Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 09-10.05.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лазарово 09-10.05.2009

    още
    Прикачени файлове
    FORD MAVERIK 2.7TD
    Тел.0898662817
    LZ1IID

    Коментар


    • До: Лазарово 09-10.05.2009

      От мен, ето няколко клипчета, за "разгряване" на колегите пред компютрите:

      https://htftp.offroad-bulgaria.com/n...9/DSCF3381.AVI

      https://htftp.offroad-bulgaria.com/n...9/DSCF3382.AVI

      https://htftp.offroad-bulgaria.com/n...9/DSCF3383.AVI

      https://htftp.offroad-bulgaria.com/n...9/DSCF3777.AVI

      https://htftp.offroad-bulgaria.com/n...9/DSCF3818.AVI
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • До: Лазарово 09-10.05.2009

        И още
        Прикачени файлове
        FORD MAVERIK 2.7TD
        Тел.0898662817
        LZ1IID

        Коментар


        • До: Лазарово 09-10.05.2009

          От друга гледна точка
          Прикачени файлове
          FORD MAVERIK 2.7TD
          Тел.0898662817
          LZ1IID

          Коментар


          • До: Лазарово 09-10.05.2009

            Състезанието, видяно през обектива на моя фотоапарат, извън участието на плевенския екипаж.

            Няколко интересни снимки от първия ден:





















            И малко "свободно време".
            Като стана въпрос за Wrangler-а на Киров и Близнаците, ето една снимка на ... близначките



            Част от публиката беше дошла така:



            Да не пропуснем и главния съдия Г.Василев сред множеството ...



            ... и Злати Златев - 2 в 1 (съдия и "репортер")

            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • До: Лазарово 09-10.05.2009

              Ден втори. Финален.

              Основно - голямото каляне/ плуване.













              Преодоляване на препятствия:







              Двата Дифендър-а "ан блок"



              По-новият, отново готов "за бой"



              Останалото ще го видите от снимките на други ентусиазирани зрители.
              Пожелавам успех и занапред на организаторите.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                Приел съм си правило, след всяко състезание в което съм участвал, да си напиша впечатленията:
                НЕВЕРОЯТНО СЪСТЕЗАНИЕ!!! Само приятни емоции, адреналин, купон, отлични тресе и организация, видимо развитие на самото състезание, нови приятели.
                С нетърпение очаквам следващото "Лазарово 4х4".
                Поздрави на всички и до нови срещи.
                Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                Коментар


                • До: Лазарово 09-10.05.2009

                  Благодаря на всички за добрите думи! Според мен траялът в българия започва да се развива и то точно от любителските среди. Виждам развитие както в участниците, така и в публиката. Според мен повечето грешки и счупвания дойдоха от бързане и адреналин. Все-още пилоти и навигатори не са свикнали да използват пълните възможности на оборудването си. Видя се, че при по-тежко трасе 30 джипа идват вече множко при тази схема на стартиране. Вероятно ще стигнем до начина на провеждане в Испания- отворени зони и всеки си избира, кога и къде да мине.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • До: Лазарово 09-10.05.2009

                    Напълно подкрепям.
                    Когато ми се гледа скоростно състезание - отивам на рали.
                    Траяла - това разбирам като говорим за офроуд.
                    И дано тенденцията се запази.
                    А това с многото време между екипажите не ми хареса.
                    Ако се помисли за разделно преминаване на препядствията, така че всеки да може да гледа където прецени, че ще му е най-интересно.
                    Направо се скъсах от ходене честно нагоре-надолу отдавна не бях го правил.
                    Поздрави!
                    VITARA, SAMURAI
                    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                    RENAULT ESPACE QUADRA
                    ...и едно сивикче за града...

                    Коментар


                    • До: Лазарово 09-10.05.2009

                      Без претенции на експерт в тази област мога да препоръчам да се обмисли при следващото състезание участниците да се разделят на класове. Например 1. с гуми до 33" и един твърд блокаж и 2. нагоре ...
                      Като втория клас да стартира първи и да има повече зони.
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • До: Лазарово 09-10.05.2009

                        Предложения и идеи много но за да стане това си трябват кинти и спонсори . Евала на кмета за това което прави.
                        SUZUKI SAMURAI
                        http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                        Коментар


                        • До: Лазарово 09-10.05.2009

                          Първоначално публикуван от icofresh Преглед на мнение
                          Предложения и идеи много но за да стане това си трябват кинти и спонсори . Евала на кмета за това което прави.
                          Аз пък мисля че организаторите си знаят какво правят и всяко техно решение е премислено.
                          Преди всяко състезание се казва какво е хубаво да има в джипа и се знае каква ще е трудноста.А пък и при подобен вид трасета всеки преди да се запише може да хвърли едно око.Ако му се види трудно некара.Ако му е лесно ок.
                          Това състезание за пореден път казвам че ми хареса много.Евалата на организаторите и на всички спомогнали за направата му.
                          Смятам че няма разочаровани от трасето.
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • До: Лазарово 09-10.05.2009

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            Видя се, че при по-тежко трасе 30 джипа идват вече множко при тази схема на стартиране. Вероятно ще стигнем до начина на провеждане в Испания- отворени зони и всеки си избира, кога и къде да мине.

                            Както обича да казва Маркан-" това така не може да се каже, трябва да се опита!" Дано да има есенно Лазарово, на което да се пробва и този вариант. Още едно нещо с което ще бъдете запомнени.
                            Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

                            Коментар


                            • До: Лазарово 09-10.05.2009

                              Колеги много има в темата за Киров според мен всички сме хора както и той, човека тичаше из трасето като всички и се навря в калта като всички, мисля че с това темата за него би трябвало да приключи по- важното е хората да си помагат и тук е момента да благодаря на Драго и кмета на Лазарово за момчето, което ни завари теглича, също след това имахме проблеми с вапросния теглич и в г.Луковит там няколко момчета ни помогнаха и затова изказвам хиляди благодарности.
                              А сега ще пусна малко снимки особено с нашата гордост пловдивската тойота, която първия ден направе доста атрактивен финал.

                              Нещо немога да ги изпратя но малко по късно

                              Коментар


                              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                                Първоначално публикуван от ribkata Преглед на мнение
                                Поздрави на всички и от Бургас
                                радваме се че участвахме
                                беше страхотно като изключим нашето катурване след финала
                                Вас ли ви обръщахме на гумис червеното самурайче?Евалла все пак сте героисправихте се отлично всеки може да се обърне само напред
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X