Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

    Първоначално публикуван от Dandi Преглед на мнение
    Колеги, нещо много се възбудихте май а?

    За грешката в пътната книга. Колега, работата на навигатора е да гледа, да слуша и да преценява ситуацията. Имало е състезания дето цялата книга, освен за подпалка за друго не става.За една грешка да го правите на проблем е доста пресилено.

    Ако ми е меродавно мнението де, че ние с "невероятния" автомобил финиширахме на 11км.

    БРАВО на целият екип.
    БРАВО на спонсорите(друг път пак).
    Според мен колегата не казва нищо лошо ,само искаме да разберем нали имаше грешка в метража или всички около 20 екипажа(имаше дори и от клас отворен) сме засякли погрешно.Става въпрос за точката точно на първата контрола.
    БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
    TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
    Съби Радев А(-) 0895745706

    Коментар


    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

      Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
      Според мен колегата не казва нищо лошо ,само искаме да разберем нали имаше грешка в метража или всички около 20 екипажа(имаше дори и от клас отворен) сме засякли погрешно.Става въпрос за точката точно на първата контрола.
      Колеги, не спорете, защото на брифинга 3 пъти ви повторих,че съкращавам трасето заради екстрема и от точка 14 отивате директно на точка 38, като разстоянието е 3 550 м,там ще има ЧК и автобусна спирка.Следващия път навигаторите да слушат внимателно.А не като тръгне някой в грешна посока и юрош всички след него.Не винаги джипа пред вас е поел в правилната посока.Не се осланяйте ,че като е отворко е тръгнал в правилната посока.Никога организатор не казва къде има ЧК и колко,но заради вас го казах за да се учите.
      Последно редактирано от josif lagadov; 15-03-10, 18:10.
      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

      Коментар


      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

        Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
        Колеги, не спорете, защото на брифинга 3 пъти ви повторих,че съкращавам трасето заради екстрема и от точка 14 отивате директно на точка 38, като разстоянието е 3 550 м,там ще има ЧК и автобусна спирка.Следващия път навигаторите да слушат внимателно.А не като тръгне някой в грешна посока и юрош всички след него.Не винаги ,запомнете, че джипа пред вас е поел в правилната посока.Не се осланяйте ,че като е отворко е тръгнал в правелната посока.
        Това е вярно.Два джипа завиха на 200м преди контролата преди нас,но навигатора ми нали е печен не ме остави да тръгна след тях.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от valter vachkov 1 Преглед на мнение
          На мен лично състезанието много ми хареса,беше организирано перфектно. Нормално е при 80 екипажа да има и някой недоволен,но съм сигурен,че никой не е ощетен умишлено! Поздравления за организаторите и спонорите!
          Специални благодарности на Организаторите както и на теб Валтер за сандвича на контрола 2 също и на Иван Попов за биричката на прелеза. А за фитнеса дето направих кой ще черпи незнам.
          Над 20 лебедки опънах и само на задно пак финиширахме.
          Казвайте кога ще бъде другото каляне вече си починах.

          Коментар


          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Ще има много и интересни състезания, които тепърва предстоят.
            Генчев, дай малко повече светлина, къде са тези очертаващи се "много" състезания???
            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

            Коментар


            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

              Според мен сьстезанието беше на добро ниво . Доволни и недоволни ще има винаги ,МНОГО БЛАГОДАРНОСТИ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ И НАИ ВЕЧЕ НА /ВЬШКАТА/ които след като се потрошихме N-9 и останахме без дифове в дерето преди хлебозавода долетя като ТАИФУН В ПУСТИНЯ и ни извади . ..АБЕ ПЕРФЕКТНО .

              Коментар


              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
                Според мен колегата не казва нищо лошо ,само искаме да разберем нали имаше грешка в метража или всички около 20 екипажа(имаше дори и от клас отворен) сме засякли погрешно.Става въпрос за точката точно на първата контрола.
                Защо тогава всички други освен тези 20ина екипажа не ходиха до на Бай Колю ранчото
                878940653

                Коментар


                • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                  Защо тогава всички други освен тези 20ина екипажа не ходиха до на Бай Колю ранчото
                  И на мен чак сега ми стана ясно - Жорето е спал на брифинга
                  [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

                  Коментар


                  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                    Първоначално публикуван от ДИМИТЪР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Дайте на жената 18-то място, че сън не я лови и страда за 50-те лева и "гадния" Йосиф Лагадов забогатял с яките "джобни"
                    Колеги състезатели, отстъпете й 18-то място, моля Ви...

                    Това не може да е изказване.Кой крив,кой прав,кой адвокат на кого няма значение.Един повече няма да стъпи на състезание,друг нов ще отиде...Всеки чете и сам решава.Емоцията не е най-добрия съветник.

                    Има спор,решава се,но вашия изказ е явна подигравка,което не е уместно...особено в този форум.
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                      Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                      Защо тогава всички други освен тези 20ина екипажа не ходиха до на Бай Колю ранчото
                      Първоначално публикуван от tna_bg Преглед на мнение
                      И на мен чак сега ми стана ясно - Жорето е спал на брифинга
                      Чух че си заслужавала разходката до там МНОГО ХУАВА КЪЩА ИМАЛ

                      Коментар


                      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                        Специален поздрав за екипажа от Клисура.С най-готината Тойота.Бях ви обещал момчета.....
                        Прикачени файлове
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          Специален поздрав за екипажа от Клисура.С най-готината Тойота.Бях ви обещал момчета.....
                          мерси за фотото колега

                          Коментар


                          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                            Отново всички класирания с включена корекция на номер 53:
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                              Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                              Колега на навигатора работата му е да следи трака и пътната книга а не да блее настрани и после да се чудите какво става GPS-са трябва да е пред очите а това за НЮВИТО не е вярно че нестава просто е трябвало да му изберете правилното място!!!

                              П.П. Вземете да направите състезание на което всички да са доволни, като толкова много драскате в форума да ви в идим вас какво можете.
                              Sajalqvam, che nqmam kirilica v momenta i pisha na latinica.
                              Kolega, ti qvno ne dochitash i se izkazvash nepodgotven! Navigatora si e svarshil rabotata i Traka si go ima s palen zapis. Problema e, che ne e bil svalen kakto trqbva, kakto se vijda i ot poslednite publikacii ot klasiraneto.


                              Съжалявам, че нямам кирилица в момента и пиша на латиница.
                              Колега, ти явно не дочиташ и се изказваш неподготвен! Навигатора си е свършил работата и Трака си го има с пълен запис. Проблема е, че не е бил свален както трябва, както се вижда и от последните публикации от класирането.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-06-11, 18:04.

                              Коментар


                              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                                Ден първи след състезанието!!!
                                Един въпрос имам и не съм сигурен на кого точно трябва да го задам.Може да се нарече дори препоръка към организаторите или ако искате го счетете просто за мое мнение,но не ми дава мира и бих искал да го споделя!!!Всички се съгласихме,че не е никак лесно да се организира едно такова състезание,нали така?Но въпреки това,никой не обърна внимание, какви боклуци оставя след себе си и на какво прилича трасето и цялата природа, след нас!Не смятате ли,че е редно след едно такова събитие да се почисти и всичко да се приведе в ред,или сме привърженици на Калигула:"След нас и потоп!!!"
                                Препоръката ми е, за следващи подобни състезания да се организира не само къде да се нощува и къде да са почерпките преди,след и по време на състезанието,а и да се следи за реда и почистването на природата след него!Предполагам никой няма да обърне внимание,но въпреки всичко..........!!!
                                А ...и още един въпрос,така между другото или по-скоро бих го нарекъл тема за размисъл:"От къде публиката знаеше къде точно ще бъде трасето и най-трудните, и интересни места по него,за да може да гледа, при положение,че в началото казаха, че трасето не е известно на никой?Дали наистина беше точно така или имаше привилегировани?"
                                Cherokee 4.0 L,Automatick,2,5" inch lift,UP-Country,лебедка
                                Steyr-Puch 2,8 Super Swamper TSL 34-10,5-15

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X