Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

    Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
    Това видях аз на първи и шести екстрем в петък:



    Даниела,
    Много ще се радвам, ако претенциите ти към организаторите за не добре разходен 'снимачен екип', се оправдават с градацията на твоите фотоси но, ...уви !
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
      Даниела,
      Много ще се радвам, ако претенциите ти към организаторите за не добре разходен 'снимачен екип', се оправдават с градацията на твоите фотоси но, ...уви !
      Претенции, че не съм добре разходена нямам. Претенции и за "снимачен екип" също. Не виждам причина да се заяждаш с мен. След като не ти харесва какво снимам просто прескачай постовете ми, елементарно е. На други може пък да им хареса!

      Коментар


      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

        Добро състезание , хубави хора .... на мен лично ми хареса.
        Благодаря!
        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
        0898 51 31 46

        Коментар


        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

          Малко от събота:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0299.jpg
Прегледи:1
Размер:216.8 КБ
ID:5623606


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0307.jpg
Прегледи:1
Размер:229.3 КБ
ID:5623607


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0320.jpg
Прегледи:1
Размер:228.9 КБ
ID:5623608


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0360.jpg
Прегледи:1
Размер:204.8 КБ
ID:5623609


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0379.jpg
Прегледи:1
Размер:234.2 КБ
ID:5623610


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0406.jpg
Прегледи:1
Размер:186.8 КБ
ID:5623611


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0422.jpg
Прегледи:1
Размер:232.0 КБ
ID:5623612


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0456.jpg
Прегледи:1
Размер:252.2 КБ
ID:5623613


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0479.jpg
Прегледи:1
Размер:206.3 КБ
ID:5623614

          Коментар


          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

            Няколко снимки и от мен.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:229.0 КБ
ID:5623579Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:272.9 КБ
ID:5623583Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:178.2 КБ
ID:5623582Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:275.0 КБ
ID:5623584Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:246.0 КБ
ID:5623586Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:257.0 КБ
ID:5623585Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:230.0 КБ
ID:5623589Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:162.1 КБ
ID:5623590Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:129.7 КБ
ID:5623591Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:1
Размер:225.0 КБ
ID:5623592Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:204.2 КБ
ID:5623594Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:228.4 КБ
ID:5623596Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:212.0 КБ
ID:5623597Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14.jpg
Прегледи:1
Размер:228.5 КБ
ID:5623598Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15.jpg
Прегледи:1
Размер:208.6 КБ
ID:5623599Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.jpg
Прегледи:1
Размер:226.0 КБ
ID:5623600Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17.jpg
Прегледи:1
Размер:252.7 КБ
ID:5623601Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5623602

            Още няколко снимки ТУК: http://koragroup.snimka.bg/auto-raci...4-11-16.842844

            Коментар


            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              Даниела,
              Много ще се радвам, ако претенциите ти към организаторите за не добре разходен 'снимачен екип', се оправдават с градацията на твоите фотоси но, ...уви !
              Явно много обичаш да се заяждаш. Я покажи някои от твоите фотоси, да се полюбуваме всички. Разбрахме, че разбираш от всичко, що не направиш школа, да оставиш знанията си за поколенията?
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                Явно много обичаш да се заяждаш. Я покажи някои от твоите фотоси, да се полюбуваме всички. Разбрахме, че разбираш от всичко, що не направиш школа, да оставиш знанията си за поколенията?

                Първо, колегата koragroup показа много по-добри снимки с по-кофти техника(апарат)

                Второ, можеше да провериш, ,,,вместо да питаш!
                Eвгени Филчев
                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                Коментар


                • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                  Аааа не ме намесвайте в заяжданките, моля... И мисля, че техниката ни е еднаква, освен ако не съм се припознал. И на Даниела снимките са класа над моите!

                  Коментар


                  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                    Първоначално публикуван от koragroup Преглед на мнение
                    Аааа не ме намесвайте в заяжданките, моля... И мисля, че техниката ни е еднаква, освен ако не съм се припознал. И на Даниела снимките са класа над моите!
                    Харесва ми когато някой отразява състезание(динамика)...... ! За другото май ще млъкна, че Илиян ми е дружка, да не му разваля темата
                    Eвгени Филчев
                    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                    Коментар


                    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                      Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                      Харесва ми когато някой отразява състезание(динамика)...... ! За другото май ще млъкна, че Илиян ми е дружка, да не му разваля темата
                      Първо, не смятам, че това е някакъв фотоконкурс. Второ, всеки вижда състезанието през своите очи по различен начин и точно това е хубавото. Трето, не познавам Илиян, или поне не знам за кой Илиян говориш, но това е темата на Атанас Арабаджиев и състезанието е Русе 4х4. Едва ли има някаква логика да цапаш темата на Наско. Четвърто, има опция "Лично съобщение", ако имаш някакви претенции към мен лично, ги кажи на мен лично, не в тема за състезание. И последно, не смятам, че е много мъжко да се дъвчеш с жена, но всъщност за мен значение няма дали си мъж или не!
                      Последно редактирано от Даниела Борисова; 16-11-14, 22:33.

                      Коментар


                      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                        Макар и само част от първия ден имахме възможноста да караме,трасето беше супер за нас,жалко че не можахме да покараме нощния етап и другите дни,ама така е нелеп инцидент се случи,и да кажа че за никъде не сме бързали чак толкова просто подцених прелеза и поради калните стъкла не видях мутрисата,поздрави на всички и благодаря на колегите които се обадиха да ни чуят как сме,догодина се надявам да се видим пак на трасето в русе и не само там де.

                        Коментар


                        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Най-точно казано и с това мнение трябва да се спре с "чепкането" на ситуацията и всякакви словесни гимнастики за стопове и трасета ! Има си правилници, декларация, но за съжаление няма СЪЗНАНИЕ и ОТГОВОРНОСТ !
                          Още по-странното за мен е, че младежите са организатори...т.е. хората, които ще изискват на тяхното състезание да се спазват ограничения, стопове, правилници и т.н.
                          Да благодарим на съдбата, господ, машиниста и на всички други фактори, че са живи и дано се оправят бързо !!!
                          И icoiliev и ти грешите!Но да не цапаме повече темата с нашето преживяване!
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                            От нашият екипаж БЛАГОДАРЯ на Наско и на всички останали участвали в организацията на това състезание.Всичко беше перфектно.Прекарахме си прекрасно.

                            Коментар


                            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                              Нашия отбор си изкара перфектно и това е защото младежите от Русе са готини и го правят с мерак и любов !
                              Имаме даже и напредък с колата, все по-добре стават нещата и даже имаме два финала
                              Трасетата бяха добри, книгата точна и ако времето бяха го поръчали по-добре, всичко щеше да е наред
                              На това състезание ме кефи атмосферата и освободеноста на всички, три дена си говорихме щуротии и се забавлявахме
                              Благодаря за хубавия уикенд и за догодина пак...

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10815803_919615158048882_1639179315_n.jpg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5623668

                              Коментар


                              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                                Благодарности и от нас за добрата организация.Благодарим че ви има, защото иначе как щях да си намирам големи локви незнам
                                Дидо
                                Без Паджеро 2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X