Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Снимките ми са премахнати, повече няма да си правя труда, извинявайте!

    Нали се сещате как едни хора са карали а друг ги е снимал 5 часа и после е подбрал обработил и качил във форума за да може виртуално да присъствате и вие и за благодарност получава мрънкане, че бавно ви зареждало.

    BTW занапред може да пробвате с натискане клавиша esc (горе ляво на клавиатурата), който ще прекрати зареждането на снимките.

    Времето за оплакване по-добре го използвайте да научите нещо полезно и да не се излагате с липса на елементарна компютърна грамотност!

    Поздрави!

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
      Banjo, кое е това детенце, където се е подписало, и е много в час с корекцията. След, като Манол се дрънка с вас, това се получи!!! Друг път не пиши такива неща, без да знаят организаторите!
      Сърказма с това "детенце" явно не си го разбрал.
      Дреме ми за Манол и това какво е правил и какво не, на кого би спрял в гората и на кого не. Факт е че няма печат от контролата и са го наказали.
      Ти лично към мен ако имаш нещо тогава пиши. Мисля че съм бил достатъчно коректен към теб и твоя екипаж.
      Последно редактирано от banjo; 03-03-15, 19:05.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Вече се прибрахме по къщите, след като днес товарихме и прибирахме катуна
        Много съм скапан, искам да поспя тази вечер (не ми се е случвало от пет дена ), утре ще дам много инфо и ще отговарям на въпроси.
        Тази вечер в 10:30 гледайте РИНГ, има по програма репортаж. Има за всичко и за всички
        Лека нощ и благодаря за добрите думи и критиките...и двете са ми важни, първите за оценка на труда на екипа,
        а критиките, за да се поучим и да не повтаряме грешките !

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Съгласен съм със Сабин.
          Снимките му наистина дадоха възможност и на нас които не бяхме там да усетим тръпката на състезанието

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Сига сте мрънкали, Лдогова дъжеше конците през цялото време и всичко беше супер.

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
              Banjo, кое е това детенце, където се е подписало, и е много в час с корекцията. След, като Манол се дрънка с вас, това се получи!!! Друг път не пиши такива неща, без да знаят организаторите!
              Любо, Banjo е ГОЛЯМ състезател и Оргазъминатор, слушай него и ще ти дойде акъла ама друг път.
              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
              TOYOTA BJ40 3.5D
              Венци 0887551059

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Благодаря на организаторите за това, че направиха поредното състезание на което покарахме, мерихме си карданите, видяхме се с приятели, обсъдихме всичко по тема гуми, окачвания и каквото ни дойдеше наум, оплюхме тоя оня, посмяхме се, мрънкахме и дрънкахме.
                Победиха добрите и организираните, а не мрънкалата, което си е нормално.
                До нови срещи.

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Сърказма с това "детенце" явно не си го разбрал.
                  Дреме ми за Манол и това какво е правил и какво не, на кого би спрял в гората и на кого не. Факт е че няма печат от контролата и са го наказали.
                  Ти лично към мен ако имаш нещо тогава пиши. Мисля че съм бил достатъчно коректен към теб и твоя екипаж.
                  Нищо лично, ако направите на Варна клас ''Адвенчър'' считай, че сме там! Успех!
                  0887 526 564/ 0897 933 755 /

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Снимките ми са премахнати, повече няма да си правя труда, извинявайте!

                    Нали се сещате как едни хора са карали а друг ги е снимал 5 часа и после е подбрал обработил и качил във форума за да може виртуално да присъствате и вие и за благодарност получава мрънкане, че бавно ви зареждало.

                    BTW занапред може да пробвате с натискане клавиша esc (горе ляво на клавиатурата), който ще прекрати зареждането на снимките.

                    Времето за оплакване по-добре го използвайте да научите нещо полезно и да не се излагате с липса на елементарна компютърна грамотност!

                    Поздрави!
                    Недей с лошото бе човек. Несъм единственния, който трябваше да работи по празниците а вечер да се наслаждава на това, което е изтървал на живо.
                    0877 877 297

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Сига сте мрънкали, Лдогова дъжеше конците през цялото време и всичко беше супер.
                      Стоянчо, на коя бира си?
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        banjo ли си manjo ли си....това детенце поправки не е правило,ама теб може да те поправи.не се изказвай неподготвен защото заради такива като теб доста хора не влизат във форума.

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Ето и от мен за пропусналите. А който иска каквото иска да си говори.
                          Снимки от АВТОКРОСА - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=195137
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5001.jpg
Прегледи:1
Размер:198.8 КБ
ID:5646138 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:225.4 КБ
ID:5646139 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:183.3 КБ
ID:5646140 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:167.4 КБ
ID:5646141 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:121.6 КБ
ID:5646142 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:225.8 КБ
ID:5646143 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:109.6 КБ
ID:5646144 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:115.2 КБ
ID:5646145 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:90.2 КБ
ID:5646146 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:1
Размер:155.4 КБ
ID:5646147 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:231.5 КБ
ID:5646149 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14.jpg
Прегледи:1
Размер:209.6 КБ
ID:5646152 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.jpg
Прегледи:1
Размер:207.7 КБ
ID:5646153
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:200.8 КБ
ID:5646151 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17.jpg
Прегледи:1
Размер:168.6 КБ
ID:5646154 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18.jpg
Прегледи:1
Размер:148.2 КБ
ID:5646155 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5646156 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20.jpg
Прегледи:1
Размер:197.0 КБ
ID:5646157 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21.jpg
Прегледи:1
Размер:86.6 КБ
ID:5646158 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22.jpg
Прегледи:1
Размер:86.8 КБ
ID:5646160 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23.jpg
Прегледи:1
Размер:166.5 КБ
ID:5646161 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24.jpg
Прегледи:1
Размер:227.3 КБ
ID:5646162 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25.jpg
Прегледи:1
Размер:97.8 КБ
ID:5646163 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:26.jpg
Прегледи:1
Размер:79.8 КБ
ID:5646164 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:27.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5646165
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:112.9 КБ
ID:5646148

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                            А защо не виждам снимки от награждаване на клас "Old Stars" ?
                            Дидо викнаха и теб и Чинела и Киро за награждаването от Самоков в клас "Old Stars" но бяхте тръгнали. Този път всички обещания бяха изпълнени според мен.
                            Колев

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Стига сте се препирали, наистина сте като децата...

                              Аз лично искам да благодаря на всички които организираха това събитие(не е просто състезание), и ни дадоха възможност да си начешем крастата за пореден път.
                              Лично благодаря и на Тодор Христов още веднъж, че ако не беше съдействието му-аз щях да гледам Кърджали като много други-през монитора.
                              Макар първите два дни да не успях да навъртя цялата дистанция, бях много доволен от това което можах да карам. Имаше си от всичко което на мен ми харесва в трофи-и кал, и баири, и V-образни улеи, и по-равни отсечки където човек да се отпусне малко...
                              Обаче най ми хареса третия ден на затвореното трасе. Толкова газ не бях давал скоро, адреналина беше страшно много, няколко минути след като финиширах още ми се клатеха краката. Обаче си покарах здраво, и ми достави огромно удоволствие.

                              Благодаря на целия екип който подготви и проведе състезанието, за мен тези три дни бяха едни от добре прекараните в живота ми.

                              А недоволни винаги е имало и ще има, няма как.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Първоначално публикуван от Делта Преглед на мнение
                                Дидо викнаха и теб и Чинела и Киро за награждаването от Самоков в клас "Old Stars" но бяхте тръгнали. Този път всички обещания бяха изпълнени според мен.

                                Не всички има още 4 човека за награждаване 2и3 място за двата класа но сигурно ще е догодина .


                                Задължения (най-мразената от ендуристите част):
                                Записвания от 1 юни до 1 септември (http://www.atvchallenge.com/)
                                Застраховка за два дни 20 лв.
                                Такса участие 50 лв, от които 20 лв. за награден фонд.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X