Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

    Следя темата много внимателно с голям интерес и искам в днешният ден да пожелая безаварийно каране и успех на всички участници.
    Забавлявайте се и за нас!!!
    0887 246718

    Коментар


    • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

      Добре дошли във Враца, казвам аз.

      Утре съм на площада да видя кво що... пък нищо чудно и до полигона да се отбия днес... ще решавам в последния момент.

      Успех на всички !
      [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

      Коментар


      • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

        Какво става с координатите? Къде ще може да се гледа?

        Коментар


        • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

          Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
          Какво става с координатите? Къде ще може да се гледа?
          На Христов сигурно му пуши главата в момента и му е само до кординати.Вижте по програмата те ще карат някаде около селото.
          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
          www.offroadprimorsko.com
          0899883765

          Коментар


          • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

            Повечето от състезателите вече са на линия, чужденците пристигнаха в почти пълен състав (изключая италианеца, който гръмнал мотора ) и започва истинската подготовка за откриването
            Този път искам в началото да благодаря на многото хора и фирми подкрепили ме в това начинание
            Огромно благодаря на Врачанския клуб, конкретно на Десо, Ролик и Калин, които ми осигуриха домакинството и всячески помагат за състезанието
            Огромно благодаря на Борко от Радомир, Чинела, Будин, Владо Сиврийски и баща му, които ме преведоха по нови пътища и направихме едно добро трасе
            Огромно благодаря на Валтер и цялата фирма "Ослар" за подкрепата и изминатите над 3000 км. с джипа на Валтер
            Огромно благодаря на Руси Русев и Георги Фиков за предоставените машини за правенето на трасето, за поддръжката от Близнаците и Чудото
            Огромно благодаря и за финансовата помощ над 3000 хиляди лева от фирма "Деконт",
            фирма "Киров" осигурила награден фонд за над 5000 лева и на "Петрол" АД за предоставените 2500 литра гориво
            И не на последно място искам да благодаря и на екипа ми Мариела Христова, Димитър Христов, Стоян и Димитър,
            които за пореден път не ме подвеждат и ми осигуряват логистичната и административна подкрепа
            Благодаря и за доверието от старана на участниците записали се в това ново начинание и тяхната подкрепа
            Ако съм пропоуснал някой моля да ме извини...
            Пожелавам на всички безаварийно завършване и купон на състезанието

            Коментар


            • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

              Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
              Какво става с координатите? Къде ще може да се гледа?
              Маратонските и рали-рейд формати не се отличават с голяма атрактивност, освен преминаването на "газ до дупка" на завоите и правите.
              В днешния ден може да се наблюдава пролога от 15 часа на оффроуд полигона във Враца (пътя до него е означен с червени табелки при влизане от София) и на самото откриване докато ламарините са здрави
              За утрешния ден в началото между 7.30 и 9.30 часа има интересно преминаване под два моста малко след село Руска Бела близо до Враца N 43 09.412 E 23 39 061
              Интересно ще бъде и пмалко реди пресичането главния път София Калотинана след ханче "Атлантик" - N42 47.703 E23 09.510
              и с това се изчерват достъпните за зрители места.
              Сервизна зона утре е в Нови Искър и след нея има дълга скоростна отсечка с много скокове - N42 49.542 E23 21.235 !
              Това е засега, успех на всички

              Коментар


              • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                Пожелавам успешен старт и безавариен финал на всички състезатели! А пък Йосиф и Пламен да не се връщат без купа щото..........! Наслаждавайте на приключението и купона!

                Коментар


                • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                  Сега се прибрах от площада - идват още и още, времето е кофти - вали, жалко, че няма да мога да присъствам на официалното откриване (на училище съм). По коя телевизия ще излъчват състезанието и кога, някой знае ли ?
                  [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

                  Коментар


                  • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                    Пожелавам успех и безавариино финиширане на всички участници дано някои пусне снимки в това лошо време ще се получи интересно.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                      Успех на всички!!!

                      Коментар


                      • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                        Направо си умирам от яд, но въпреки мерака ми ще пропусна това шоу. Пожелавам успех на всчки състезатели и специалн стискма палци за хората от Ленд Ровър Ентусиастс. Тодор е направил уникално трасе и се надявам всички да се развихрят с максимална газ и минимални повреди.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                          Тодор сега треска го тресе. Дано като се успокоят малко работите, да даде информация.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                            Тази вечер в новините на "ТВ 7" ще бъде излъчен репортаж, ако има някой, който може да го запише и качи във форума, ще съм Ви благодарна. Току виж ми се откъсне от сърцето и някое уиски за първия успял !

                            Коментар


                            • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                              Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                              Тази вечер в новините на "ТВ 7" ще бъде излъчен репортаж, ако има някой, който може да го запише и качи във форума, ще съм Ви благодарна. Току виж ми се откъсне от сърцето и някое уиски за първия успял !
                              Е то нямаше какво толкова да се види. Показаха официалния старт на Алекса и Фиков, а после минаха на видеото, дето Христов ни го пусна в 3 варианта.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • До: ВЪПРОСИ ЗА "БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009" 18-23 СЕПТЕМВРИ

                                Класиране от БАЛКАН ОФФРОУД МАРАТОН 2009 - ПРОЛОГ:
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X