Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 09-10.05.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лазарово 09-10.05.2009

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Да не би на англичане от Велико Търново?
    Да точно той.
    СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


    0878209603 0885665118 Качето русия

    Коментар


    • До: Лазарово 09-10.05.2009

      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
      Текезарката мина без да се замисли отсекъдеама сигурно е дисквалифицирана за грозен външен вид
      Комшиите от Суходол бяха железни! А на"текезесарката" външния вид беше доста подвеждащ. Под очуканите и поръждясали ламарини се усещаше доста стегната машина с блокажи и доработки, а мотора и водача я изтрелваха над препядствията. Поздрави на екипажа!

      Коментар


      • До: Лазарово 09-10.05.2009

        Здравейте и от мен,на мен лично състезанието ми хареса въпреки ,че беше доста трудно значи без блокажи просто няма шанс за минаване без наказания.Но браво на организатори съдий и всички останали съпричастни с това хубаво мероприятие и наи вече на нахъсаните състезатели.До колкото знам първо място е Вранглера но Киров Бош на второ е Жоро Суходолски със Газ 69 и на трето място еТетевенската Уазка номер 16 на четвърто място е Вушев аз съм на пето и нататък не знам

        Коментар


        • До: Лазарово 09-10.05.2009

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Комшиите от Суходол бяха железни! А на"текезесарката" външния вид беше доста подвеждащ. Под очуканите и поръждясали ламарини се усещаше доста стегната машина с блокажи и доработки, а мотора и водача я изтрелваха над препядствията. Поздрави на екипажа!
          те Текезарките са такива ама какво стана днеска та не е пръваз не останах и не видях втория ден толкова ли беше лошо трасето та Жоро не успя да излезе не вервам
          К мирной жизни не пригоден.
          Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
          ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

          Коментар


          • До: Лазарово 09-10.05.2009

            Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
            те Текезарките са такива ама какво стана днеска та не е пръваз не останах и не видях втория ден толкова ли беше лошо трасето та Жоро не успя да излезе не вервам
            ще има снимки и ще видиш за какво иде реч

            Коментар


            • До: Лазарово 09-10.05.2009

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              те Текезарките са такива ама какво стана днеска та не е пръваз не останах и не видях втория ден толкова ли беше лошо трасето та Жоро не успя да излезе не вервам
              Намалили са бирите!

              Коментар


              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                те Текезарките са такива ама какво стана днеска та не е пръваз не останах и не видях втория ден толкова ли беше лошо трасето та Жоро не успя да излезе не вервам
                Жоро се представи много добре,но нямам идея кои е под ред.Иван Киров също се представи добре,почва постепенно да свиква на Вранглера

                Коментар


                • До: Лазарово 09-10.05.2009

                  Здравейте момчета жалко че не можахме да участваме просто вашето състезание съвпадна с мотосъбора в Ямбол можеби ще се видим на следващото ни организирано от нас състезание за два дни в с.Ботево и се надяваме да ви изненадаме с много нови препятствия.Заповядайте и ви очакваме.Все пак спортният дух не трябва да ни изоставя.Нека всички се борим за спортната кауза за това кой е по по най а не да търсим материални награди.
                  Бъчето

                  Коментар


                  • До: Лазарово 09-10.05.2009

                    Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                    Здравейте и от мен,на мен лично състезанието ми хареса въпреки ,че беше доста трудно значи без блокажи просто няма шанс за минаване без наказания.Но браво на организатори съдий и всички останали съпричастни с това хубаво мероприятие и наи вече на нахъсаните състезатели.До колкото знам първо място е Вранглера но Киров Бош на второ е Жоро Суходолски със Газ 69 и на трето място еТетевенската Уазка номер 16 на четвърто място е Вушев аз съм на пето и нататък не знам
                    Сложи ги на една площадка и ги виж и сравниНе може джип за незнам колко хиляди евро да не може да избега на Текезарка за 2000 лв.Къв е тоя джип ква е тая конструкция Ако близнаците подготвят на Иван една текезарка май ше е по добре ш
                    е мине по евтино и може да покаже по добър резултат
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • До: Лазарово 09-10.05.2009

                      Ето и някой от по-запомнящите се направени от мен снимки
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Лазарово 09-10.05.2009

                        Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                        Сложи ги на една площадка и ги виж и сравниНе може джип за незнам колко хиляди евро да не може да избега на Текезарка за 2000 лв.Къв е тоя джип ква е тая конструкция Ако близнаците подготвят на Иван една текезарка май ше е по добре ш
                        е мине по евтино и може да покаже по добър резултат
                        Замисли се че това е второ или третото съзтезание на Иван Киров,а Жоро пъпа му е хвърлен в гората.

                        Коментар


                        • До: Лазарово 09-10.05.2009

                          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                          Сложи ги на една площадка и ги виж и сравниНе може джип за незнам колко хиляди евро да не може да избега на Текезарка за 2000 лв.Къв е тоя джип ква е тая конструкция Ако близнаците подготвят на Иван една текезарка май ше е по добре ш
                          е мине по евтино и може да покаже по добър резултат
                          Нищо не съм казал по този повод просто едно голямо евала на Жорката.Но и заслужени адмирации Иван Киров които без опит в траяла показа класа и също така какво представлява таялна машина
                          Последно редактирано от eti; 10-05-09, 23:06.

                          Коментар


                          • До: Лазарово 09-10.05.2009

                            Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
                            Нищо не съм казал по този повод просто едно голямо евала на Жорката
                            освен да почерпиза успехитение обичаме да пиеме за успехите на другарите ни
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • До: Лазарово 09-10.05.2009

                              Първо,близнаците не можат да подготвят Газ-69,щото не е американска.Второ поклон пред организаторите,че правят такива състезания ,а не като формулите за джипове,където щом като извадиш 10 000евро по-вече от другите и моментално ставаш по-добър от тях.То и посещаемоста на състезанието показва че това е правилното организиране на състезанията,и се получава един добър празник на оффролда.Още веднъж поздрави към всички участници който със своя хъс за победа сътвориха това за нас.

                              Коментар


                              • До: Лазарово 09-10.05.2009


                                Под лъчите на препичащото слънце, на поляните около с.Лазарово се проведе вторият състезателен ден.
                                Както и вчера, ще наблегна на участието на единствения ни представител - Вили с неговото Мицубиши Паджеро.
                                След като през нощта бяха оправили лебедката (оказало се разкачен кабел в дистанционното управление), екипажът беше във видимо добро настроение



                                Около 15:00 ч. дойде ред за старта. Вили започна уверено при спускането по големия наклон ...





                                ... след което продължи смело напред по трасето, състоящо се от пресечен терен



                                Навигаторът Иван успешно балансираше по страничните наклони, където е необходимо









                                Подход към едни стръмен склон, където доста състезатели имаха проблеми, а други отпаднаха


                                С малко повече усилие и техника на пилотиране, Паджеро-то се покатери и продължи напред





                                Останалите неравности бяха "лесна плячка" за екипажа





                                След това, Вили се устреми с висока скорост надолу ...



                                ... където го очакваше "блатото".



                                Първоначално всичко беше добре, докато тежката машина постепенно "се окопа" и се наложи разпъване на лебедката



                                С подръпване от ЗиЛ-а, Вили продължи напред, докато попадна в образувалата се яма в края на изкопания канал



                                Оказа се, че в сравнение със сутринта, дълбочината на водата/ калта, беше с почти 20 см. повече. Зрители, наблюдавали преминаването на всички екипажи на това препятствие споделиха, че Иван Киров, с мощния си Jeep Wrangler, "обут" с гуми с много агресивна шарка, е изкопал дъното, излизайки от калта. По тази причина, Паджеро-то съвсем "се гмурна" и двигателят изгасна



                                Изтеглянето с въжето беше неизбежно





                                С излизане "на сушата", се започна проверка на техническите неизправности





                                Беше използван и жокер "помощ от публиката" (под формата на подаден ток от акумулатора)



                                След разглобяване и подсушаване (оказа се, че кал беше влязла до нивото на свещите и ги беше намокрила ), Паджеро-то в началото малко неуверено запали, но после беше изтеглено на ход да се изцежда от тинята



                                Малко по-късно, Вили се присъедини към групата негови поддръжници, почиващи си на сянка





                                Героите са уморени, но затова пък достойно представили се като за дебютанти и то в такива екстремални условия. С любителски и с подръчни средства подготвена машина и много ентусиазъм, Вили и Иван доказаха, че имат достатъчно спортен хъс, да участват в състезание с далеч по-опитни и подготвени екипи.



                                Нека да пожелаем на нашите момчета достойно и успешно представяне в бъдещи състезания. Напред и нагоре!
                                Последно редактирано от nickbochev; 10-05-09, 22:53. Причина: изтриване на оф-топик ;)
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X