Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2017 - откриване на сезона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

    Първоначално публикуван от mimsss Преглед на мнение
    Добре г-н съдия, разбирам че подкрепяте вашето момче, но се замислете, че убивате желанието на хората със стандартни джипове да участват. Лека вечер!
    Колега не знам какво е оборудването на джипа на конкретния екипаж. Като мини техническия преглед ще преценим този джип за кой клас отговаря и ще го коригираме. Така че бъдете спокоен няма да има компромиси за никой. Надявам се да съм успокоил и други участници, които са имали такива притеснения. Благодаря Ви за разбирането.
    GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

    Коментар


    • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

      Не знам Нисана колко е нестандартен ама се вижда че пича яко му натиска десния педал. И не Нисаните а мрънкането убива желанието.Така че не да мрънкаме а да се записваме. Евгени Семерджиев - Иван Чилев трофи стандарт Toyota ...4 и не се смейте такава кола имаме такава караме .
      Последно редактирано от autoextreme; 27-03-17, 02:19.

      Коментар


      • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

        Първоначално публикуван от autoextreme Преглед на мнение
        Не знам Нисана колко е нестандартен ама се вижда че пича яко му натиска десния педал. И не Нисаните а мрънкането убива желанието.Така че не да мрънкаме а да се записваме. Евгени Семерджиев - Иван Чилев трофи стандарт Toyota ...4 и не се смейте такава кола имаме такава караме .
        Евгени, та тази Тойота е супер и е много по-добра от много други джипки! Няма лоша Тойота!
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

          За клас начинаещи има ли някакво специално оборудване като каски колани различни от стандартните пожарогасители и др.

          Коментар


          • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

            Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
            За клас начинаещи има ли някакво специално оборудване като каски колани различни от стандартните пожарогасители и др.
            Само за втория ден, затворения кръг, колани/ стандартни / и каски.
            GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

            Коментар


            • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

              Актуализиран списък към 26,03,2017 г.

              Участници:

              Трофи:

              Крос-кънтри:

              Начинаещи:

              GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

              Коментар


              • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                За подкрепа на състезател и дума не може да става. До начслото на състезанието всички сме приятели и си имаме уважение но след първия старт всчко свършва. Има само Правилник, съдии и състезатели и така до самото награждаване. ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ КАТО СЪДИЯ ТРЯБВА ДА СИ ПЕРФЕКТЕН И НИКАКВИ КОМПРОМИСИ ИНАЧЕ ПО ДОБРЕ СИ СТОИ У ВАС.

                Коментар


                • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                  Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                  Колега ,mimsss на всяко състезание има технически комисари съдии които определят машината дали отговаря на класа в който се е записал. Несериозно е да говориш такива твърдения, хубаво е да прочетеш и правилника за трофито и да ги сравниш с машината на Мичев и сам ще си отговориш.
                  Интересно,как комисарите на загора трофи 2016 и не само там,определят,че патрол с 300коня мотор,гуми 35,еър шокове, отговаря за клас стандарт.И ако някой каже,че това не убива желанието на другите, с наистина стандартни джипове,за мен не е прав.Не знам,може и аз да не съм прав

                  Коментар


                  • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                    Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                    Актуализиран списък към 26,03,2017 г.

                    Участници:

                    Трофи:

                    Крос-кънтри:

                    Начинаещи:

                    Попълнен формуляр и платена такса! Незнам какво още трябва за да се видим в списъка на участниците ?

                    Коментар


                    • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                      И аз да се запиша тук, а когато ни впишат ..... тогава. Никой не е останал незаписан и не участвал за сега. Иван Попов - Иван Попов гр. Самоков клуб Самоков 4Х4 Сузуки Витара - стандарт Трофи. Успех с организацията.
                      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                      Коментар


                      • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                        И аз да се запиша тук, а когато ни впишат ..... тогава. Никой не е останал незаписан и не участвал за сега. Иван Попов - Иван Попов гр. Самоков клуб Самоков 4Х4 Сузуки Витара - стандарт Трофи. Успех с организацията.
                        Ванка, и аз мисля, че 120 кинта, ще ми ги вземат на място, така че до скоро.
                        0887 526 564/ 0897 933 755 /

                        Коментар


                        • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                          През сайта мъчих но не се виждам и аз в списъка.Запишете ни в Трофи модифициран Светослав Христов - Николай Котов джип-Бертоне.

                          Коментар


                          • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                            И аз да начешем крастата, ако ми пристигнат гумите до тогава в Трофи Стандарт, ако ли не Крос Кънтри-начинаещи
                            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                            Коментар


                            • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                              Уф!!! Най-после!

                              Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                              И аз да начешем крастата, ако ми пристигнат гумите до тогава в Трофи Стандарт, ако ли не Крос Кънтри-начинаещи
                              тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                              Коментар


                              • От: Трявна 2017 - откриване на сезона

                                Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                                През сайта мъчих но не се виждам и аз в списъка.Запишете ни в Трофи модифициран Светослав Христов - Николай Котов джип-Бертоне.
                                Колегите които са се записали, но ги няма в списъка с участници, няма получени заявки от вас, което значи че не сте попълнили правилно формуляра. При успешно изпращане ще видите съобщение че всичко е наред след което информация за заплащане на такса. Също така ще получите съобщение на посочения от вас e-mail адрес. Ако не се случат тези неща не сте попълнили правилно или напълно формуляра.

                                Ако все пак някой не може да се справи винаги може да се запише петък вечер на място. Списъка е предварителен и съм сигурен че ще стане доста по-дълъг тогава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X