Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 състезание в с.Лазарово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

    Поради големия интерес решихме да направим още едно състезание през септември. Датата още не е ясна, но ще гледаме да я съобразим с другите събития в месеца.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

      Това вече е много хубава новина.

      Коментар


      • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
        Поради големия интерес решихме да направим още едно състезание през септември. Датата още не е ясна, но ще гледаме да я съобразим с другите събития в месеца.
        Жоре, погледнах Календара( горе на синьото поле). единствения свободен уикенд през септември е 20-21, но към него се прибавя и понеделник, 22, който е официален празник и сигурно доста хора ще пътуват насам-натам. Препоръчвам ти като дати 4 и 5 октомври. Като го решите, ми пиши да го включа в Календара. И ако успеем да се организираме, от клуба ще окажем подкрепа в организацията на Кмета. 20 съдии по трасето или помощници в изгражадането му вярвам няма да откажете.
        Последно редактирано от zzlatev; 20-05-08, 17:18.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Янко, и ние искаме такъв кмет!
          Да вземем да спретнем един търг с наддаване ли... щото на следващите избори, пак ще ни пробутат същите, или масово да се преместим да живеем там където хората са си избрали подходящите...
          Аз съм секретарката на Кмета на с.Лазарово - г-н Цветан Иванов и поради големият интерес който проявявате към неговата особа обявявам търг с явно наддаване с първоначална тръжна цена -50000лв.Ако цената не Ви устройва можете да закупите къщи в селото ни на прилични цени.Заповядайте!

          Коментар


          • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

            Говорих с кмета и се спряхме на 20-22.09. Обмисляме да направим състезанието двудневно.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

              Ето снимките от нощната разходка в Бяла Слатина след състезанието.
              Прикачени файлове
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Говорих с кмета и се спряхме на 20-22.09. Обмисляме да направим състезанието двудневно.
                Жоре, според мен тези дати не са подходящи. Тогава са три почивни дни и аз например почти сигурно ще съм в Гърция. И много други планират пътувания за тогава, а не е хубаво хората да бъдат поставяни пред избора почивка със семейството или оффроуд забавление.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: 4х4 състезание в с.Лазарово



                  Ама прозира малко розовата боя на бронята. Срамота!
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Жоре, според мен тези дати не са подходящи. Тогава са три почивни дни и аз например почти сигурно ще съм в Гърция. И много други планират пътувания за тогава, а не е хубаво хората да бъдат поставяни пред избора почивка със семейството или оффроуд забавление.
                    +1

                    Пък и някъде тогава ще е събора. Не помня, но може би първия или втория уикенд на септември. Много трудно биха се съчетали толкова мероприятия, и толкова нагъсто. И според мен октомври би било по-удачно.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      +1

                      Пък и някъде тогава ще е събора. Не помня, но може би първия или втория уикенд на септември. Много трудно биха се съчетали толкова мероприятия, и толкова нагъсто. И според мен октомври би било по-удачно.
                      Събора е първия уикенд на септември, 6-7, на хижа Узана. Има го в Календара. Дори от шампионата на БФАС си промениха датите заради него.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Жоре, според мен тези дати не са подходящи. Тогава са три почивни дни и аз например почти сигурно ще съм в Гърция. И много други планират пътувания за тогава, а не е хубаво хората да бъдат поставяни пред избора почивка със семейството или оффроуд забавление.
                        Така е, но:
                        1. Този тридневен уикенд ни дава възможност спокойно да направим двудневно състезание, без хората от по-далечните места да бързат да се прибират.
                        2. През октомври рискът времето да е гадно е много по-голям( това значи малко публика).
                        3. На 4-5.10 се открива лова на едър дивеч и немалка част от участниците и публиката ще бъде поставена пред същия избор, като теб.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                          И тези доводи са верни. В крайна сметка организатора решава, а всички мераклии се съобразяват с него. Така е правилно и редно. Жалко за мен, но поне купона е гарантиран.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            Така е, но:
                            1. Този тридневен уикенд ни дава възможност спокойно да направим двудневно състезание, без хората от по-далечните места да бързат да се прибират.
                            2. През октомври рискът времето да е гадно е много по-голям( това значи малко публика).
                            3. На 4-5.10 се открива лова на едър дивеч и немалка част от участниците и публиката ще бъде поставена пред същия избор, като теб.
                            +1

                            По това време тече и Пловдивския технически панаир в които са ангажирани много хора любители на автомобилите, автомобилни изложители, доставчици на автосервизно оборудване, рез. части и други подобни като мен например.
                            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                            Коментар


                            • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                              Двудневното състезание, ще намали интереса. Мое мнение.
                              По добре концентрат. Този формат бе удачен, не го разводнявайте.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • До: 4х4 състезание в с.Лазарово

                                На хората им се караше втори кръг, но трябваше да се прибират. Не мисля, че ще се разводни, особено ако двата дни състезанията са различни.
                                Последно редактирано от Георги Василев; 23-05-08, 08:13.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X