Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2017 - откриване на сезона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трявна 2017 - откриване на сезона

    По поръка на Йосиф и компания отварям тази тема с огромен кеф. Традиционното откриване на сезона тази година ще е на 8 и 9 април на любимото място - Трявна
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: Трявна 2017 - откриване на сезона

    Супер!!! Успех на организаторите!
    тел. за приятели по всяко време 0888 909394

    Коментар


    • #3
      От: Трявна 2017 - откриване на сезона

      Ей браво бе, миналата година бяхме четвърти, дано тази влезем в тройката! Успех на организаторите!
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #4
        От: Трявна 2017 - откриване на сезона

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        По поръка на Йосиф и компания отварям тази тема с огромен кеф. Традиционното откриване на сезона тази година ще е на 8 и 9 април на любимото място - Трявна
        Злати, моля те разберете се за това откриване на сезона, че става смешно. Видях в календара, че си вписал Кърджали през март та се чудя както и миналата година кой месец е по напред март или април.
        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
        0896 846 246

        Коментар


        • #5
          От: Трявна 2017 - откриване на сезона

          Там организаторите си го мерят. И двамата - Йосиф и Тодор правят Откриване на сезона. Ако погледнем исторически Трявна се прави от доста по-отдавна и ползва това име. Аз съм само модератор, каквото ми кажат организаторите, това слагам тук и в Календара. Не определям имена на състезания и не ги променям.
          Така че има две откривания, и за южна, и за северна България.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            От: Трявна 2017 - откриване на сезона

            Амин.
            Последно редактирано от josif lagadov; 10-01-17, 10:28.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • #7
              От: Трявна 2017 - откриване на сезона

              Май месец, ще ходим да открием и на Варна сезона!
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #8
                От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                Май месец, ще ходим да открием и на Варна сезона!
                Аз да идвам в ПИРДОП.
                Лиценз медицинско психотест и парички

                Коментар


                • #9
                  От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                  Така като гледам-може и през Октомври да се открива сезона

                  Майтапа настрана, ама правото да се пишеш като откриване на сезона е на този който прави първото състезание за годината.
                  Преди 7 години това беше Йосиф Лагадов(поклон, първата Трявна ми беше и моето първо състезание), но сега първото състезание е в Кърджали.
                  Имам си благодарностите към Тодор Христов, но това изобщо не важи в случая.
                  Просто за "откриване на сезона" трябва да се брои първото състезание за годината.
                  Ако някой си направи състезание(ама сериозно, а не селска кушия) преди Кърджали-негово ще е правото да каже, че неговото състезание открива сезона.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                    Важно е човек да има мерак кинти и свободно време . Тогава може да отиде на колкото откривания на сезон си поиска . Всеки регион си прави откриване и зачита най вече неговото . Успешна година на всички , и нека всеки състезател вземе победите който желае най силно .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                      Там е работата, че единия не иска да открива сезона /ТРОФИ КЪРДЖАЛИ 2017 - 3- 5 МАРТ 2017/ за сметка на другия.
                      Вчера и аз открих една електрическа крушка на рафта в магазина. Едисон ряпа да яде.
                      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                      0896 846 246

                      Коментар


                      • #12
                        От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                        Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                        Злати, моля те разберете се за това откриване на сезона, че става смешно. Видях в календара, че си вписал Кърджали през март та се чудя както и миналата година кой месец е по напред март или април.
                        "ТРОФИ КЪРДЖАЛИ 2017 - 3- 5 МАРТ 2017" Мисля, че това е достатъчно, няма нищо общо с откриване. Ако става въпрос за "откриване" Стара Загора трябва да са първи, но там са приятели.

                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • #13
                          От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                          Йоско, живот и здраве, ще дойдем. Имам само една забележка към състезанието, ако може за неделя, нещо да се промени! Мисля, че Ралито не е клас, който трябва да кара там и публиката да ни пляска като на бит пазар.Според мен трасето е спънато и с много дупки и по тази причина не е много скоростно. Нека и други да споделят мнение, и все пак вие сте организатори и какво скалъпите по него ще караме! Успех за ентусиазма.
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • #14
                            От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                            Отново с любезното съдействие на Община Трявна и тази година ще открием сезона по OFF-ROAD Трявна - 2017 г.
                            Събитието ще се състои на 07/04/2017 г. " Лазаров ден и Цветница " 09/04/2017 г. - гр. Трявна .
                            Състезанието ще бъде двудневно със следните класове :

                            01 . КРОС-КЪНТРИ - трасе около 350 км. първия ден , като класовете Т1;Т2 и Т3 ще бъдат в общ клас Оверал /по правилника на БФАС/ .
                            - КРОС - КЪНТРИ Т2-ЛЮБИТЕЛИ - по същото трасе.
                            Такса за участие 100 лв. до 05.04. и 120 лв. на място.

                            02 . КЛАС ТРОФИ / Модифициран и стандартен по различни трасета / - трасе около 60 км. и за двата класа, като ек стремите в зависимост от метеорологичните условия ще бъдат между 3 и 5 .
                            Такса за участие 70 лв. до 05.04. и 90 лв. на място.

                            03 . КЛАС НАЧИНАЕЩИ - С неподготвени джип ки ,като трасето ще бъде Трявна - Боженци и други забележителности около Трявна - / почивка с опция пиене кафе на пясък, бяло сладко и други сладости местно производство /. Трасе около 40 км., като групата ще има водач.
                            Такса за участие 40 лв. до 30.03. и 40 лв. на място.

                            Таксата за участие за всички класове включва пътна книга,фланелка и голям награден фонд.

                            Втория ден за многобройните почитатели и компетентна публика ще се проведе затворен кръг , като в трасето ще има по 4-5 автомобила / за клас Крос-кънтри бързо тип баха около 30 км. 5 или повече обиколки в зависимост от времето, за Трофи- спънато и с препятствия около 2-3 км., а за начинаещите обиколки много леки 2-3 км./.
                            GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                            Коментар


                            • #15
                              От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                              Успех с медийното отразяване.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X