Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

    Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
    Еееее, стига де! Аз съм ти фен, не можеш да пропуснеш!
    Ако трябва, ще те излекуваме така:
    https://www.dropbox.com/s/sxcyshxr1b...rksBG.mp3?dl=0
    Хахахах . .добре бе ... я издай на кого е този глас .. нещо познат ми звучи
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
      Еееее, стига де! Аз съм ти фен, не можеш да пропуснеш!
      Ако трябва, ще те излекуваме така:
      https://www.dropbox.com/s/sxcyshxr1b...rksBG.mp3?dl=0
      Браво за рекламното аудио,много е модерно,оригинално и гъзообразно....!

      Коментар


      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

        Насе така като гледам в клас UTV няма записани? Запиши ме,
        няма да карам понеже съм с патерици малко пратете ми купата по градският куриер

        Коментар


        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

          Пристигна заявката и на друг румънски екипаж:
          Piedemonte Alexandru/ Leriu Spirea Nivolae - Toyota LC80 - А1
          Заради участието на чуждестранни екипажи пътните книги ще бъдат на английски. Ще се наложи навигаторите да си опреснят малко познанията.

          Преди малко заявката потвърдиха и двата атрактивни тетевенски екипажа:
          Mилен Милев/ Десислав Цветанов - Toyota FJ - R
          Димитър Ничев/ Гергана Калинова - Grand Cherokee - R
          Последно редактирано от atanas_93; 11-11-14, 11:10.
          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
          SSang Yong Kyron 2.0xdi
          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

          Коментар


          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

            Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
            Пристигна заявката и на друг румънски екипаж:
            Piedemonte Alexandru/ Leriu Spirea Nivolae - Toyota LC80 - А1
            Заради участието на чуждестранни екипажи пътните книги ще бъдат на английски. Ще се наложи навигаторите да си опреснят малко познанията.

            Преди малко заявката потвърдиха и двата атрактивни тетевенски екипажа:
            Mилен Милев/ Десислав Цветанов - Toyota FJ - R
            Димитър Ничев/ Гергана Калинова - Grand Cherokee - R
            И как ще научи моя навигатор английски за два дни?Добре,че поне картинките на точките ще са с български рисунки!Винаги българите сме били г...близци.Не се сърди Насе,ама ако отидеш да караш в Румъния пътната книга сигурно няма да е на английски.
            От коя страна на пътното платно ще се кара,ако има етапи по републиканската пътна мрежа?
            И защо в правилника не пише,че пътната книга ще е на английски?
            Таксата в лева,леи,драхми или паунди?
            Може ли Свилен Максимов да го ползваме като втори навигатор,преводач?
            И т.н.....
            Последно редактирано от чаро 4х4; 11-11-14, 14:11.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              И как ще научи моя навигатор английски за два дни?Добре,че поне картинките на точките ще са с български рисунки!Винаги българите сме били г...близци.Не се сърди Насе,ама ако отидеш да караш в Румъния пътната книга сигурно няма да е на английски.
              Навсякъде са на английски...по-заможните състезания правят две книги - една на родния език и една на английски...защото иначе няма как да ходят чуждите екипажи...а нали всички искаме да идват чужденци, за да се вдига летвата и да си мерим...карданите

              Коментар


              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Навсякъде са на английски...по-заможните състезания правят две книги - една на родния език и една на английски...защото иначе няма как да ходят чуждите екипажи...а нали всички искаме да идват чужденци, за да се вдига летвата и да си мерим...карданите
                На Ст.Загора пътната книга беше на английски?На "Сърбия трофи "миналата година пак беше на английски?
                Тодоре,знам че трябва да се вдига нивото.Знам,че е добре да има повече чужди екипажи.Но,ако се например повече и се знае предварително-съгласен.Как да научи Мехата английски,като никога не му е трябвал или не е ползвал.И то за два дни.Дай да направите и брифинзите на английски и тогава ще стане всичко точно.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                  Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                  Как да научи Мехата английски,като никога не му е трябвал или не е ползвал.И то за два дни.Дай да направите и брифинзите на английски и тогава ще стане всичко точно.
                  На Мехата книга не му трябва, ти ги прелиташ и без обясненията в книгата
                  Не е китайско писмо, пет думи са, Наско ще ти ги обясни и готово
                  Проблема е, че като няма на английски (както беше на Стара Загора и Самоков) организатора наема човек специално да превежда или самия той превежда и в случая прави два брифинга и си изяжда от без това малкото време...

                  Коментар


                  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                    Таксата в лева,леи,драхми или паунди?

                    Tи сам предложи таксата да я плащаш с каисиева ракия. Защо за едни да може ,а за други да неможе .

                    Коментар


                    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                      Ние правим една комбинирана книга на български и английски
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                        Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                        Ние правим една комбинирана книга на български и английски
                        Така е най-добре и не е трудно да се направи.

                        За съжаление аз отпадам поради контузия, съответно и Коко 90% сигурно няма да участва.
                        Миналия петък доста нелепо си контузих лакътя и се надявах да се оправи навреме, но тази сутрин малко го натоварих и болката се върна дори по-силна. И да ме поотпусне до петък изобщо не съм за лебедки.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          На Ст.Загора пътната книга беше на английски?На "Сърбия трофи "миналата година пак беше на английски?
                          Тодоре,знам че трябва да се вдига нивото.Знам,че е добре да има повече чужди екипажи.Но,ако се например повече и се знае предварително-съгласен.Как да научи Мехата английски,като никога не му е трябвал или не е ползвал.И то за два дни.Дай да направите и брифинзите на английски и тогава ще стане всичко точно.
                          За навигатор няма да ставам, тъй като се оказа, че ще работя в събота. Но иначе, на брифинга ще мога да ви преведа и ако трябва ще ви напиша лично всяко едно от нещата

                          Коментар


                          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                            Абе брифинга нали е докато екипажите имат въпроси...Е аз ще имам на всяка английска дума въпросче...ха ха ха .Или поне на всяка картинка от пътната книга...
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                              Николай Ненов/Милен Милков Витара Русе А2

                              Коментар


                              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                                Първоначално публикуван от КОКАЛА Преглед на мнение
                                Николай Ненов/Милен Милков Витара Русе А2
                                Абе Ники не се излагай с това А2 имаш хъс да играеш при батковците.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X