Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

    Първоначално публикуван от Тануцо Преглед на мнение
    Никой не е длъжен да ви дава обяснения, прочетете си, има цял раздел:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=15
    Още един модератор
    Стоян Драев тел:+359877915301
    blood 0 RhF +

    Коментар


    • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

      Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
      .................................................
      ......................................................................................

      И все пак какво озночава+ПЛ?
      Те това:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=23824
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

        Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
        Право на легатимация.....

        Благодаря
        Стоян Драев тел:+359877915301
        blood 0 RhF +

        Коментар


        • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
          Още един модератор
          ...и още един,който приятелски ви приканва да престанете със спама,за който си има раздел и в останалите не се толерира и съответно се санкционира!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            г-це Пикчо, знам, че сте племеннница на Панайотов. Питайте приятелите на Блажолай защо му викат Благой Панайотов. Това бе майтап.
            Сериозното е, как съдия и времеизмервач (Бл.) в последния момент се качи и да навигира. Геро е коректен и почтен състезател, защо е подведен?
            Г-н Тенев разбирам майтапа ,но той не е на място, за приятелите на Благой не съм чувала подобно определение , доколкото ми е известно не сме женени ,това няма значение(прекаляваме със спама).

            Нека найстина спрем с глупостите в тези теми . Състезанието мина каквото били било, вече е обевен финала. Не мисля че е добре хора които не са присъствали да коментират състезанието или състезателите.
            В случеят състезателите бяха доволни и без претенции до колкото ми е известно така ,че другото е безсмислено.
            Последно редактирано от cveti; 08-12-09, 17:20.

            Коментар


            • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

              Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
              Около 18% от сумата събрана в урната/по данни на Алекс/
              Да, единствено ДРАЕВ от кировото обкръжение даде 50лв. в урната -както бе обещал преди това.
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                Всички класирания от 4Х4 Шумен 2009:
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                  Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
                  Всички класирания от 4Х4 Шумен 2009:
                  Много благодаря, и да запитам:
                  тъй като чух, че само екипажа на Вушев се е включил във времето на блатния траял, как са формирани точките на другите стартирали участници от втория ден.

                  Моля поста ми да не се счита за заяждане и да ми разясните, защото трудно ще направя изводи от публикувания правилник. Питам като лаик от гледната точка на зрител.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Много благодаря, и да запитам:
                    тъй като чух, че само екипажа на Вушев се е включил във времето на блатния траял, как са формирани точките на другите стартирали участници от втория ден.

                    Моля поста ми да не се счита за заяждане и да ми разясните, защото трудно ще направя изводи от публикувания правилник. Питам като лаик от гледната точка на зрител.
                    Тези които не се побраха в контролното време се класираха по броя на препятствията които са преминали
                    Стоян Драев тел:+359877915301
                    blood 0 RhF +

                    Коментар


                    • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                      Да не си помисли някой нещо ,просто искам някой лев





                      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                      Коментар


                      • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                        Г-н Драев, защо Вие не дарите част от разораната нива на нашият загинал колега, а само го споменавате? Алекс и Роската и още други направиха каквото можаха, а вие какво, само интриги и нищо друго. Спрете бе хора!

                        Коментар


                        • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          Г-н Драев, защо Вие не дарите част от разораната нива на нашият загинал колега, а само го споменавате? Алекс и Роската и още други направиха каквото можаха, а вие какво, само интриги и нищо друго. Спрете бе хора!
                          Ами той почна да пише в правилната тема ти сега и тук не му даваш

                          Коментар


                          • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                            Колегата Драев всъшност е май единствения от организаторите на Шумен4х4, дарил пари за семейството на Илко като частно лице. Това му прави чест, каза и го направи, както е казал. Мен въпроса ми беше дали официалния организатор на Шумен 4х4 е отделил нещо? От името на своето състезание, като процент от таксата или като спонсорски пари? Естествено, решението си е негово дали да го прави или не , но Драев казва- 18% от сумата, събрана в урната на Шумен 500, са от Шумен 4х4. Ако брои своите пари, те нямат нищо общо със Шумен 4х4 , а са негов личен и достоен за уважение жест. Същото се отнася и за парите на Кольо( ако е дал, както каза), и на другите шуменски офф роуд фенове, които са дали.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Ами той почна да пише в правилната тема ти сега и тук не му даваш
                              Да бе,какво да направя?Да спра да пиша ако искате.
                              Имам два месеца свободни в годината и ме умерихте.Не съм обидил никого,и няма и занапред да го правя.Пиша,както съм казал,само проверени неща.
                              Това,че има хора които се изнервят от моя милост не е мой проблем.
                              Тъй че ,кефете се на нещата които правите,нервете се на Стоян Драев,бачкайте здраво..................

                              Стоян Драев тел:+359877915301
                              blood 0 RhF +

                              Коментар


                              • До: Ще има ли традиционното Шумен 2009 ?

                                http://www.youtube.com/watch?v=wiOA6s3gtxg

                                Не е комерсиален сайт,нали?
                                Стоян Драев тел:+359877915301
                                blood 0 RhF +

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X