Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 09-10.05.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лазарово 09-10.05.2009

    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
    Първо,близнаците не можат да подготвят Газ-69,щото не е американска.Второ поклон пред организаторите,че правят такива състезания ,а не като формулите за джипове,където щом като извадиш 10 000евро по-вече от другите и моментално ставаш по-добър от тях.То и посещаемоста на състезанието показва че това е правилното организиране на състезанията,и се получава един добър празник на оффролда.Още веднъж поздрави към всички участници който със своя хъс за победа сътвориха това за нас.
    Румене и аз нЕмам парите да си позволя JEEP-a на Киров но да сравняваш текезесарка с тая кола и да я прехвалваш е не меко казано а буквално СМЕШНО.Колата наистина е уникална. Спри се с сравненията.
    Съвсем друг е въпроса с умението на екипажите.
    Или ще ми кажеш че екипажа на ГАЗ-ката ще я предпочете пред вранглера ако има възможност да избира.
    Аре стига с тая злоба към богатите.

    Коментар


    • До: Лазарово 09-10.05.2009

      Здравейте искам да поздравя Иван Киров и Близнаците за доброто представяне.Също така на Жоро-Суходолеца на Вушев и на момчето с Уаз-а от тетевен.
      Всички който караха спорет мен се представиха добре с исключение на мен който прави много глупости и детски грешки.
      Трасето спорет мен беше много готино за джипки като моята.Абе браво
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • До: Лазарово 09-10.05.2009

        Здрасти и от нашия екипаж. Поздрави на всички участници и адмирацации за организаторите. Както вече предъвкахме темата няма значение кой къде в класирането. Смятам че всички се забавлявахме достойно и предоставихме на публиката и на себе си незабравимо преживяване в дух на приятелска атмосфера.

        Коментар


        • До: Лазарово 09-10.05.2009

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Първо,близнаците не можат да подготвят Газ-69,щото не е американска.Второ поклон пред организаторите,че правят такива състезания ,а не като формулите за джипове,където щом като извадиш 10 000евро по-вече от другите и моментално ставаш по-добър от тях.То и посещаемоста на състезанието показва че това е правилното организиране на състезанията,и се получава един добър празник на оффролда.Още веднъж поздрави към всички участници който със своя хъс за победа сътвориха това за нас.
          румба сигурно е че трябва да вадим стара техника и бригада работна , поздрави на организаторите за доброто състезание
          [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

          Коментар


          • До: Лазарово 09-10.05.2009

            Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
            Румене и аз нЕмам парите да си позволя JEEP-a на Киров но да сравняваш текезесарка с тая кола и да я прехвалваш е не меко казано а буквално СМЕШНО.Колата наистина е уникална. Спри се с сравненията.
            Съвсем друг е въпроса с умението на екипажите.
            Или ще ми кажеш че екипажа на ГАЗ-ката ще я предпочете пред вранглера ако има възможност да избира.
            Аре стига с тая злоба към богатите.
            Нещо не си разбрал,никъде не хваля газката или плюя Вранглера на Киров.Но да не разваля ме хубавата тема.Кой каквото има това да си кара.

            Коментар


            • До: Лазарово 09-10.05.2009

              Да питам....след като изтеглиш стартов номер може ли да се откажеш от него ако не ти хареса? И защо Киров стартира 26 когато му изтеглиха 3.

              Коментар


              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Нещо не си разбрал,никъде не хваля газката или плюя Вранглера на Киров.Но да не разваля ме хубавата тема.Кой каквото има това да си кара.
                Поздрави на всички и от Бургас
                радваме се че участвахме
                беше страхотно като изключим нашето катурване след финала

                Коментар


                • До: Лазарово 09-10.05.2009

                  Много ми хареса.
                  Голямо БРАВО на организатори и участници.
                  Мисля че за всички е било удоволствие.
                  Очакваме следващото състезание.

                  P.S. Адмирации и към благотворителния жест на победителя!
                  Поздрави!
                  VITARA, SAMURAI
                  FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                  RENAULT ESPACE QUADRA
                  ...и едно сивикче за града...

                  Коментар


                  • До: Лазарово 09-10.05.2009

                    Колеги, в прикачения екселски файл може да намерите класирането от двата дни и генералното класиране. Там подробно е описано , кой-какви наказателни точки има и защо. В уърлдовските файлове е класирането от двата дни и генералното, но без подробностите. Понеже нещо не мога да кача таблиците да излизат нормално бих искал да помоля Венци Петров да ги качи, така че да се виждат в темата.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Георги Василев; 11-05-09, 09:59.
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • До: Лазарово 09-10.05.2009

                      Първоначално публикуван от don_73 Преглед на мнение
                      Да питам....след като изтеглиш стартов номер може ли да се откажеш от него ако не ти хареса? И защо Киров стартира 26 когато му изтеглиха 3.
                      Преди да напиша впечатленията си от състезанието ще се опитам да отговоря на някои въпросчета. В заявката за участие трябваше да карат като два отделни екипажа Иван Киров с навигатор Ивайло Цанов и Ивайло Цанов с навигатор Иван Киров с Вранглера. Това винаги е било позволено в това състезание и същото направиха екипажи 11 и 33 с Уаза дето му смениха мотора на поляната.
                      В последствие близнаците се скараха, защото на единия му се караше и се беше записал, а другия беше против.( а аз през цялото време не успях да ги различа, с кого разговарям) Накрая решиха, че не е добра идея да карат два екипажа с тази толкова подготвена машина и се отказаха( което подкрепям напълно!) Те се отказаха по време на тегленето на жребия и 3-ти номер остана неизтеглен. Иван Киров си стартира със стартовия номер, който лично си изтегли. Толкова по въпроса.

                      На момчетата от Враца мисля , че достатъчно ясно обясних, защо имат 0 точки в първия ден. Ако държат ще го напиша ясно и подробно тук.
                      Последно редактирано от Георги Василев; 11-05-09, 10:13.
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • До: Лазарово 09-10.05.2009

                        Ден 1



                        Ден 2



                        Генерално класиране

                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Лазарово 09-10.05.2009

                          Едно голямо БРАВО на момчетата от Тетевенската група за отличното им представяне. Гледайки класирането от втория състезателен ден три от първите четири места са заети от тях, което красноречиво говори за тяхната добрата подготовка. Успех момчета и все така да ни радвате.

                          Коментар


                          • До: Лазарово 09-10.05.2009

                            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                            Коментар


                            • До: Лазарово 09-10.05.2009

                              Ако погледнем класирането по марки ще видим, че при почти заводски машини(каквито бяха болшинството) руските са много подходящи за тежък офроуд. Аз, като член на клуб "Газ-69" искам да ви кажа: "Колеги, когато на светофар спрете до някоя кална и раздрънкана Уазка не я поглеждайте високомерно! Въпреки спартанския си вид тя има неподозирани възможности!"
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                                Много хубаво състезание се получи. Макар и доста изгорели под яркото слънце, не мисля, че някой остана разочарован от това което ни представиха организаторите. Много се радвах на руските машини (все пак са ми любимите) как извадиха тая сила.

                                Поздрави на всички участници, представиха се много мъжки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X