Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 09-10.05.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лазарово 09-10.05.2009



    Теглене на номера.




    Откриване.




    Първи по-трасето.





    Тракториста не се шегува!! Брони всякакви сваля....
















    http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...9/P1330506.MOV
    LZ1VMH

    Коментар


    • http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...9/P1330507.MOV


































      http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...9/P1330509.MOV

      Снимките са ограничени. Моля не се сърдете... Все пак повече от половината време се занимавах с моята машина и участие.
      Благодаря на Яши за направените снимки, на Андро за моралната и не само помощ в процеса на състезание и разбира се на навигатора ми Нейчо, който независимо от първото му участие в подобно състезание се справи перфектно.
















      http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...9/P1330599.MOV

      http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...9/P1330598.MOV

      http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...9/P1330604.MOV

      http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...9/P1330608.MOV

      Това е последния филм, най-вероятно, най-чакан от всички.
      Опитах се да заснема почти цялото представяне на една уникална машина с един много запален шофьор макар и с малък опит. Чест му прави доброто представяне и това, че не се засегна от подвикванията на леко подпийналата публика даваща абсолютно неправилни команди. Кой за на ляво, кой за на дясно, дай газ или спирачка, абе лудница. Близнаците пък в типично техен стил се опитваха да вкарват нещата в правилната посока и създаваха съответния колорит...


      http://htftp.offroad-bulgaria.com/Go...9/P1330609.MOV
      Последно редактирано от Peppy; 10-05-09, 19:33.
      LZ1VMH

      Коментар


      • До: Лазарово 09-10.05.2009

        Колеги дайте класиране 1.2.3. кои са. двата дни отделни ли са или класирането е общо.
        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
        www.offroadprimorsko.com
        0899883765

        Коментар


        • До: Лазарово 09-10.05.2009

          Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
          Колеги дайте класиране 1.2.3. кои са. двата дни отделни ли са или класирането е общо.
          В общото класиране новобранецът Иван Киров е първи, като и за двата дни е втори, но с правилната тактика е победител. Понеже не останах до края екипаж от тетевен е втори, но не знам имената.
          Паричната награда Киров е предоставил на местния детски дом.

          Коментар


          • До: Лазарово 09-10.05.2009

            браво момчета страхотно саэтеэание , жалко че не уцаствахме.......

            Коментар


            • До: Лазарово 09-10.05.2009

              Как така е победител,след като легна на коловозите и ако не беше използвал лебедката,щеше да дочака там третото шилядолетие?Нали за използване на лебедка се начисляват някакви наказателни точки?

              Коментар


              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Как така е победител,след като легна на коловозите и ако не беше използвал лебедката,щеше да дочака там третото шилядолетие?Нали за използване на лебедка се начисляват някакви наказателни точки?
                Текезарката мина без да се замисли отсекъдеама сигурно е дисквалифицирана за грозен външен вид
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • До: Лазарово 09-10.05.2009

                  Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                  Как така е победител,след като легна на коловозите и ако не беше използвал лебедката,щеше да дочака там третото шилядолетие?Нали за използване на лебедка се начисляват някакви наказателни точки?
                  Колега, състезанието е два дни и има доста сложен регламент, който е в началото на темата. Прочети го, преди да задаваш въпроси защо и как. Явно този екипаж е сумарно по-добре с точките от двата дни, а победителя първия ден е изостанал втория. За ползване на собствена лебедка се дават едни точки, за теглене от ЗИЛ-а други, доста повече. Сметката на сумарните наказания от двата дни е различна за всеки отбор и този с най-добри показатели печели.
                  Нека да изчакаме Официалното класиране, което Главния съдия Жоро Василев ще постне тук, преди да роптаем против него.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Лазарово 09-10.05.2009

                    Искам да благодаря на абсолютно всички за огромната подкрепа! Особено съм впечатлен от уникалното старание на организаторите! Според мен трасето беше много добре подготвено и измислено. Направихме голямо шоу и невероятно се изкефих от карането! Също така се бяха постарали да има парична награда което само по себе си е похвално и даже героично в тези дни!!! Невероятно мило и трогателна беше и тортата с монтирано малко джипче върху нея, което моят син веднага много хареса и го грабна на секундата! Евала пичове жестоки сте - наистина съм много впечатлен! Трогнахте ме тотално със всичко и искам да ви пожелая страхотни успехи на всички!!!
                    Също трябва и специални благодарности да изкажа и на кмета който вероятно има най-голям принос за организацията!!!
                    На останалите участници също искам да благодаря и да изкажа искреното си уважение към всички тях и да ви поздравя за доброто представяне и жестоката борба с терена и техниката, което на моменти беше направо героично! Направо бях потресен от хъса и борбения дух на всички!!! БРАВО!!! Само така! Пожелавам ви успех на всичките и да се видим на някое друго състезание!!!

                    Коментар


                    • До: Лазарово 09-10.05.2009

                      снимки от втория ден няма ли да пуснете

                      Коментар


                      • До: Лазарово 09-10.05.2009

                        Резултати ще има ли?

                        Коментар


                        • До: Лазарово 09-10.05.2009

                          Първо,не роптая,а просто питам.Простата логика е че след като Вие сте минали трасето на собствен ход ,а на мен ми се е наложило да ме дърпат или съм използвал лебедка,означава,че вашия джип е по-подготвен или Вие сте по-добър шофйор.Как тогава аз ще съм по-напред в класирането?

                          Коментар


                          • До: Лазарово 09-10.05.2009

                            Уважаеми колеги, моля да не обръщаме хубавата тема на говорилня с радиото. Състезанието си има организатор, съдии и всичко необходимо. Когато публикуват резултатите тогава ще можете и да им задавате въпроси...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • До: Лазарово 09-10.05.2009

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Първо,не роптая,а просто питам.Простата логика е че след като Вие сте минали трасето на собствен ход ,а на мен ми се е наложило да ме дърпат или съм използвал лебедка,означава,че вашия джип е по-подготвен или Вие сте по-добър шофйор.Как тогава аз ще съм по-напред в класирането?
                              Георги Василев ще отговори като пусне Официалното и Крайно класиране, общо и за двата дни, засега целия ни диалог е напълно излишен.
                              Затов нека изчакаме него, преди да оспорваме нещо, защото на мен мнението Ви ми звучи като недоволство от още не обявеното класиране, а не като точен анализ на двата състезателни дни, което ще направят съдиите.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                                Извинявам се ако съм вкарал интрига,без да искам.Ако съм имал нещо против организаторите или съдийте,ще го кажа направо и няма нужда от едно питане да прави ме гражданска война.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X