Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

    Клас А2 как ще стартират, през интервал от време или масов старт?
    TT-Tuning Team
    АСК Добрич

    Коментар


    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

      Андро аз за мъжете от А1 пиша,то за туристи мераклии много.

      Коментар


      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

        Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
        Да, де ама с мноооого по-добре подготвена машина от моята почти стокова Витара! Да ми застанат те на старта с Витара 82 кончета(може и да ги няма вече всичките) и ще им покажа как се "късат шорти"
        Тука може много да се спори
        И за целта ви пускам 10 мин. яко клипче на което ще разберете как с кола за рали и гуми за мъгла, можеш да станеш втори в най-тежкото трофи тогава от 760 км, като се има предвид и 74-участника с яко наточените коли с много пари
        Това е и бойното кръщене на Асенчо и "закваската" за трофи титлите
        Деца под 12 г. да не гледат, че Долфа е много цветущ...

        Коментар


        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

          Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
          A Матейкооо ти не четеш ли с Младен идваме за купите ....... или за танците едно от двете ще е
          Стига с тези купи-аз вече имам 2 като навигатор от това състезание.Важно е да се забавляваме по трасето и да ни е гот.Тази година я имам,я нямам 100км оффроуд каране и това ще ми е единственото по-интензивно и интересно(с пътна книга и навигатор) и дълго надявам се(без иинциденти,не с ходене за гъби) каране за годината!
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
            Стига с тези купи-аз вече имам 2 като навигатор от това състезание.Важно е да се забавляваме по трасето и да ни е гот.Тази година я имам,я нямам 100км оффроуд каране и това ще ми е единственото по-интензивно и интересно(с пътна книга и навигатор) и дълго надявам се(без иинциденти,не с ходене за гъби) каране за годината!
            E поне да ти се отвори апетита за Шумен ,пък гъпките ги остави на мен другото божа работа.

            Коментар


            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

              Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
              Андро аз за мъжете от А1 пиша,то за туристи мераклии много.
              Нали знаеш как е при туристите понякога лебедките и екшъна се получава по добре а й мъжете са си мъже ние сме хлапета в този спорт и още само гледаме как го правят,как се мятат абе разкажи на тия хора......

              Коментар


              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                Мисля,че в А1 ще бъде екшъна......

                Коментар


                • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                  Днес проверката на системата за GPS тракерите се получи. Всичко работи без проблеми. Трасето за ралито за първия ден го карахме до преди половин час. Голям купон е да караш рали нощем.Утре продължаваме по останалите трасета.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                    Голям купон е да караш рали нощем.
                    Аз така и не разбирам защо не допускате и други до купона.?Дайте и ние да копунясаме.
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                      Аз така и не разбирам защо не допускате и други до купона.?Дайте и ние да копунясаме.
                      Може и да купонясвате. Трасето за първия ден леко ни изненада. Без да искаме стана 300 км, така, че може и да замръкнете. А защо не те виждам в списъка?
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                        Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                        Може и да купонясвате. Трасето за първия ден леко ни изненада. Без да искаме стана 300 км, така, че може и да замръкнете. А защо не те виждам в списъка?
                        По здравословни причини в сряда ще кажа със сигурност дали ще дойдем.
                        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                        Sofrace Offroad Team

                        Коментар


                        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                          Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                          Клас А2 как ще стартират, през интервал от време или масов старт?
                          Аз пак да попитам?
                          TT-Tuning Team
                          АСК Добрич

                          Коментар


                          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                            Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                            Аз пак да попитам?
                            През интервал от време ще е старта на А2

                            Коментар


                            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                              Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                              През интервал от време ще е старта на А2
                              Благодаря.
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                                Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                                По здравословни причини в сряда ще кажа със сигурност дали ще дойдем.
                                Еееее, стига де! Аз съм ти фен, не можеш да пропуснеш!
                                Ако трябва, ще те излекуваме така:
                                https://www.dropbox.com/s/sxcyshxr1b...rksBG.mp3?dl=0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X