Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

    Наградата за феърплей отиде заслужено при момчетата от Хасково:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10371386_820939091280771_4849212176114301560_n.jpg
Прегледи:1
Размер:31.1 КБ
ID:5623823

    Тук е целият албум от трите дни https://www.facebook.com/profile.php...=1&pnref=story

    Коментар


    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

      Наградата за феърплей отиде заслужено при момчетата от Хасково:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10371386_820939091280771_4849212176114301560_n.jpg
Прегледи:1
Размер:31.1 КБ
ID:5623823

      Тук е целият албум от трите дни https://www.facebook.com/profile.php...=1&pnref=story

      Коментар


      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

        Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
        Най-ми харесваше че като закъсаше в калта може да си седиш вътре конфортно....И не на последно място куц спънат кон .Тоя матор е асматик преди умиране гори много и не въри .
        Значи все пак има нещо хубаво в диското ,за спънатия кон .... е виновен неправилния мотор
        rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
        0898 51 31 46

        Коментар


        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството



          Имаше една песен "Ах, морето..."

          Коментар


          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

            Ако позволите още веднъж да благодаря на всички, които положиха труда си, за да стане това състезание едно от най-добрите в България!
            Специални благодарности и на Кмета, че се смили над мен и благодарение на него успях да покарам и аз последния ден!
            Кмете, ако някога се заселя в Тетевен, имаш един сигурен избирател в мое лице!

            Коментар


            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

              Награда за OFF-феърплей според мен трябва да се присъди на Свилен Стефанов и Владо!Аз гласувам ЗА!Има ли против?
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                Аз съм за,ама ще трябва да почерпят.

                Коментар


                • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  Награда за OFF-феърплей според мен трябва да се присъди на Свилен Стефанов и Владо!Аз гласувам ЗА!Има ли против?
                  Бе не се бутай в оргата ...
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение


                    Имаше една песен "Ах, морето..."
                    Дърпаааат ме мамоооо два джипа ме дърбааааат ....
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • Re: От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                      After all this races in 2014 we would like to thank every organizator and every competitor in Bulgaria!!!We enjoy every race in your country and we will hopefully come also next year.Also a special thanks to those who helped us when it was needed.We did not regret that we trusted Todor Hristov advice to follow the Bulgaria trophy championship.
                      See you next year...
                      From Greece
                      Harris-Konstantinos

                      Коментар


                      • От: Re: От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателст

                        Първоначално публикуван от quinda Преглед на мнение
                        After all this races in 2014 we would like to thank every organizator and every competitor in Bulgaria!!!We enjoy every race in your country and we will hopefully come also next year.Also a special thanks to those who helped us when it was needed.We did not regret that we trusted Todor Hristov advice to follow the Bulgaria trophy championship.
                        See you next year...
                        From Greece
                        Harris-Konstantinos
                        Разбрах те от първия път . До година ще ви накъсаме шортите , тази година бяхте по добри .
                        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                        тел. 0889 017703
                        0897 516030

                        Коментар


                        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                          Ще се опитам да да направя анализ на тазгодишното издание на Networx Offroad. На първо място благодаря на всички над 30 човека участвали в организацията на това Предизвикателство. Повечето от тях последните десет дни не бяха на работа за да помагат в организацията. Всички се раздадоха до край това да се случи. По време на състезанието стояха до тъмно по екстремите, независимо от удължаването на етапа на трофито. После се прехвърлиха на нощния етап. По отзивите на всички състезатели от различните националности разбрах, че с трасетата сме се справили добре. Тежки и къси за големия клас трофи, забавни и леки за малкия клас трофи и бързи и разнообразни за ралито. Но, въпреки всичко, в организационен план, мисля , че имаме отстъпление. Имахме някои пропуски, които отдавам на огромната задача с която се бяхме нагърбили, да направим тридневно състезание с три отделни класа. Имахме осем разлчини пътни книги за трите дни за трите класа. В общи линии три отделни състезания, които натовариха до краен предел ограничения ресурс от хора. Всички участвали в организацията са ентусиасти с голяма любов към офроуда, но натоварването им дойде доста в повече. Просто трябваха още хора. И въпреки всичко не оставихме нито един аварирал автомобил на трасето. На всички беше оказана помощ своевременно. Имахме инцидент, които беше прецедент в офроуд състезанията, но слава богу с добър край и дано остане само като лош спомен. Третия ден забавихме старта на всички класове с 15 минути, но учудващо никой не мрънка. Голямо усилие ни струваше да пуснем гонките на ралито и трофито едновременно, но мисля, че се справихме. За първа година успяхме да приключим със състезанието и награждаването в 15 часа и екипажите дошли от далеко успяха да си тръгнат навреме. Много добро впечатление ми направиха състезателите от двата класа на трофито третия ден. С цел по бързо обработване на резултатите и приключване на състезателния ден навреме, премахнахме предвидените наказания за колчета и ленти. Почти никой екипаж не скъса лента и не събори колче, дори когато се застигаха в трасето, макар да знаеха, че няма наказание. Никой не се опита да хитрува. Респект за което.
                          За себе си направих изводи, с които ще се съобразя за напред. Получих доста ценни съвети от състезатели, които много уважавам и които ще приложим по нататък.
                          Благодаря на всички, които ни уважиха и допринесоха за този малък празник на офроуда.
                          Последно редактирано от atanas_93; 18-11-14, 23:25.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                            Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                            Значи все пак има нещо хубаво в диското ,за спънатия кон .... е виновен неправилния мотор
                            Диското си е една добра машина. Имах Дискавъри и бях много доволен от него, за една година, три траяла, и три трофита и много жлъчене само един заден диф. съм сменил.Няма какво да кажа лошо за машинката . Състезанието се е получило много добре и съжалявам, че си продадох джипа и нямаше как да карам при вас.Благодаря за хубавите снимки.Успех, и догодина сме при вас!
                            0887 526 564/ 0897 933 755 /

                            Коментар


                            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                              Удоволствието бе мое, благодаря ви момчета.


                              NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - ТРИ ДНИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА



                              Дошумен
                              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                              Коментар


                              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                                Първоначално публикуван от Веселин Русев - Vesur Преглед на мнение
                                Удоволствието бе мое, благодаря ви момчета.


                                NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - ТРИ ДНИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА





                                Дошумен
                                БРАВО!Наистина умееш да снимаш.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X