Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Някой може ли да каже къде по видеата можем да видим Кольо ...

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Таргата, таргата... Ама иска да го черпя, да го ева в грешника да го ева...

      На малкото места където се видях не изглеждаше толкова сериозно минаването, за разлика отвътре в машината, а и фактът, че изпреварих морския вълк и дишах във врата на колегите с оранжевата тръбарка ме карат да си мисля, че все пак съм направил добро каране. Реакцията на публиката-също. То и заради тази реакция счупих и окачването отзад де, виковете и ръкомаханията действат силно върху психиката, и газта почти през цялото време е до долу.
      Обаче кефа е страхотен, аз се накефих много(то за това бях там), радвам се, че и на страничните наблюдатели им е харесало.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        От затвореното трасе потънаха клиповете. Съжалявам.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Има те и на моя клип,Франко като прояви своенравност и се запъна по средата на локвата,но докато го кандардисаш и ми падна батерията.Монката май трябва да има видео от разпъването на "повода" (лебедката).
          След 1.30

          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0265.jpg
Прегледи:1
Размер:238.2 КБ
ID:5646968Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0270.jpg
Прегледи:1
Размер:184.6 КБ
ID:5646973

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              То там не е нищо особено, даже ме е срам, че там където другите минаваха на ход-аз опъвах лебедка. Абе можеше и да не опъвам, място отзад за засилване имаше, ама нали си виках, че ще пазя техниката...


              Тарга, има начин за възстановяване на клипове от картата, просто трябва да се заеме някой който е в час с компютрите.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Първоначално публикуван от ВЕНЦИ КЛЮЧ Преглед на мнение
                [ATTACH=CONFIG]784254[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]784259[/ATTACH]
                Благодаря за снимките, ама те не предават цялата картинка. Особено пък отвътре, с липсата на ауспух и гледката на машина отпред която видимо е по-бавна, а няма къде да я изпреваря...

                Но със снимки все пак е по-добре отколкото без.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Кольо, вървяха облози дали Витарата ще устиска до края (на затвореното трасе). Първо взе да ти пропушва отпред мотора, викаме загаря! Загря, загря ама Кольо дава газ до ламарината, та чак взе да минава екстремите с бой и подскоци, а мотора си бачка, че и спря да пуши..?!? После се счупи окачването и задна лява аха-аха да изпадне, но устиска до финала... През цялото време Кольо с цялата газ по трасето, ухилен до ушите вътре, публиката реве и работата става "Ред Бул дава криле!"...

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                    Лично аз за първи път гледам на живо вашият спорт (накефих се максимално - хапе ви кучето на макс) и за мен бе (и все още е) пълна мъгла! Питах, разпитвах, навирах се и в бокса, и т.н. - ама човек като не му разбира - толкоз!
                    Заповядай на вторият кръг в Златоклас,гарантирам ти,че нищо не си видял от възможностите на тези машини.А за мъглата,ще я разсеем бързо,машините не са чак толкова много към 25-30за страната,средно на състезание се събират до 18 до 22.Мутрите на стълбичката са почти едни и същи,и е достатъчно да познаваш лично един-двама за да ти стане ясно кой какъв е в този световно безизвестен спорт
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                      Е,Нема такъв коментатор,дето да твърди ,че бъгитата са Офроуд машини и че е имало трасе за тях,трасето може би отговаря на стандарта за АТВ-та,но не и за автокрос,още на свободната тренировка дадоха фира 3/4 от машините.
                      Да кажа няколко думи и за автокроса...
                      Направихме трасето с повече завои и с две скоростни отсечки, за да има повече атракция, но се оказа, че при честа смяна на скоростите, машините им се чупят и предпочитат по-плавни и бързи трасета (това ми разказаха състезателите).
                      Един от големите специалисти в автокроса (няма да казвам името му, за да не излезе, че се оправдавам с него) ме увери, че няма проблем бъгитата да карат след джиповете, въпреки, че изрично питах какъв да е реда...
                      Оказа се, че това е фатално за бъгитата, защото джиповете изровиха трасето и направиха коловози по завоите, вследствие на което бъгитата се разковаха.
                      За мен не беше проблем да пусна първо бъгитата, но след като човек от гилдията ми каза, приех думите му на 100 %.
                      Като добра новина мога да посоча, че предизвикахте интереса в още един регион на България, където хората не знаеха за този спорт, а също така и много нови фенове от редиците на офроудърите, защото повечето също не знаеха на какви чудеса сте способни
                      Мисля, че ако за следващото издание има автокрос, нещата ще бъдат изчистени и ще стоят по- друг начин...

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Благодаря за снимките, ама те не предават цялата картинка. Особено пък отвътре, с липсата на ауспух и гледката на машина отпред която видимо е по-бавна, а няма къде да я изпреваря...

                        Но със снимки все пак е по-добре отколкото без.

                        Вземи и оправи малко визията на тази "бегачка" ,че с тези раздрънкани ламарини прилича на изплюта от месомелачка
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Да кажа няколко думи и за автокроса...
                          Направихме трасето с повече завои и с две скоростни отсечки, за да има повече атракция, но се оказа, че при честа смяна на скоростите, машините им се чупят и предпочитат по-плавни и бързи трасета (това ми разказаха състезателите).
                          Един от големите специалисти в автокроса (няма да казвам името му, за да не излезе, че се оправдавам с него) ме увери, че няма проблем бъгитата да карат след джиповете, въпреки, че изрично питах какъв да е реда...
                          Оказа се, че това е фатално за бъгитата, защото джиповете изровиха трасето и направиха коловози по завоите, вследствие на което бъгитата се разковаха.
                          За мен не беше проблем да пусна първо бъгитата, но след като човек от гилдията ми каза, приех думите му на 100 %.
                          Като добра новина мога да посоча, че предизвикахте интереса в още един регион на България, където хората не знаеха за този спорт, а също така и много нови фенове от редиците на офроудърите, защото повечето също не знаеха на какви чудеса сте способни
                          Мисля, че ако за следващото издание има автокрос, нещата ще бъдат изчистени и ще стоят по- друг начин...
                          Достатъчно беше да се разгледа правилника за подготовка на трасе,публикуван от БФАС или някой от състезателите да дойде на место и да оформи трасе(мисля,че на лични коментирахме за кратко ситуацията) или пък да дойдат от бездействащата комисия по трасетата назначена от БФАС.Машините колегите ще си ги направят,но публиката остана с впечатление,че са стъклени и се трошат за щяло и нещяло.Местността е уникална и с малко въображение може да се изгради атрактивно и бързо трасе за автокрос,мога да помагам по въпроса.За финалните серии,има технологично време(май да беше 40мин минимум) за подготовка на машините,а през това време публиката щеше да скучае.Кой от двамата реши,че рали-рейда може да карат преди бъгитата,със синьото яке или с бялата глава е инициатора!?
                          Чудно време уцелихте,сега като гледам какво е ...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Винаги ми е било много, много интересно от малък да гледам спиидуей, мотобол и бъги, защото в родния ми гр. Търговище тези моторни спортове бяха развити. Когато се появи интернета и у наше село започнах да заглеждам клипчета с бъгита. И тогава забелязах, че чуждоземските машини са с много по-добро окачване, с по-големи ходове, седят много по-добре на трасето и не се разковават. Имам приятели, които карат автокрос и съм го споделял с тях. Не ми е ясно защо в България се харесват писти които са идеално подравнени с виражи, на които само им липсва асвалта. Надявам се тук и сега с помощтта на компетентните състезатели да си изясня причините.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Доста недоволство се изля в темата, но аз искам да изразя едно голямо Благодарско за отразяването на събитието!
                              Само клипчетата, които поствате от репортажите на телевизиите да бяха с по-високо качество, че 240п. ми иде мъничко
                              Знам, че сте положили много труд, не се обезверявайте от мрънчовците - те винаги ще практикуват, но Кърджали 2015 ще се запомни като едно от най-големите състезания като организация и отразяване!
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение

                                Вземи и оправи малко визията на тази "бегачка" ,че с тези раздрънкани ламарини прилича на изплюта от месомелачка
                                Да бе, знаеш ли кога ще седна да се занимавам с глупости...
                                Който иска красиво-да си купи картина, и да си я закачи на стената вкъщи да си я гледа.

                                Благодаря за клипчето, като го слушам преживявам наново карането.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X