До: 4х4 състезание в с.Лазарово
Кога ще е следващото състезание?
Кога ще е следващото състезание?


Отдавна не бях гледал УАЗ на състезание в България, има още хляб в тези машини ЕЙ.
Трасето- голЕм кеФ, разчупено, без скучни рали отсечки, само технично, и удобно за снимане-КРАСОТА! И на Драго, мерси за подслона
Абе на всички благодариме за сурерското изкарване! Дано да стане традиция!























Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар