съби Радев А(-) 0895745706

    Коментар


    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      Според мен трябваше да ни пуснат по едно трасе . Не трябваше да ни разделят на отворковци и любители.Така всеки сега щеще да си знае възможностите .Но щеше да се отвори много работа на организаторите.На мен лично трасето ми хареса.Сега като си направих сметка ние сме загубили час и нещо да висим по тапи .На следващото състезание ако участвам няма да чакам тапите .Опъвам лебетката ако е възможно и продължавам .Няма да доказвам колко ми вари джипа като някои участници .
      Тапа се получава, когато не може да се продължи по никакъв начин (тапа=затапен). Ако не си се сетил да дръпнеш лебедка и да продължиш, то не си седял в тапа, а си имал престой!
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

        Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
        Допуснал съм техническа грешка при сумиране на наказателните времена при навигацията на номер 24 - сумирал съм времето на 27 номер вместо неговото за което се извинявам. Това само коригираните класирания:
        Като се заговори за корекций в класирането бих изкал да задам един въпрос.Как се класират два екипажа с равен брой точки в генералното класиране което е збор от двата дни?Тъй като точковата система не ми е много позната.Благодаря предварително.
        [url]www.4x4varna.com[/url]

        Коментар


        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

          Аз стигнах до извода, че по-голяма тежест имат точките от навигацията, но може и да греша.
          Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

          Коментар


          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

            Ако се помисли трезво ,ще е ясно - стълбичката е с три места ( а желаещите да я посетят 80). Така че недоволни винаги има. Ние сме доволни от организираното събитие.Покарах новата си джипка , направихме си изводите ,и финиширахме успешно и двата дни . Поздави на всички .
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
              Ако се помисли трезво ,ще е ясно - стълбичката е с три места ( а желаещите да я посетят 80). Така че недоволни винаги има. Ние сме доволни от организираното събитие.Покарах новата си джипка , направихме си изводите ,и финиширахме успешно и двата дни . Поздави на всички .
              Колата ти е страхотна следя темата още от закупуването .
              Но мисля че обърка гумите за това състезание.
              Бяхме заедно на тапата в гората преди антената.

              Коментар


              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
                поздравления за пловдивската група и най вече за екипажа на МИТАКА И КАЛАША за достойното представяне!!!БРАВО МОМЧЕТА!!!
                СТРАХОТНО ПРЕЖИВЯВАНЕ!!!От името на екипаж №36 искам да изкажа благодарности на екипажа на БОЯН И ВУШЕВ ,които ни теглиха като черво и благодарение на тях успяхме да финишираме ,благодаря и на колегите със софийския Нисан ,които също много ни помогнаха с телено въже да излизаме от коловозите.Благодаря на организаторите и на всички ,които по някакъв начин помогнаха да си прекараме страхотно с много кал и адреналин!по
                Първоначално публикуван от tna_bg Преглед на мнение
                Това е екипажа със стартов номер 78 от Нови Искър. На същото място помагаха много и на една наша кола, за което - огромно БЛАГОДАРЯ! Бориха се мъжки със страхотен спортсменски дух! Пичове, нямате грешка! Като минавате през Пловдив обадете се да почерпим!
                Точно този екипаж имам впредвид по- горе, стартов номер78.БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ!
                БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                Съби Радев А(-) 0895745706

                Коментар


                • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Колата ти е страхотна следя темата още от закупуването .
                  Но мисля че обърка гумите за това състезание.
                  Бяхме заедно на тапата в гората преди антената.
                  И аз те помня. Като ще идваш към Варна се обади. А гумите не сме ги объркали. Просто нямаше кво друго да сложим.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                    Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
                    Като се заговори за корекций в класирането бих изкал да задам един въпрос.Как се класират два екипажа с равен брой точки в генералното класиране което е збор от двата дни?Тъй като точковата система не ми е много позната.Благодаря предварително.
                    При равен брой точки по-голяма тежест има класирането от навигацията - там и точките които получават състезателите са 2 пъти повече отколкото при траяла.

                    Коментар


                    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                      Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
                      Ако се помисли трезво ,ще е ясно - стълбичката е с три места ( а желаещите да я посетят 80). Така че недоволни винаги има. Ние сме доволни от организираното събитие.Покарах новата си джипка , направихме си изводите ,и финиширахме успешно и двата дни . Поздави на всички .
                      Поздрави на отбора на Таргата и Пламен! Ще ви пусна 2-3 снимки в другия раздел, че тука да не ме освиркат.
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        И аз те помня. Като ще идваш към Варна се обади. А гумите не сме ги объркали. Просто нямаше кво друго да сложим.
                        Тарга, направо не и понасяха тези гуми. С по-теснички ще е супер. Това го констатираха всички зрители. Жалко, че сте нямали подходящи. Но пък си е гъзарийка де.
                        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                        Коментар


                        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                          Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
                          Точно този екипаж имам впредвид по- горе, стартов номер78.БЛАГОДАРЯ ВИ КОЛЕГИ!
                          Няма за какво да благодарите,помогнали сме с каквото можем и пак ще го сторим ако трябва.За нас това е важна част в офроуда,независимо дали сме на състезание или не.Поздрави на всички!
                          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                          Коментар


                          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                            Абе сега като се замимсля нямаше ЛАДА НИВА на състезанието. Не вярвам да няма подготвени ниви в околията.
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Абе сега като се замимсля нямаше ЛАДА НИВА на състезанието. Не вярвам да няма подготвени ниви в околията.
                              Че то много отдавна няма НИВИ.
                              Ако не греша последната НИВА беше на Варна и стана втора.
                              Явор Дорзи но я продаде друга по състезания несъм виждал.

                              Коментар


                              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                                Според мен трасето можеше да се миние и със нива .Е може след това да смени съидинител и някой друг тампон и втулка.Но поне на три места щеше да опъва лебетка.
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X