Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2017 - откриване на сезона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

    Благодаря за доброто посрещане и добре прекараните мигове с вас. Състезанието ни хареса, карахме само в събота, станахме четвърти, можеше да сме много по напред, защото на 70% от трасето водехме всички останали. Но изведнъж всичко се обърка и загубихме много време в търсене на правилния път. Но затова е състезание, и до последно никой не знае нищо. Днес не карахме, трасето беше кално, и гумите не бяха подходящи за него, а и решихме да си починем. Успех, и догодина пак сме там!
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

      Всички клипове може да намерите тук:

      https://www.youtube.com/user/iveliniv
      Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

      Коментар


      • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

        Благодарности на Оргатима и от екипаж 104. Много ни хареса въпреки,че машината ни предаде.

        Коментар


        • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

          Видео от втория ден:

          Коментар


          • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
            Благодарности на Оргатима и от екипаж 104. Много ни хареса въпреки,че машината ни предаде.
            Аз не знам, като преди две години се видяхме на Рали-Рейда в Велико Търново и ти беше с една сребриста кола, защо не остана фен на тази марка???
            0887 526 564/ 0897 933 755 /

            Коментар


            • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
              Аз не знам, като преди две години се видяхме на Рали-Рейда в Велико Търново и ти беше с една сребриста кола, защо не остана фен на тази марка???
              Фен съм на марката доста отдавна ,минах и през "G".но нещо не ми допадна.

              Коментар


              • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                Снимките от ашите фотографи можете да разгледате тук https://web.facebook.com/yavor.atana...17&_rdc=1&_rdr

                Коментар


                • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                  За съжаление това съдържание не е на разположение в момента




                  Последвали сте връзка, която може би е остаряла или е видима само за аудитория, към която не принадлежите

                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                    Още един клип от втория ден:

                    Коментар


                    • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                      Имам два въпроса към организаторите:
                      1.Защо за първия ден имаме DNF?
                      Чл.42. Нефиниширал (DNF) - статус, който екипажът получава, ако се е отказал или не е финиширал в максималното време за етапа, но е успял да премине през минимум 1 контролна точка.
                      2.Защо в клас "Стандартен" бяха допуснати машини които не отговарят на изискванията.Един пример:
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                        Имам два въпроса към организаторите:
                        1.Защо за първия ден имаме DNF?
                        Чл.42. Нефиниширал (DNF) - статус, който екипажът получава, ако се е отказал или не е финиширал в максималното време за етапа, но е успял да премине през минимум 1 контролна точка.
                        2.Защо в клас "Стандартен" бяха допуснати машини които не отговарят на изискванията.Един пример:
                        Какво не и е стандартно на тази Витара ? Простете за въпроса , ама наистина не ми изглежда като от клас Прото.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          Какво не и е стандартно на тази Витара ? Простете за въпроса , ама наистина не ми изглежда като от клас Прото.
                          Предния мост например.Май е от стандартен УАЗ.
                          Има Правилник.Желателно е да се спазва.
                          Друг е въпроса,че някои "колеги" се записват в малкия клас само за да са по напред в класирането.
                          Щом имат подготвени машини и им стиска мисля,че е под достойнството им да карат там.
                          Последно редактирано от Пламен Исаев; 10-04-17, 21:47.

                          Коментар


                          • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Предния мост например.Май е от стандартен УАЗ.
                            Има Правилник.Желателно е да се спазва.
                            Друг е въпроса,че някои "колеги" се записват в малкия клас само за да са по напред в класирането.
                            Щом имат подготвени машини и им стиска мисля,че е под достойнството им да карат там.
                            На мен и друго ми направи впечатление.След като имаше класиране за Прототипите защо наградиха само 2 а третия само го споменаха

                            Коментар


                            • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                              Клас ПРОТО нямат собствено класиране защото нямаха 5 екипажа.Това е класиране ОВЕРАЛ и просто двата ПРОТОТИПА нормално си спечелиха челните места .ЗА ВИТАРКАТА С МОСТ от уазка момчетата бяха дошли просто да се забавляват .не искаха МОДИФИЦИРАНИЯ КЛАС И ОСТАНАХА В СТАНДАРТ без класиране в челната троика.Това не е кръг от шампионата и класирането им назад няма абсолютно никакво значение .И при наличие на тия ПАТРУЛИ КОИТО ПРОСТО МАЧКАТ НЕ ЗНАМ ТОЧНО КАК ЩЕ СЕ ПРИДВИЖАТ ПО НАПРЕД В КЛАСИРАНЕТО .Пробваите тук във форума може да имате повече шанс да ги биете.

                              Коментар


                              • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                                Първо искам да благодаря на колегите който ми помогнаха да си разреша проблема с изгорелите бензинови помпи точно преди старта, момчета големи сте !!!! . Искам да попитам как се оценяват ектремите при вас ? На никой не му стана ясно кое как се оценява при вас и мнозина останаха с впечатление за стъкмистика .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X