Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
    Koгато фактите говорят и боговете мълчат.Без коментар!!!МОЛЯ УВАЖАЕМИТЕ МОДЕРАТОРИ ПОПРАВЕТЕ ПРАВОПИСА НА ТОЗИ Г-Н
    Алекс, пропуснал си голяма част от правописните грешки, да не говорим за препинателните знаци
    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

    Коментар


    • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
      Алекс, пропуснал си голяма част от правописните грешки, да не говорим за препинателните знаци
      Извинявам се за правописа си на всички.Но темата доста ме е изнервила и съм писал без да се замислям за правопис.Вземам си бележка от вашата забележка.
      Но мисля че проблема не е в правописа ми.

      Коментар


      • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

        Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
        Дринков, не те познавам, но големи глупости пишеш
        Може би е нужно да ти се припомнят имена, като С. Ковачев, Пл. Йоцов, Маджо, Т. Христов,Митко Фулдата,С. Коларов,Краси Вълков,(Терзиев,Тенев и подобни не ги споменавам, защото се очаква завръщането им), а за твое сведение искам да ти подчертая, че и Пламен Кралев също караше в Офф Роуд Шампионата.
        А от Валери Вушев с прослувутата "Ужаска", сигурно можеш само да се учиш(ако изобщо възприемаш)
        p.s. Моля пропуснатите да ме извинят, не е умишлено.
        Благодарско,че има хора които помнят хубавите времена на офроуда.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от toush Преглед на мнение
          2008г.ние те хванахме в лъжа и нагласяне на времената и ти го доказахме пред 30 човека на заснет клип,който беше пуснат във фоаето на х-л Шумен засичахме времето на компютъра с истински хронометър и ти се изниза и дори не направи проверка и не ни се извини .Та за какви контестации говориш и към кой трябва да се подадът за да бъдат разгледани и при откриване на нарушение да се вземат адекватни мерки.Можеш ли да обясниш пред всички, които следят тази тема защо след,като стана скандал със заснетия клип не обяви дневното класиране а също така и генералното за двата дни.И надругия ден ги залепи докато всички спяха.
          Като човек присъствал на всички Шуменски състезания и доста други искам да кажа ПИСНАМИ от ТЕБ.
          Пишеш за една грешка във времеизмерване която нети обърква особено класиранетоти,вече година.Твоите заяждания подведоха и доста други хора да плюят по Кира/не че той е безгрешен/Бях на старт финала на този екстрем но доста от екипажите мисля че и твоят също не спазиха правилник за финиш да се сптре в ограждението и ръцете на пилот и навигатор да са във въздуха.Защо никой не протестира за този срещу това.Ако бъркам ми го припомни с този прослувут клип.Или оператора просто е пропуснал момента на начина на финиширане.
          Твоето състезание беше добре направено но незабравяй че го правиш след като си се учил от много хора който поне малко трябва да уважавш.
          Извинявам се на другите читатели .[/QUOTE]

          Приятел тука не става въпрос за една грешка а поредици от грешки които дори не се признават от самия организатор.Не знам случая с Долфи ама сигурно и там е станала грешка.

          И само да ти допълня ще си ходя където си поискам и когато си поискам и няма да давам обяснение на който и да било.

          п.п.и вземи напиши кой си най-накрая стига си се крил зад тоя ник да не се окаже накрая че си пиша с някъв 15 год келеш.

          Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
          Дринков, не те познавам, но големи глупости пишеш
          Може би е нужно да ти се припомнят имена, като С. Ковачев, Пл. Йоцов, Маджо, Т. Христов,Митко Фулдата,С. Коларов,Краси Вълков,(Терзиев,Тенев и подобни не ги споменавам, защото се очаква завръщането им), а за твое сведение искам да ти подчертая, че и Пламен Кралев също караше в Офф Роуд Шампионата.
          А от Валери Вушев с прослувутата "Ужаска", сигурно можеш само да се учиш(ако изобщо възприемаш)
          p.s. Моля пропуснатите да ме извинят, не е умишлено.
          Русев закачката ми е с Георги Фиков. Ти в лицето на какъв взимаш отношение спрямо клуб 4х4 София, карал си за тях или просто те сърбят ръцете и си ги чешеш по клавиатурата.
          Последно редактирано от cveti; 08-12-09, 17:21.
          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
          www.offroadprimorsko.com
          0899883765

          Коментар


          • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
            Алекс, пропуснал си голяма част от правописните грешки, да не говорим за препинателните знаци
            Не съм ги пропуснал,оставих ги на Модераторите.Русев,запетайките и препинателните знаци се учат във втори клас.
            --------------------------------------------------------------
            Ал. Иванов
            +359888561561

            Коментар


            • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

              2008г.ние те хванахме в лъжа и нагласяне на времената и ти го доказахме пред 30 човека на заснет клип,който беше пуснат във фоаето на х-л Шумен засичахме времето на компютъра с истински хронометър и ти се изниза и дори не направи проверка и не ни се извини .Та за какви контестации говориш и към кой трябва да се подадът за да бъдат разгледани и при откриване на нарушение да се вземат адекватни мерки.Можеш ли да обясниш пред всички, които следят тази тема защо след,като стана скандал със заснетия клип не обяви дневното класиране а също така и генералното за двата дни.И надругия ден ги залепи докато всички спяха.[/QUOTE]

              Абе Беки,стига глупости вече.Само пишеш и само недоволстваш.Това състезание отдавна мина, а ти продължаваш да си спориш,кой,защо и какво.Като пишеш ще върнеш ли 2008г. и това прословуто състезание, което толкова те тормози. Само едно и също Киро та Киро и това е темата.Съзтезанието на КИРО,ще го има това е факт. Всеки имаше право на избор дали да кара или да не кара. До колкото знам ти си направил своя избор,а стига вече.
              [B][SIZE=3][FONT=Georgia]"[/FONT][FONT=Comic Sans MS]БОТЕВГРАД РЕЙСИНГ ПАРТИ ТИЙМ"[/FONT][/SIZE][/B]

              Коментар


              • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                Първоначално публикуван от damian_drinkov
                ............или просто те сърбят ръцете и си ги чешеш по клавиатурата.
                Дринков, като чета безмислените ти постове, просто няма как да си замълча.Голям рев, голямо чудо и поне да беше за първото място.....
                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                Коментар


                • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                  Първоначално публикуван от СОНЯ-БУБОВА Преглед на мнение
                  ... Съзтезанието на КИРО,ще го има това е факт...
                  Ще видим ли и списък със записалите се... за факта?
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Ще видим ли и списък със записалите се... за факта?
                    Аз не съм организатор на състезание обърнете се към когото трябва.
                    [B][SIZE=3][FONT=Georgia]"[/FONT][FONT=Comic Sans MS]БОТЕВГРАД РЕЙСИНГ ПАРТИ ТИЙМ"[/FONT][/SIZE][/B]

                    Коментар


                    • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                      Първоначално публикуван от СОНЯ-БУБОВА Преглед на мнение
                      2008г.ние те хванахме в лъжа и нагласяне на времената и ти го доказахме пред 30 човека на заснет клип,който беше пуснат във фоаето на х-л Шумен засичахме времето на компютъра с истински хронометър и ти се изниза и дори не направи проверка и не ни се извини .Та за какви контестации говориш и към кой трябва да се подадът за да бъдат разгледани и при откриване на нарушение да се вземат адекватни мерки.Можеш ли да обясниш пред всички, които следят тази тема защо след,като стана скандал със заснетия клип не обяви дневното класиране а също така и генералното за двата дни.И надругия ден ги залепи докато всички спяха.
                      Абе Беки,стига глупости вече.Само пишеш и само недоволстваш.Това състезание отдавна мина, а ти продължаваш да си спориш,кой,защо и какво.Като пишеш ще върнеш ли 2008г. и това прословуто състезание, което толкова те тормози. Само едно и също Киро та Киро и това е темата.Съзтезанието на КИРО,ще го има това е факт. Всеки имаше право на избор дали да кара или да не кара. До колкото знам ти си направил своя избор,а стига вече.[/QUOTE]


                      Добре Сонче разобеди ме спирам да пиша нека си дискутират останалите.
                      OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                      www.offroadprimorsko.com
                      0899883765

                      Коментар


                      • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                        Господа организатори, състезатели и прочие заинтересовани страни, моля ВИ, най-искренно, обърнете внимание на правописа си, като и на боравене с форумни инструменти. Когато искате да цитирате някого - ползвайте копчето ЦИТАТ под неговия пост. Отделно предлагам да си смекчите тона си, касае се най-вече някои от организаторите. Почти във всички останали теми подобно държание и подобен правопис, досега би довели до сериозни санкции.

                        Предварително благодаря за разбирането.
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                          Първоначално публикуван от СОНЯ-БУБОВА Преглед на мнение
                          Аз не съм организатор на състезание обърнете се към когото трябва.
                          Използвам цитата на Соня като отправна точка. Това, което ще кажа е мое лично мнение. Не съм състезател, а луд фен на оффроуда и приятел на повечето пишещи тук.
                          Искам да обърна внимание на нещо много важно, което явно ще се повтори и тази година( дано не съм прав). Миналата година тук се писа надълго и нашироко за състезанието, но когато дойде момента за класиране, такова не беше пуснато, да не говорим за снимки от надпреварата. Организатора грубо подхвърли линк към собствения си комерсиален сайт, където който се интересувал, да гледа. За мен лично това беше грубо неуважение към феновете тук. От тогава г-н Панайотов отказва да спазва Форумните правилата и непрекъснато, с повод или върху снимки и аватари, натрапва собствения си сайт, в който освен данни за надпреварата, има реклами и информация за търговската му дейност. Според Правилата( вижте ги за справка) това си има механизъм и начин да стане. Г-н Панайотов не желае по негови си съобръжения да спазва Правилата на Форума и счита, че му се дължи писменно обяснения защо го карат да ги спазва. Това аз считам най-меко казано за некоректно поведение. А факта, че след като ползавш този Форум за реклама на състезание, настаняване и прочие и след това обръщаш гръб на интересуващите се от нифо, не искам да коментирам повече, но най-малкото това е обидно за всички, интересуващи се и четящи тук.
                          Надявам се този пост да не бъде изтрит от г-н Панайотов(ой е и модератор тук), а вместо това ако иска, да отговори тук какви са му съобръженията да не иска да информира феновете какво става на състезанието. Още повече се надявам, че след като е пуснал Правилата на надпреварата, след това ще пусне и класирането. За снимки разчитам на феновете на място, защото снимките, които може би той ще пусне, ще са отгоре с онзи ужасен червен линк и по Правилата на форума трябва да бъдат трити, докато той не се разбере с Администрацията. Дали г-н Панайотов ще направи нещо, решава само той и това е негово право, но Правилата на Форума важат за всички. Труда, който полага да направи интересно състезание, е достоен за уважаение. Но странните методи за съдийстване също са негово решение, абсурдния в някои моменти Правилник също. Това води последствия след себе си и те са резултат само и единствено от собствените му действия, които наистина не виждам смисъл да обсъждаме повече.
                          Това си е мое лично мнение и не ангажирам никой с него.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                            Мале колко страници с безмислици прочетох.
                            Състезания ще има! Даже 2.
                            Дори и Киро излезе от нелегалност и пусна програмата, Алекса в друга тема е пуснал не само програмата, ами и списък със ЗАЯВКИТЕ, а колко реално ще карат е друго.
                            Предлагам, вместо да спорите с тези компютри, същото това време да го използвате за ТУНИНГ на джиповете и спора да се реши в калта!
                            Явно всички можете да пишете, я да видим кой може и да кара.
                            И "лигльовците" да не ревнат кой с какъв джип идва. Аз карам НАЙ-СЛАБИЯТ джип в шампионата - 1000 кубика, 45 коня, но въпреки това има и добри класирания. Явно не е само до джипа. Искам да ви видя всичките ПИШЕШТИ, какво можете извън виртуалният Ви свят.
                            P.S. Със софраджи войводи визстание не се прави!
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                              "Използвам цитата на Соня като отправна точка. Това, което ще кажа е мое лично мнение. Не съм състезател, а луд фен на оффроуда и приятел на повечето пишещи тук.
                              Искам да обърна внимание на нещо много важно, което явно ще се повтори и тази година( дано не съм прав). Миналата година тук се писа надълго и нашироко за състезанието, но когато дойде момента за класиране, такова не беше пуснато, да не говорим за снимки от надпреварата. Организатора грубо подхвърли линк към собствения си комерсиален сайт, където който се интересувал, да гледа. За мен лично това беше грубо неуважение към феновете тук. От тогава г-н Панайотов отказва да спазва Форумните правилата и непрекъснато, с повод или върху снимки и аватари, натрапва собствения си сайт, в който освен данни за надпреварата, има реклами и информация за търговската му дейност. Според Правилата( вижте ги за справка) това си има механизъм и начин да стане. Г-н Панайотов не желае по негови си съобръжения да спазва Правилата на Форума и счита, че му се дължи писменно обяснения защо го карат да ги спазва. Това аз считам най-меко казано за некоректно поведение. А факта, че след като ползавш този Форум за реклама на състезание, настаняване и прочие и след това обръщаш гръб на интересуващите се от нифо, не искам да коментирам повече, но най-малкото това е обидно за всички, интересуващи се и четящи тук.
                              Надявам се този пост да не бъде изтрит от г-н Панайотов(ой е и модератор тук), а вместо това ако иска, да отговори тук какви са му съобръженията да не иска да информира феновете какво става на състезанието. Още повече се надявам, че след като е пуснал Правилата на надпреварата, след това ще пусне и класирането. За снимки разчитам на феновете на място, защото снимките, които може би той ще пусне, ще са отгоре с онзи ужасен червен линк и по Правилата на форума трябва да бъдат трити, докато той не се разбере с Администрацията. Дали г-н Панайотов ще направи нещо, решава само той и това е негово право, но Правилата на Форума важат за всички. Труда, който полага да направи интересно състезание, е достоен за уважаение. Но странните методи за съдийстване също са негово решение, абсурдния в някои моменти Правилник също. Това води последствия след себе си и те са резултат само и единствено от собствените му действия, които наистина не виждам смисъл да обсъждаме повече.


                              Това си е мое лично мнение и не ангажирам никой с него". Цитат от г-н З.Златев
                              Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                              “4x4 ШУМЕН 2009”

                              - „ОФ-РОУД” изпитание

                              Организирано от:

                              БФАС

                              Община Шумен


                              АСК”Стари столици”- Шумен,

                              СПОРТЕН КЛУБ „4х4 Н”- Шумен

                              Програма на „4х4 Шумен 2009”
                              03 Декември 2009 (четвъртък):;- от 17:30ч. до 21:45ч. - Официално преглед на документи, приемане такси за участие.
                              - от 17:45ч. до 22:00ч. – административен и технически преглед на документи и автомобили ;
                              - от 22:10ч - Брифинг и запознаване на правилника - всички членове на екипажа е задължително да присъстват!
                              04 Декември 2009 (петък):
                              - 08:00ч. - Техническа конференция, раздаване на пътните книги;
                              - 09:00ч. - Старт на изпитание: навигация, етап 1- около 200км. Старт през 1 мин., минимално време за преминаване на трасето 6 часа;
                              - 19:00ч. - Затваряне на етапа;
                              - 21:00ч. - Резултати, брифинг за следващия ден;
                              05 Декември 2009 (събота):
                              - 9:00ч. - Старт траяли, етап 2;
                              - 21:00ч. - Резултати, информация за следващия ден;
                              06 Декември 2009 (неделя):
                              - 10:00ч. - Старт - скоростен траял, етап 3.
                              - 16:00ч. - Награждаване
                              *Организаторът си запазва правото да променя програмата на състезанието поради метеорологични усложнения.
                              Това е.А класирането миналата година си го обявиха веднага след състезанието и връчването на наградите/имаше доста награди/.
                              Прави ми впечатление,че Модераторите във Форума мерят с двоен аршин.Намирам препратка към комерсиален сайт без обратна връзка към Форума и нито дума за правила и други такива.Пример:
                              Първоначално публикуван от Зорница Богданова Преглед на мнение
                              От днес 28.05.08 г предаването "Виктори Екстриим" вече има и сайт с качени видеа .Периодично сайта ще се допълва с актуални предавания и архивни материали.Приятно гледане!!!


                              www.victoryXtreme.com

                              Извинявам се за сложната подредба на поста.

                              Поздрав за г-н З.Златев
                              Последно редактирано от draev; 26-11-09, 20:57.
                              Стоян Драев тел:+359877915301
                              blood 0 RhF +

                              Коментар


                              • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                                Моля някой да напише някакви координати за вторият ден на състезанието.Благодаря.
                                Бончо Бонев
                                0887530661
                                0878184630

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X