Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    И как ще научи моя навигатор английски за два дни?Добре,че поне картинките на точките ще са с български рисунки!Винаги българите сме били г...близци.Не се сърди Насе,ама ако отидеш да караш в Румъния пътната книга сигурно няма да е на английски.
    От коя страна на пътното платно ще се кара,ако има етапи по републиканската пътна мрежа?
    И защо в правилника не пише,че пътната книга ще е на английски?
    Таксата в лева,леи,драхми или паунди?
    Може ли Свилен Максимов да го ползваме като втори навигатор,преводач?
    И т.н.....
    Много съм съгласен с Чаро.Все пак избрахме с брат ми Българското вместо сръбското състезание и сега подкрепяме Русе на английски.

    Коментар


    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

      Обещавам на всички български екипажи, на които не им е ясно какво пише в графата за информация на пътната книга на английски да им го преведа в момента с автограф.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

        Дали Господ ще чуй молбите ми за дъжд.

        Коментар


        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

          Какво се случва с нощния етап ?!? - аз направих една тренировка за него
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-11-11 19.59.19.jpg
Прегледи:1
Размер:101.7 КБ
ID:5622085
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-11-11 19.59.10.jpg
Прегледи:1
Размер:117.7 КБ
ID:5622086

          Имах и асистираща машина дори
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2014-11-10 20.07.56.jpg
Прегледи:1
Размер:33.4 КБ
ID:5622087

          Мога да застана на контролата си от Четвъртък и да ги чакам/посрещам
          Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
          Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
          Mercedes Benz ML55 AMG
          Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

          Коментар


          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

            Все пак трябва да сме подготвени за трофито
            Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
            Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
            Mercedes Benz ML55 AMG
            Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

            Коментар


            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

              Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
              Ехееееее ами аз като съм с познания на три езика немски ,турски и фински как да си транслейтна например думата стоп или ров, яма и т.н ко прайм? Пак ша мрънкам да знайте ей.И един въпрос съдийте ,орга екипа и констатацийте на какъв език да споменаваме, ако недай си боже въпросните не знаят езика?
              Андро, констатациите ги прави на който си искаш език но КОНТЕСТАЦИИТЕ са на майчин език .

              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
              Тези гащи дали ще вършат работа ?????
              Много си готин .

              Първоначално публикуван от КОКАЛА Преглед на мнение
              Чичо Митко карам там,защото нямам навигатор за А1 знаеш.Говорил съм с всички възможни и все греди.
              Паци Бабета не ще ли да се окаля.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                За голямо мое съжаление ще се наложи да пропусна тазгодишното издание, тъй като по обективни причини последните 3 седмици нямах време за подготовка на машината, но това е по-белия кахър (две три безсънни нощи и ще е готова), но и двамата ми навигатори ме "изоставиха" - единия чак в Пловдив избяга, другия пък здравословни проблеми, така че в най-добрия вариант компетентна публика. Най-много ще ме е яд за нощния етап!
                Стискам палци за добро представяне на всички БГ екипажи!!!

                п.п. Относно навигатор Максимов имаше добра идея, тоест Аз (Ние) да съм/сме си и пилот и навигатор, ама Захари като взе да говори за едни "...раздвоения на личността" и ме хвана шубе , та се отказах от идеята
                Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                0899 00 2221 Николай Динков
                skype: kokonp

                Коментар


                • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                  Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                  Андро, констатациите ги прави на който си искаш език но КОНТЕСТАЦИИТЕ са на майчин език .



                  Много си готин .



                  Паци Бабета не ще ли да се окаля.
                  Болен

                  Коментар


                  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                    Да се запишем и ние.

                    Стефан Арзатов-Николай Николов. А-2 Тойота.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                      Това е мястото където може да се наблюдава по време на състезанието движението на всички екипажи по трасето:
                      http://4x4.gpscontrol.bg/
                      Обръщам сериозно внимание на всички, които ще карат нощен етап да си оправят на всяка цена фаровете и габаритите. Сутрин и вечер тук е голяма мъгла. Осветлението ще бъде проверявано на техническия преглед и екипажи с неизправно такова няма да бъдат допускани до старт.
                      Другото важно нещо е да изведете постоянни 12 волта на леснодостъпно място за закачане на GPS тракерите, които ще бъдат поставени преди старта.
                      Последно редактирано от atanas_93; 13-11-14, 01:45.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                        В ралито с всеки следващ екипаж става все по интересно.Пристигна заявката на :
                        Методи Паунов/ Иван Маринов - Нисан
                        Последно редактирано от atanas_93; 13-11-14, 10:51.
                        Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                        SSang Yong Kyron 2.0xdi
                        Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                        Коментар


                        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                          На писта Средна Кула, където основно ще се протече състезанието ще има оформен бивак с денонощна охрана от 08:00 на 14.11.2014 до 15:00 на 16.11.2014г. Така, че може да си разтоварите състезателните коли сутринта в петък там и спокойно да си оставите платформите.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                            Молба:
                            Дайте информация за места за зрители, все пак.
                            И понеже не съм идвал в Русе на ваше състезание: Как се стига до това място - пистата в кв. Средна кула.
                            Става с GPS- координати.

                            Коментар


                            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                              Организацията отиде по дяволите, така че е време да се отпишем. Съжалявам.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                                Ще дойдем да покараме и ние,но само събота и неделя.
                                Данаил Кънчев - Христо Петров ,клас А2 ,дискавъри
                                rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                                0898 51 31 46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X