Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2017 - откриване на сезона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

    https://www.facebook.com/radomotor/p...90725323293595 ВИДЕО ОФРОУД ТРЯВНА-2017
    Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
    тел. 0898327627
    Радослав

    Коментар


    • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

      Много се радвам, че има толкова много екипажи, че по едно време се бях отчаял. Този спорт, трябва да се развива, а не като всичко друго в тази държава. Ще е интересно, за състезатели и публика. Успех и до скоро.
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

        Трофи стандарт.Джип и навигатор неясни.Такса на място.
        Terrano 1 CRV ski doo formula 500
        И ЛУАЗ за един ден.О898678333

        Коментар


        • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

          Господин Лагадов , с това оборудване отзад на джипа ще имам ли проблеми на техническия преглед ?
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

            Може и да имаш с тази туба !
            Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
            тел. 0898327627
            Радослав

            Коментар


            • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

              Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
              Господин Лагадов , с това оборудване отзад на джипа ще имам ли проблеми на техническия преглед ?
              Без тубата ЗА ГОРИВО. Трасето е около 60 км. и ако не ви стигне горивото за тези км. на брифинга ще ви дам координати на асфалт по трасето, където може да ви чакат и да презаредите.
              GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

              Коментар


              • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                Участници към 29.03.2017 г.

                Трофи :
                Крос-Кънтри :

                Начинаещи :


                GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                Коментар


                • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                  [QUOTE=pacho_bg2;3131935]Колегите които са се записали, но ги няма в списъка с участници, няма получени заявки от вас, което значи че не сте попълнили правилно формуляра. При успешно изпращане ще видите съобщение че всичко е наред след което информация за заплащане на такса. Също така ще получите съобщение на посочения от вас e-mail адрес. Ако не се случат тези неща не сте попълнили правилно или напълно формуляра.

                  Ако все пак някой не може да се справи винаги може да се запише петък вечер на място. Списъка е предварителен и съм сигурен че ще стане доста по-дълъг тогава.[/QUOTE




                  Кой и как разбира ,че съм или не съм го попълнил правилно? Във всички полета попълвам каквото трябва и след като натисна Приеми нищо не се случва.Нито потвръждение нито отказ.Както и да е утре ще преведа парите пък ще попълваме после на място.

                  Коментар


                  • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                    Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                    Кой и как разбира ,че съм или не съм го попълнил правилно? Във всички полета попълвам каквото трябва и след като натисна Приеми нищо не се случва.Нито потвръждение нито отказ.Както и да е утре ще преведа парите пък ще попълваме после на място.
                    Полетата със звездички са задължителни, полето за е-майл изисква валиден такъв (без въведен или с не правилно формулиран не става). Долу до бутона "изпрати" има отметка чиято цел е да провери дали някой "бот" не пише глупости. Ако нещо не е попълнено при изпращане ще ви оцвети в червено полетата които не е написано нищо или нещо не му харесва.

                    Пак казвам че не е проблем на място да си попълните заявката и декларациите.

                    Коментар


                    • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                      Йордан Стайков-Христо Георгиев Toyota Land Cruiser Бръм бръм Toyota Team Смолян!Трофи модифициран!
                      Христо Георгиев-0889022988
                      Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                      Коментар


                      • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                        Участници към 01.04.2017 г.


                        Трофи :

                        Крос-Кънтри :

                        Начинаещи :

                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                          Аз не съм убеден в това

                          Коментар


                          • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            ............ но не мисля да сме втори отново
                            По добре помисли!

                            Любен Динев/Милен Дечев ; Тойота Прото ; АСК ЗАГОРА 4х4 ; клас Модифициран
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                              И още два екипажа на АСК ЗАГОРА 4х4:

                              Емил Марков/Милица Велева ; Сузуки Джимни ; АСК ЗАГОРА 4х4 ; клас Стандарт

                              Росен Дечев/Диди Димитрова ; Сузуки Витара ; АСК ЗАГОРА 4х4 ; клас Стандарт
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                                Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                                По добре помисли!

                                Любен Динев/Милен Дечев ; Тойота Прото ; АСК ЗАГОРА 4х4 ; клас Модифициран
                                Обичаш да се дразниш,но в клас "Модифициран" по правилник няма как да участват.

                                Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                                При записани минимум 5 участника тогава ще направим и клас прототип. Иначе ще карате при модифицирани с класиране само оверал.
                                Последно редактирано от Пламен Исаев; 04-04-17, 16:27.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X