Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Кучешки студ, най-вече от студения вятър и предпочетох повечето време да стоя в колата.
    Видях, че повечето колеги фотографи са застанали пред локвата и аз реших да снимам зад нея и от други места, за да не се покриват ракурсите.

    Някои с "дълги" и "бели" са качени на високо и далече.Обаче след 30 мин. студ бързо слязах.
    Стоян Драев тел:+359877915301
    blood 0 RhF +

    Коментар


    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

      Местната преса хубаво е знаела за интересните места за зрители.... ама най-важната преса, която се чете за този вид състезания е този форум, този сайт. Няма логика според мен, местната преса да получава повече информация от форума..... След като тук се анонсира състезанието, нормално е тук да се анонсират и интересните места за снимки и наблюдение..... Аз дори питах тук в тази тема - ден преди състезанието, за интересни места за снимане.... Не че някой си направи труда да отговори.... После всички зяпат снимки и това остава от състезанията в крайна сметка..... След пет години за това състезание ще си спомнят едвам няколко човека, а на снимките ще си седи цялото състезание......
      Нямаше абсолютно никакъв начин, аз лично да разбера къде и как мога да отида да направя хубави кадри от различни интересни места.... А бих разположил хора на всички интересни точки, ако се знаеше няколко дена преди това, че ще има такива..... И сега снимките щяха да са далеч по-интересни и повече.... Дори и live web камера можех да сложа на някое атрактивно място, в реално време да зяпат форумците, които не могат да присъстват на състезанието.....
      С две думи - моята лична скромна препоръка към всички организатори, отново, е - мислете за специални места за публика по дългите трасета, колкото повече публика - толкова повече спонсори, колкото повече медии и фотографи - толкова повече спонсори, колкото повече интересни междинни етапи - толкова повече спонсори и т.н. Мислено е толкова дни как да окопаете повече джипки в голямата кал, а не не е мислено как да бъде заснето всичко това...... С най-добри чувства към организатори, състезатели и публика пиша това. Поздрави на всички участвали, наблюдавали и помагали това хубаво събитие да се осъществи.
      Последно редактирано от Георги Иванов (gorbi); 16-03-10, 09:18.

      Коментар


      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

        Нямах възможност да присъствам на това мероприятие.Но като гледам снимковия матерял се е полу4ило много хубаво оffroad състезание,което през последните години рядко може да се види.Хубаво е 4е любителите видяха каква е разликата между тях и отворковците,като времена оборудване и поведение.Организаторите догодина да викнат още един компютарен гении да обработва по бързо резолтатите .Та някои да неси мисли 4е е прецакан.Успехи на вси4ки организатори и състезатели през годината

        Коментар


        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

          Я да си признае кой беше виновника за това
          Прикачени файлове
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
            Я да си признае кой беше виновника за това
            Този, дето си е заврял леката кола между джиповете
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
              Генчев, дай малко повече светлина, къде са тези очертаващи се "много" състезания???
              Ksма да ги изброявам поименно, но като погледнете календара на форума ще получите нужната Ви информация.

              http://forum.offroad-bulgaria.com/calendar.php

              Щракате месец след месец... има, не е като да няма, нали.

              Първоначално публикуван от moja Преглед на мнение
              ...никой не обърна внимание, какви боклуци оставя след себе си и на какво прилича трасето и цялата природа, след нас!Не смятате ли,че е редно след едно такова събитие да се почисти и всичко да се приведе в ред,или сме привърженици на Калигула:"След нас и потоп!!!"
              Препоръката ми е, за следващи подобни състезания да се организира не само къде да се нощува и къде да са почерпките преди,след и по време на състезанието,а и да се следи за реда и почистването на природата след него!Предполагам никой няма да обърне внимание,но въпреки всичко..........!!!
              Колега, аз лично видях, че коловете и лентите бяха събрани, и аз отпадъци не съм оставял, но пък около кетъринга местата за отпадъци не достигаха и нямаше, или поне не видях някой да събира пластмасови чашки и чинийки и вятъра ги гонеше из въздуха. За това вина имат и клиентите, но не само те.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                А не като тръгне някой в грешна посока и юрош всички след него.Не винаги джипа пред вас е поел в правилната посока.Не се осланяйте ,че като е отворко е тръгнал в правилната посока.
                Абе несме от отворковците ама ни повярваха,незнам защо...НЯМАМ НИКАКВИ ПРЕТЕНЦИИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ.ПРЕЖИВЯВАНЕТО БЕШЕ СТРАХОТНО!
                Последно редактирано от S.RADEV; 16-03-10, 11:18.
                БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                Съби Радев А(-) 0895745706

                Коментар


                • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                  Защо тогава всички други освен тези 20ина екипажа не ходиха до на Бай Колю ранчото
                  Защото някои си записваха на брифинга колко точки пропускаме от книгата и колко метра...
                  БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                  TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                  Съби Радев А(-) 0895745706

                  Коментар


                  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Специален поздрав за екипажа от Клисура.С най-готината Тойота.Бях ви обещал момчета.....
                    И от мен специален поздрав,но екипажа не се знае от къде е:Джипа е с холандска регистрация,от двете страни пише Клисура,а отзад и отпред пише Пловдив... абе важното е ,че са отнаш"те.
                    БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                    TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                    Съби Радев А(-) 0895745706

                    Коментар


                    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                      Абе, тези карантии отдоло дали стигнаха до финала



                      Апък така внимателно си караше човека

                      Първо искам да Благодаря и аз на всички които имаха пръст в организацията на това състезание . Много добри трасета и двата дни .

                      Относно карането карах доста внимателно още повече първия ден . На ограниченията от 40 съм карал с 20 - дори ме изпреварваха там,спирах на няколко тапи ,чаках влака 30 мин. и накрая пак го отнесох и то егати якото превишение 3 ч. и нещо си . Приел съм го въпреки ,че не съм го видял на GPS / Събин беше влязъл да се къпе /. Добре ,че за превишена скорост няма дисквалификация . Иначе наистина е жалко ,да не те допуснат да караш на затворения кръг независимо чия е била грешката от трака или въобщи си нямал или въобще нямаш GPS !!!

                      На въпроса за карантията дето ми висеше това ми е новата хай-тек машинка и я пускам след старта да ме спира малко и да съм по-стабилен в завоите
                      Искам да помоля да качите времената от затвореното и от нашия клас за да си ги сравним . Благодаря .



                      __________________
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                        Като пряк свидетел държа да подчертая, че дългата Витара ги скъса повечето джипки, евала на екипажа и машината. Състезанието беше страхотно, дано се превърне в традиция г-н Лагадов!

                        Коментар


                        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                          Абе, тези карантии отдоло дали стигнаха до финала




                          Искам да помоля да качите времената от затвореното и от нашия клас за да си ги сравним . Благодаря .



                          __________________
                          Попов ако обещаеш да черпиш една БИРА наколко пъти .......някога, ще ти подскажа, че класирането го има в пост 505.
                          Цветан Петров
                          "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                          0888865583

                          Коментар


                          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                            Да ама в новия го няма ,а той е след промени и с много ситен шрифт и трудно се виждат разликите .
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                              Иване, след като отвориш pdf-a вдясно на страничата има "бар" за скролиране. Като превъртиш колелцето на мишката се появяват и другите страници...
                              И аз не можех да намеря къде е страницата с нашите времена, ама ме светнаха, и сега вече даже раздавам акъл.

                              На мен ми направи впечатление, че най-доброто време от профитата е по-лошо от първите няколко от любителите. Не ми се вярва да не са карали здраво, откъде тази разлика?..
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                                Да ама в новия го няма ,а той е след промени и с много ситен шрифт и трудно се виждат разликите .
                                Да ти услужа със моите очила.Между другото бирата беше супер след тези лебедки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X