Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

    Още един атрактивен участник с АТВ от България
    Това е Стоян Козаров, който е нашата млада надежда с дебют на "Баха Саксония 2009" в състезание с роудбук

    Коментар


    • #47
      До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

      Вече имаме втори български участник с мотоциклет
      Това е Митко Боевски от Варна, който направи "маратонското сефте" на "Адвенчър България 2008"
      Общо 15 са участниците в клас "Мотоциклети" до този момент от Гърция, Австрия и България

      Коментар


      • #48
        До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Вече имаме втори български участник с мотоциклет
        Това е Митко Боевски от Варна, който направи "маратонското сефте" на "Адвенчър България 2008"
        Общо 15 са участниците в клас "Мотоциклети" до този момент от Гърция, Австрия и България
        Страхотно!
        Това ми напомня първите години на оф-роуда у нас, когато джиповете и моторите караха заедно. Беше супер. Мисля, че ендуро федерацията е време да започне да се ориентира към тип рали с навигация по книга, защото имено в това е същината на ендурото. Състезанията по GPS в шампионата просто изопачиха този тип авантюристични надпревари и нашите състезатели поеха в една друга посока, но това вече е за друга тема. Поздравления на организаторите.
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #49
          До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

          Напомням на желаещите да участват в състезанието, че срока за преференциално записване изтича на 15 август
          Моля състезателите да изпратят своевременно заявките си и таксите за участие

          Състезателите подали заявки, но не заплатили такса за участие, моля да побързат, остават два дена
          __________________

          Коментар


          • #50
            До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

            Бихте ли пуснали инфо кой е записан до момента и с какво.

            Коментар


            • #51
              До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

              Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
              Бихте ли пуснали инфо кой е записан до момента и с какво.


              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Стартов списък ще бъде публикуван след 15 август, крайният срок за преференциално записване за състезанието
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-08-09, 22:59.

              Коментар


              • #52
                До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                Тази вечер ще публикувам списъка с участниците към този момент и видео от трасето в Македония...
                Дотогава, малко ВИДЕО от трасето през втория ден до Радомир и едно "прохладно" горско спускане с малко калпаво и "треперещо" ВИДЕО, но бях забравил да си сложи колана...

                Коментар


                • #53
                  До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                  Приключи проверката и на трасето в Македония, излязоха 230 километра общо със свързващите етапи !
                  За съжаление и там са валяли порои и са направили коловози, ето тук на това ВИДЕО от пърия SS се виждат...
                  В планинската част са се "пооголили" камъните, но с добро окачване ще се преживее
                  С Валтер имахме само едно CD в джипа от някаква реклама на мастика пещера, та озвучаването на това ВИДЕО е от чалга певицата Андреа
                  Миналата година когато правихме трасето за "Адвенчър България" имахме само Аманда Лиър, ама тогава не се сетих да озвучаваме с нея
                  Въпреки всичко, трасетата си остават скоростни и ето какво показа GPS след първия SS до Берово при нашето темпо на проверка...

                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-08-09, 17:54.

                  Коментар


                  • #54
                    До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                    Последните километри до сервизна зона са изключително скоростни, но и доста пренаселени с трактори и каруци...даже и 4х4






                    Ето и ВИДЕО

                    Коментар


                    • #55
                      До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                      Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                      Страхотно!
                      Това ми напомня първите години на оф-роуда у нас, когато джиповете и моторите караха заедно. Беше супер. Мисля, че ендуро федерацията е време да започне да се ориентира към тип рали с навигация по книга, защото имено в това е същината на ендурото. Състезанията по GPS в шампионата просто изопачиха този тип авантюристични надпревари и нашите състезатели поеха в една друга посока, но това вече е за друга тема. Поздравления на организаторите.
                      Румба, не ме карай да се смея.Състезателите днес искат да карат по коридор в ленти, а ти за roadbook говориш.Освен това рали-рейдовете вече и според мен са твърде безинтересни и скучни за участници с мотори.Не виждам смисъл в 200 км каране в прахоляка и коловозите на пълна "заварка" със 120 и ....км/ч вместо техничарско каране в тесни горски участъци където само мотор и коза минават.Това обаче е друга тема.По преценка на модераторите може да преместят моето и твоето мнение като некасаещи темата.
                      Успех на всички участници на "Балкан Оффроуд Маратон".
                      offroad фен
                      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                      Коментар


                      • #56
                        До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                        Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                        Румба, не ме карай да се смея.Състезателите днес искат да карат по коридор в ленти, а ти за roadbook говориш.Освен това рали-рейдовете вече и според мен са твърде безинтересни и скучни за участници с мотори....
                        Тук не си прав...ама въобще
                        В цяла Европа и в цял свят се кара по пътна книга и участниците хич не са малко...
                        След малко ще публикувам списъка с мотоциклетистите и те са 17 засега, очаквам още трима италианци
                        Мога да ти гарантирам, че за следващата година ще има поне 10 български моториста за състезания с роуд бук

                        Коментар


                        • #57
                          До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                          След сервизната зона в Берово започва 10 километрова каменна отсечка от 13-та година...много газ и ръчка

                          Коментар


                          • #58
                            До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                            Гледайки видеото от трасетата, разбирам, че ще бъде интересно !
                            Ще се радвам, ако няма грешки в роудбука, като на Кировия роудбук от Адвенчъра 2008 !
                            Г-н Фиков, ще вземете ли подвижния ресторант "Ботевград" и опасния готвач от Адвенчъра 2008 ?
                            Ако може да публикувате предварително меню с цени, за да правим бюджета
                            Пожелавам на всички участници успешен финал на Бяло Море !
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 16-08-09, 22:17.

                            Коментар


                            • #59
                              До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                              Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                              Румба, не ме карай да се смея.Състезателите днес искат да карат по коридор в ленти, а ти за roadbook говориш.Освен това рали-рейдовете вече и според мен са твърде безинтересни и скучни за участници с мотори.Не виждам смисъл в 200 км каране в прахоляка и коловозите на пълна "заварка" със 120 и ....км/ч вместо техничарско каране в тесни горски участъци където само мотор и коза минават.Това обаче е друга тема.По преценка на модераторите може да преместят моето и твоето мнение като некасаещи темата.
                              Успех на всички участници на "Балкан Оффроуд Маратон".
                              Бих изложил моето виждане и аргументи, но верно си е за дряга тема. Тук мисля, че е хубаво да насърчим, тези мотоциклетисти, които ще вземат участие , а като финишират да чуем тяхното мнение. Такъв тип състезания са по моя вкус. Приветствам козите пътеки, но не и лентите, GPS-а и подредените трупи. Всеки влак си има пътници и съм сигурен, че любител на дългите дистанции, където разпределяш силите си и активираш съобразителността си не съм само аз. Едва ли са безинтересни и скучни. Темата ако се нищи не е за тук.
                              Поздрави на всички записали се, а тези които се боят от пътната книга - нека опитат, интересно е!
                              Живей за всеки дъх!

                              Коментар


                              • #60
                                До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                                Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                                Г-н Фиков, ще вземете ли подвижния ресторант "Ботевград" и опасния готвач от Адвенчъра 2008 ?
                                Ако може да публикувате предварително меню с цени, за да правим бюджета
                                Пожелавам на всички участници успешен финал на Бяло Море !
                                Веско нали знаеш,че при нас всичко е безплатно.


                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 17-08-09, 21:26.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X