Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

    Оставете организаторите да си поемат въздух. Ще ни качат класирането със сигурност.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

      Ако някой е снимал класирането може да го качи докато чакаме официалното.

      Коментар


      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

        Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
        Няма времената от трети ден и крайно класиране,а точно там е проблема /според мен/.
        Тук http://clubs1.bg/news/n-7000-k-2015-34578 защо пише, че Захари и Петър са трети в клас Трофи Хоби, след като всички видяхме, че финишират заедно с гръцкото Джимни и следователно бяха избили 7-те секунди разлика?
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:157.1 КБ
ID:5646013Само да уточня че това са резултатите след втория ден. Поправката с червено е от едно детенце решило да си играе с химикалката и не го вземайте като корекция
          Последно редактирано от banjo; 03-03-15, 12:31.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

            Коментарите в новата тема,тук да остане за снимки и видео.

            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=195084

            Птичи поглед от последния екстрийм ден втори.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150301_113815.jpg
Прегледи:1
Размер:204.2 КБ
ID:5646018

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150301_113823.jpg
Прегледи:1
Размер:166.8 КБ
ID:5646019

            И малко видео от ден първи.









            Тия момчета с Нивата убиха всичко детско в мен-браво за хъса.Бяха минали трасето за Хоби и тръгнали за втора обиколка по трасето на Експерт,на въпроса на Наско (съдия от Русе) имат ли клетка,че са тръгнали в Експерта,навигатора малко обидено отговаряше-"Как да нямам-имам,имам".Върха на сладоледа беше след затъването в коритото на реката,като извадиха сгъваема котва от багажника и се извадиха!!!



            Те са наша гордост!!! Имаше-Мирно,глътни корема (бирения)!!!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150301_171224.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5646021
            Последно редактирано от Валентин Исаев; 03-03-15, 14:08.
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

              Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
              Наистина ще е супер снимките на Събин да се преместят в друга темата, защото и при кеширани пак се отварят трудно.
              Очакваме любителските видеа.
              Бая си е щракал човека. И на мен ми отваря тегаво, а реално само ги превъртам без да се заглеждам.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Току що се прибирам! Много як офроуд и трите дни! Трофито беше сеч - трасето и за трите класа беше супер,но.... Гърци и турци за пореден път ни изнесоха урок! Не как се кара (никой не може да надскочи собствената си некомпетентност), не и как се подготвя офроуд машина. Показаха ни нагледно защо ни бият - защото са задружни и си помагат в трасето без оглед на класиране и т.н. - за тях феърплея и другарската взаимопомощ са на първо място и чак тогава е състезанието! Ако щете вярвайте - тръбарката вървеше в комплект със един Самурай и двата дни, ако и да бе в състояние да спечели състезанието без особен зор! Кога ли ще доживея, да видя български екипажи да карат така..?!!!
                Уникален и точен коментар, винаги така са карали и така трябва да бъде.

                ПП. Много труд е хвърлен за това събитие, Тодоре Христов искаме да продължаваш в същия дух. Живот и здраве и в Пловдив ще се постараем.......
                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                TOYOTA BJ40 3.5D
                Венци 0887551059

                Коментар


                • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение

                    Тия момчета с Нивата убиха всичко детско в мен-браво за хъса.Бяха минали трасето за Хоби и тръгнали за втора обиколка по трасето на Експерт,на въпроса на Наско (съдия от Русе) имат ли клетка,че са тръгнали в Експерта,навигатора малко обидено отговаряше-"Как да нямам-имам,имам".Върха на сладоледа беше след затъването в коритото на реката,като извадиха сгъваема котва от багажника и се извадиха!!!


                    Ей тия момчета,заедно с другите две витари които се виждат на клипа въобще не са минали трасето на Хоби защото си нямат представа къде са и са се натресли в трасето на Експерта)))
                    "АСК ЗАГОРА 4х4"
                    0897937797....по всяко време!

                    Коментар


                    • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                      Не са в трасе на хоби, но поне си имат клип, че ние и това нямаме!
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]782646[/ATTACH]Само да уточня че това са резултатите след втория ден. Поправката с червено е от едно детенце решило да си играе с химикалката и не го вземайте като корекция
                        Ти видя ли кой го поправи?Ако не си недей умувай,а ти не си.
                        878940653

                        Коментар


                        • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                          Към екипа на Орга, Дайте малко информация и за нас от Хобито? Екстреми, блата и реки, все пак да знаем как да се подготвим. Благодаря!
                          Първоначално публикуван от Георги Преглед на мнение
                          Ти видя ли кой го поправи?Ако не си недей умувай,а ти не си.
                          Разменям червен Самурай(проходим), за сива Тойота(само добро или нищо). Даже и доплащане не искам
                          Последно редактирано от Стоян Францов; 03-03-15, 17:55.

                          Коментар


                          • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                            Не са в трасе на хоби, но поне си имат клип, че ние и това нямаме!
                            Но,пък си заслужихте овациите на затворения кръг.
                            Само да бяхте вдигнали налягането на гумите.
                            Последно редактирано от Валентин Исаев; 03-03-15, 18:12.
                            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                            0885 660 613

                            Коментар


                            • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                              Тук http://clubs1.bg/news/n-7000-k-2015-34578 защо пише, че Захари и Петър са трети в клас Трофи Хоби, след като всички видяхме, че финишират заедно с гръцкото Джимни и следователно бяха избили 7-те секунди разлика?
                              Дано да е неволна грешка това трето място на нашите,защото иначе оставя лош вкус.Няма как при пускане на 15 секунди и финиширане буквално по гъза на гърците да не са избили не 7,а 14 секунди.Някой греши някъде!
                              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                              Враца

                              Коментар


                              • От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015" - ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ

                                Banjo, кое е това детенце, където се е подписало, и е много в час с корекцията. След, като Манол се дрънка с вас, това се получи!!! Друг път не пиши такива неща, без да знаят организаторите!
                                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X