Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Калаш, не пиши глупости. Ние бяхме от групата на 'компетентната' публика. Само Руси участва.

    Изпозвам да благодаря на Алекс и компания.
    Момчета и момичета, изкарах си толкова добре, че даже чалгата сутринта на закуска не можа да ми развали настроението. Благодаря.
    О извинете ама на една от снимките ми се видя че бялото паджеро е на старта.

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Калаш аз стартирах,ама не финиширах
      [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Имах неистовото желание да карам на Шумен. За кой ли път съдбата си взе обаче своето и даде шанс на други да се радват заради мен.
        Почти се докоснах до участие и присъствие.
        Не стана!
        Даже ето ме:



        Празния стол, това съм аз.

        Поздравявам Алекс и Алекс, барабар с Роската и Иван за ината и риска да направят високоотановото удоволствие "Шумен-500(лева)".

        п.п.
        сега ровя за фимата дето направи медалите, че да си взема един за ключодържател.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Имах неистовото желание да карам...
          Почти се докоснах до участие и присъствие...
          Поздравявам Алекс и Алекс, барабар с Роската и Иван за ината и риска да направят високоотановото удоволствие "Шумен-500(лева)"....
          п.п.
          сега ровя за фимата дето направи медалите, че да си взема един за ключодържател.
          Благодаря Ти ,че уважи с присъствието си награждаването и купона. Не търси фирмата.Твоя медал е при мен.

          п.п.Моите извинения ако съм пропуснал да спомена някого при награждаването,но емоцията и напрежението ми дойде в повече.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
            ...Колко пари се събраха в помощ на починалия колега?
            Драеввв,Драев....с този пост допълнително изпростяваш.Нали не очакваш ,че няма да обявя сумата?Или по-лошо да прибера парите????
            --------------------------------------------------------------
            Ал. Иванов
            +359888561561

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              740 лева бяха събрани от дарителската кампания .

              240лв.-48 екипажа х5лв от таксите
              300лв.-от урната/отворена за сведение на Драев пред 5 свидетели/
              50лв.-отделени от наградния фонд
              150лв.-дарили наградата си Руси и Руслан

              Сумата ще бъде преведена по сметка посочена от съпругата на Илко.След което пак за сведение на "Драев и компния" ще публикувам платежното.
              --------------------------------------------------------------
              Ал. Иванов
              +359888561561

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                Драеввв,Драев....с този пост допълнително изпростяваш.Нали не очакваш ,че няма да обявя сумата?Или по-лошо да прибера парите????
                Ти си много над него. оставиго да си пасе на нивите. той вече прекали.

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Първоначално публикуван от APIBOR Преглед на мнение
                  Калаш аз стартирах,ама не финиширах
                  Е браво за участието

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    И аз искам да благодаря на Росен, Алекс и всички които помогнаха това състезание да се случи. Изкарахме си страхотно. За нас също беше дебют - аз като навигатор и брат ми като пилот. Успяхме да финишираме успешно и двата дена. Страхотно преживяване.

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      И аз искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРИМ ВИ ,Алекс старши ,Алекс младши ,Росен и на всички знайни и незнайни войни ,който седяха зад ШУМЕН -500 .И направиха всичко възможно тази разходка да бъде направена .Всички екипажи финишираха с усмивка на уста .Въпреки че имаше строшени джипове в това число и нашия ,това не им попречи да се забавляват до край.Дано закриването на шампионата ШУМЕН -500 се превърне в традиция ,и всяка година да се събираме за да хапнем пийнем и покараме заедно като едно голямо и задружно семейство.И искам също да кажа на г-д Драев ,как така са му изорали нивата ,при положение че всички джипове летяха по трасето ,само аварийно кацаха да им се бие по един печат и щом се притеснява че нивита му е изорана от джиповете ,лично аз ще му изпратя два чувала жито за да си я засее,и след като това стане ,ще дойдем пак до Шумен с паркетните джипове и гумите за мъгла , и ще му трамбоваме нивататогава ще може да спи спокойно
                      http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        БЛАГОДАРЯ


                        Това е най малкото което мога да кажа към всички 48 екипажа и приятели на офроуда уважили с присъствието си Шумен-500.

                        Усмивките и щастието по лицата Ви при финиширане,награждаване и купон бяха най-голямата награда за мен и екипа ми.

                        ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ ВАС
                        --------------------------------------------------------------
                        Ал. Иванов
                        +359888561561

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                          БЛАГОДАРЯ


                          Това е най малкото което мога да кажа към всички 48 екипажа и приятели на офроуда уважили с присъствието си Шумен-500.

                          Усмивките и щастието по лицата Ви при финиширане,награждаване и купон бяха най-голямата награда за мен и екипа ми.

                          ДЪЛБОК ПОКЛОН ПРЕД ВСИЧКИ ВАС
                          Алекс ние сме ти благодарни, за "разходката" и закриването на сезона. Ти изхаби нерви и енергия като за едно състезание и факта, че всички са доволни говори колко сте добри в това, което правите. Пожелавам Ви догодина да ни съберете пак и да си прекараме поне толкова добре като тази седмица.

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Първоначално публикуван от Сабин Цонев Преглед на мнение
                            И аз искам да благодаря на Росен, Алекс и всички които помогнаха това състезание да се случи. Изкарахме си страхотно. За нас също беше дебют - аз като навигатор и брат ми като пилот. Успяхме да финишираме успешно и двата дена. Страхотно преживяване.
                            Само един болен въпрос. Много ли са щетите по колата, защото изглеждаше много криво купето.

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                              Само един болен въпрос. Много ли са щетите по колата, защото изглеждаше много криво купето.
                              Ами купето ще се сменя, други видими поражения няма.

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от Сабин Цонев Преглед на мнение
                                Ами купето ще се сменя...
                                Нали не с купето от специалната награда?
                                --------------------------------------------------------------
                                Ал. Иванов
                                +359888561561

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X