Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

    ..ЛЕЛЕЕ..браво бе краси..как пък си я открил тая тема

    освен товва мнение на жоро:
    Мнение на Жоро Хаджиев
    Колеги, пускам на обсъждане такава тема, защото явно трябва да се съобразим с изискванията на Световната федерация по ендуро и тъй като денят "Х" за кръг от световното в България явно е по-близо отколкото си мислим ще трябва да се пренастроим. Аз съм на мнение, че системата на WEC е много добра и ще премахне много въпроси и дразги и в нашият шампионат, а и ще оправдае името ЕНДУРО.


    -и е това също е мнение на жоро от темата :

    Прав е Митков, че вече световният шампионат не е ориентиране. И аз бях против, но сега виждам предимствата на новата схема на WEC и напълно съм съгласен с тях
    ..това му е хубавото на писаното...че ...Остава

    Коментар


    • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

      Нама какво да пускаш цитати от 2005 г.
      Тогава не бяхме виждали нищо друго, освен този кръг на WEC в Серес и си мислехме, че цялото ендуро по света е такова.
      Пък и проверихме после - не можеше да стане така тук !
      Да не мислиш, че не сме го мислили 100 пъти ?!

      Все пак през 2011 сме домакини на европейското, което не е малко !
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

        Аз ще го кажа простичко ,като идея старозагорци са в час отдавна ,като пари е голям въпрос ,като желание го има само трябва да се вярва в това което се желае и се постига .И кросаджии нямаме добри ама вижте кои идват да карат в БГ.И НАЙ ВАЖНОТО ЕНДУРОТО СЕ КАРА С ЕНДУРО МОТОРИ ,КРОСОВИТЕ СА ЗА ДРУГО.
        Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
        0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

        Коментар


        • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

          Все пак през 2011 сме домакини на европейското, което не е малко !
          ..произведохме новина в студиото...това вече е интересна и добра новина..що си траеше до сега бре човек

          дай повече инфо..итн..де

          Коментар


          • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

            A някъде някои спореха че няма ендуро в България! Скоро някои мечти ще станат реалност, нека говорим към края на 2009г да сме живи и здрави всички!

            Коментар


            • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

              На конференцията на БМС (Балкански мотоциклетен съюз) миналата зима в Серес, Богдан определи това. Финала за Европейския шампионат по ендуро да бъде през 2009та в Гърция, 2010 в Румъния и 2011 при нас. Но доколко това е прието от UEM и доколко ще се сбъдне... ще разберем още догодина. Инъче става въпрос за това, че европейските шампионати в някои дисциплини са разделени на регионални шампионати (ние участваме в Източно Европейския) и първите четирима от всеки регионален отива на големия финал. Т.е. Европейския шампинат на практика е в един кръг. Така беше и на писта тази година. Финала беше в Испания и испанците изпъкнаха сериозно.
              К. Кулев

              Коментар


              • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

                Всички знаем че заговори ли се един път, рано или късно ще се случи! Е стига да искаме, а не да вървим против това да се случи!

                Коментар


                • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

                  Инъче става въпрос за това, че европейските шампионати в някои дисциплини са разделени на регионални шампионати (ние участваме в Източно Европейския) и първите четирима от всеки регионален отива на големия финал. Т.е. Европейския шампинат на практика е в един кръг.
                  ..браво бе ..много интересно са го измислили

                  Но доколко това е прието от UEM и доколко ще се сбъдне... ще разберем още догодина
                  ..е тва е най кофти от информацията..калине мерси за инфото..включвай се е тъй от време на време
                  ..а като става въпрос за това че са го разделили на регионални ..имат ли някакво изискване ..колко кръга трябва да има в дадения регион за да "важат" резултатите

                  отива на големия финал. Т.е. Европейския шампинат на практика е в един кръг.
                  ..а за тази тази година къде ще е този кръг

                  Коментар


                  • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

                    Не мисля че има правило за брой кръгове.
                    Тази година финало по-скоро вече е бил, ама къде не зная. Ще питам, само да имам малко време, че Ендуро Шумен 2008....
                    К. Кулев

                    Коментар


                    • До: Как да направим ендурошампионата според нормите на WEC?

                      От догодина ще има вече такъв финален кръг между Източна и Западна Европа. Сега все още няма.
                      Участниците ще са на базата на класирането си от балканското (източно-европейското) от всички кръгове, но по колко състезателя ...
                      предполагам ще уточним в началото на 2009 г.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X