Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕНДУРО ШУМЕН 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

    Ето и обещания репортаж в централните новини на НОВА !
    http://htftp.offroad-bulgaria.com/to...tov/enduro.wmv

    Коментар


    • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

      Еееей, толкова съм бил бръз и неуловим, че ме няма на нито една снимка.
      А, на една ме има. Ей много бръз обектив.

      Коментар


      • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

        Страхотен репортаж имаше току що в новините по НОВА 17.30
        Браво на организатора че закара НОВА тел. чак в Шумен,да вземем пример.
        [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
        blood group 0+

        Коментар


        • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

          Да благодарите на Румен Петков, оператора, който от 2001 година отразява off-road, а след това и ендуро... Ето репортажа за тези(Вера да го изтеглиш веднага, че Дида е звезда във филма ! ), които не са успели да го гледат ! И да почерпят, защото повторението е в 3.30 сутринта...

          http://htftp.offroad-bulgaria.com/to...0%b5%d0%bd.wmv

          В "Мотор Шоу" по НОВА следващата неделя ще има репортаж пак за Шумен !
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 25-11-07, 17:18.

          Коментар


          • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

            Първоначално публикуван от dizi Преглед на мнение
            Страхотен репортаж имаше току що в новините по НОВА 17.30
            Браво на организатора че закара НОВА тел. чак в Шумен,да вземем пример.
            E в случая и Жоро и Тодор са сред "виновниците" за закарването ...
            Живей за всеки дъх!

            Коментар


            • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

              Това си беше наи атрактивния кръг. Направо тоя Калин е супер за всичко се е погрижил.

              Коментар


              • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                Колеги, малко късно, но по-добре отколкото никога... Искам да изкажа специални благодарности на щедрите ни приятели (някои от тях и съфорумци), които осигуриха награди за победителите в ЕНДУРО Шумен 2007.
                Това са:
                Магазини МОТОБУМ, които дадоха 1500лв. за победителя в хил клаймбинга;
                Стефчо от магазин Боби МХ, който даде една страхотна каска Airoh, от найскъпия модел (която за съжаление замина за Румъния)
                Данчо от Ст. Загора, когото всички познавате. Той даде няколко комплеката очила, фанелки, ръкохватки и т.н;
                Магазин Диана (Варна), които подариха два комплекта гуми;
                Castrol- масла, рекламни якета, пуловери, сакове и т.н.
                И разбира се традиционно TESY които отново подариха отоплителни уреди за над 1000лв.

                С неудоволствие трябва да ви споделя и още един факт...
                Може би някои са забелязали, че наградите за ATV класовете тази година бяха оскъдни... Това не беше защото ги бяхме забравили. Причината беше в това, че Макс Трейд- Велико Търново, обещаха, че ако сложим логото на МАXXIS на плаката на състезанието, ще подарят гуми на победителите. Ние сложихме логото не само на плаката, а и на трансперанта който стои зад почитната стълбичка, на този който стоя и на пресконференциите и в теливизионните предавания в местните телевизии (общо около 2 часа предавания), а и на книжката с регламента... Поставихме логото наред с тези на спонсорите, които дадоха по 1000- 2000лв, но... гуми няма. Оставям коментара и изводите за вас.
                Искам да се извиня на момчетата на челните места в ATV, че останаха без награди! Бяхме ги предвидили и планирали, но ни подведоха. Разбира се, че никой не беше дошъл да се състезава заради материалните награди! Но все пак се чувствам виновен, че не успяхме да осигурим полагаемото им.
                К. Кулев

                Коментар


                • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                  Za Desislav-neulovimia
                  Прикачени файлове
                  Стоян Драев тел:+359877915301
                  blood 0 RhF +

                  Коментар


                  • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                    Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                    Za Desislav-neulovimia
                    Помиских си че става въпрос за мен ама не. По между другото и мен ме няма на снимките-странно. Изглежда адаш не сме атрактивни.

                    Коментар


                    • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                      Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
                      ...С неудоволствие трябва да ви споделя и още един факт...
                      Може би някои са забелязали, че наградите за ATV класовете тази година бяха оскъдни... Това не беше защото ги бяхме забравили. Причината беше в това, че Макс Трейд- Велико Търново, обещаха, че ако сложим логото на МАXXIS на плаката на състезанието, ще подарят гуми на победителите. Ние сложихме логото не само на плаката, а и на трансперанта който стои зад почитната стълбичка, на този който стоя и на пресконференциите и в теливизионните предавания в местните телевизии (общо около 2 часа предавания), а и на книжката с регламента... Поставихме логото наред с тези на спонсорите, които дадоха по 1000- 2000лв, но... гуми няма. Оставям коментара и изводите за вас.
                      Искам да се извиня на момчетата на челните места в ATV, че останаха без награди! Бяхме ги предвидили и планирали, но ни подведоха. Разбира се, че никой не беше дошъл да се състезава заради материалните награди! Но все пак се чувствам виновен, че не успяхме да осигурим полагаемото им.
                      Не се ядосвай Калине, наистина няма значение за наградите. Направи най-интересния и най-подготвения кръг с добри впечатления сме всички. Но това е леко казано грозна постъпка от страна на търновската фирма и може би ни дава сигнал колко е сериозна. А несерозните фирми ги очаква фалит.

                      Коментар


                      • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                        Помиских си че става въпрос за мен ама не. По между другото и мен ме няма на снимките-странно. Изглежда адаш не сме атрактивни.
                        Десо, нали ти казах кой е верния отбор ! Ставаш Зундерт и те снимат навсякъде Винаги един Renegade е по-атрактивен от едно Kawasaki, най-вече защото е жълт

                        Коментар


                        • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                          Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                          Помиских си че става въпрос за мен ама не. По между другото и мен ме няма на снимките-странно. Изглежда адаш не сме атрактивни.
                          Nali si 104 nomer.Na snimkite e 104
                          Стоян Драев тел:+359877915301
                          blood 0 RhF +

                          Коментар


                          • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                            125 съм.

                            Ехе Тоше, трябва да се постараеш повече. Неможе "Еди Моторс" да ме подкрепят със всичко (ATV, разходи по състезания и др. бонуси) а ти еи така че е жълт.
                            Последно редактирано от Desislav Cekov; 26-11-07, 21:15.

                            Коментар


                            • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                              Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                              Десо, нали ти казах кой е верния отбор ! Ставаш Зундерт и те снимат навсякъде Винаги един Renegade е по-атрактивен от едно Kawasaki, най-вече защото е жълт
                              Аха,
                              и затова искаш да го смениш със черен

                              А пък Десо не са го снимали,щото не е бил достатъчно кален,то като си първи няма как да се накаляш

                              Коментар


                              • До: ЕНДУРО ШУМЕН 2007

                                Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                                Аха,
                                и затова искаш да го смениш със черен
                                За целта слагаме жълти филтри на камерата и пак сме в новините !
                                Renegade си е Renegade Като пристигне, ще направя безплатен test-drive за пилотите от "Еди Моторс" Тъкмо ще имаш възможност да разбереш що Renegade

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X