Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Това, че някой е карал из някоя нива някога, не доказва, че са карали точно участниците в Шумен 500, а, че просто някой е карал в тази нива. Може да е всеки. Отделно от това ако е преминавано в колона, вредите са колкото от гумите на преминаващия трактор който обработва нивата. Ако имах възможност бих отишъл точно на тази разходка по това време.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Абе какво е видяно,само в една нива имаше навлезено по-навътре и едвам си личаха следите.Единствено са "заоблени" ъглите като поражения за реколтата ще са никакви,защото не е изровено нищо. Уж със земеделие се занимавате пък пишете пълни простотий,много ми е интересно като как ще ги наторите примерно без да влезне трактор вътре-аааа сетих се ще ползвате млади девойки до 50кг. ходещи по терлици да не тъпчат много.

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
        Драев стига бре човек! Хората ще почнат да си ограждат нивите.Пък тук не сме агрофорум станалото станало.На коро състезанието как мина кажи нещо???

        Какво е коро???
        Колко пари се събраха в помощ на починалия колега?
        Стоян Драев тел:+359877915301
        blood 0 RhF +

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          То в нашия регион земеделците изораха и черните пътища

          Коментар


          • Снимки "Закриване на шампионата - Шумен 500"

            Привет на всички учасници, които ще се познаят снимките.Надявам се и вие да си изкарахте така добре както бургаската група.Както ви обещах снощи, ето и обещаната тема със снимките.Приятно разглеждане
            Пристигнахме в петък следобед и първата ми работа беше да направя снимка на паркинга.За съжаление беше много тъмно, но какво се виждаше.В голяяямото заградено пространство 8 джипа, а във външната част от заграждението автомобилите на участниците от Шумен 500, бройката беше впечатляваща





            Влизам в хотела и веднага забелязвам отбора на "Вромос"



            Естествено, минах да познавя всички познати и непознати



            Опааа, как е конкуренцията





            Щаба на нашето състезание:



            Алекс имаше проблеми с гърлото и реших да му помогна с един мегафон



            Вальо, нещо ми се крие зад храста, но пак го забелязах









            Добре дошли в залата за техническата конференция:



            опааа, станало грешка, ние сме в голямата зала.Тази е запазена за Киро











            Приключихме с официалната част ии любим момент, да му седнем на трапезата, някой четяха менюто а навигаторите си чертаеха книжките







            Рисуват, рисуват, няма кой да каже наздраве




            Мама, татко и аз - аааа къде е млякото



            най-после, наздраве на компанията



            ....яли пили и се веселили....

            Събота сутрин, малко преди десет, хотел Шумен.
            Добро утро на Жоро и Ванката, с такива усмивки как да не ти започне деня добре



            ...още разсънващи се физиономий







            Агънца заспаалиии, събудете сеее





            Закусихме набързо, събрахме се няколко Сузукита и отидохме на старта:

            Аман от рибари и гъбари









            Докато първите се приготвяха да стартират, други си стягаха връзваха маратонките, все едно ги очакваше маратонско бягане



            Още Сузукита





            Последна сверка на маршрута.



            Иииииииииии СТАРТ



















            Опааа Вромос, как сме







            Отбора на зъболекарите







            ...още Suzuki Power









            Попов Рейсинг, сефте с дълга база









            Още от Вромос









            Комата с неговия Монстър бус





            Каръшката Нива, предния ден счупиха секторна кутия, а в събота я последва и скоростната кутия.Готини пичове, за съжаление без късмет на това състезание.



            Една група, която нямаше търпение да стартира, определено се представиха атрактивно.







            Тук приключих със снимките, защото трябваше да стартираме и "Разходкаджийте - гъбари".

            Край на 1 част.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
              Какво е коро???....
              Сериозно ли не можеш да се сетиш, или само пълним темата?
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Колеги фотографи, ето една тема за снимките и клиповете от състезанието.

                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...778#post948778
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                  Какво е коро???
                  Колко пари се събраха в помощ на починалия колега?
                  Не знам бре аз си изпих 4лтра вино.Може и да са казали но не съм чул

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Браво на Русе Русев и Руслан Трифонов от Пловдив. Представиха града ни много добре, ще се радваме и за напред да бъдат винаги в предните позиции

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Вече се прибрахме по домовете си и е време да благодаря на всички участници които се включиха в разходка "ШУМЕН–500" . Благодаря на всички подпомогнали за организирането на това събитие. Също така на момчетата от Шумен които застанаха зад нашата кауза и подпомогнаха с всичко каквото могат.
                      В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                      TLC-80 1HD-FT

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Ами аз бях в Шумен за закриването на шампионата и в петък и събота съм карал. Не мога да говоря какво е станало на другото състезание, защото не съм ходил да го гледам. А да препредавам нещо дочуто от тук, от там, не виждам особен смисъл.

                        Аз с интриги не се занимавам, ама вече ми писна от това, че други използват тази тема за да си изливат разочарованието и неудовлетворението от живота.
                        Явно не сте ме разбрали, аз имах в предвид това състезание в което учасвуваше.

                        Коментар


                        • До: Снимки "Закриване на шампионата - Шумен 500"

                          Втора част - Разходката

                          Минути след състезателите, стартирахме и ние.Покарахме известно време и ... на някой му се приходи до едно място , както се казва "Простата алармира" Малко по-късно и ние се присъединихме и това ме подсеща да помоля колежката с камерата да не публикува материала си как ни снима докато ... ахам











                          За съжаление нямах възможност да снимам, защото шофирах.Разходката мина весело и за наше съжаление прекалено сухо.Понеже приключихме рано, решихме да посетим "другото" състезание, където заварихме следната картина:







                          Опитаха да се изтеглят, но дръвчето се огъна и до там.Накрая им изтече времето и трактора ги извади.





                          Състезанието приключваше и се отдадохме на заслужена почивка.Точно в 19.30 започна награждаването на участниците.

















                          Първо наградиха разходкаджийте:



















                          Най-малката навигаторка



                          На кака Мими късмета и изневери, още в петък и изгоря бензиновата помпа на Витарата и до там.







                          Дамян и Стоян "окотиха" двигателя на Паджерото. но това не попречи на Стоян, да се пласира като навигатор в друг екипаж



                          Ето го и Комата с неговия навигатор.



                          Злополучния екипаж на Нива-та.


                          Ето го и най-малкия навигатор







                          Още знайни и незнайни воини на Оффроуда









                          Бате Ники - Таргата



                          Еххх, Приморско, Приморско





                          Варна, морето, сините вълни

















                          Тук батерията ми свърши и последните наградени ще ви ги покаже някой друг, ето снимки от купона















                          Кой каза наздраве















                          Специални поздрави на най-сериозните фенове от Разград и Добрич, който ни изненадаха много приятно.
                          Една касичка за Явор-Вромос, да спести парички за новия си проект адаша беше първия дарител





                          Има и добри хора, които се сетиха че са скътали, хубаво червено вино, за добри приятели



                          Някой ме е хванал в кадър, как работя



                          И за финал една снимка от днес



                          Благодаря за приятното изкарване, хубавите емоции и спомени
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Здравейте на всички.

                            Току-що се връщам от Шумен, където бях участник в "Голямата разходка", и зрител / семки не ям принципно/ на състезанието на Киро.

                            Първо едно голямо, ама наистина ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на Алекс и компанията. Видях що е то роудбук, и как се кара по него, усетих що е то карането с каска, с две думи за първи път имах възможност да видя състезанието от гледна точка на състезателите. Още веднъж благодаря на организаторския екип, и всичките, коите са допринесли за това нещо да се случи. Отделно благодаря на Тарга и Христо, пилота и собственика на червения Дефендър.

                            Второ: искам да направя сериозна забележка на колега с Патрол ГР, дълга база със ТХ регистрация - Колега, наистина няма смисъл да се напуска пътя, при условие, че се движиме "в пакет", и някой ни води...... Ако имаш амбиции - запиши се в по-горния клас, и там се доказвай. Безпричинно газене на посеви не доказва нищо смислено. Само поражда недоволствие към всичките с джипки с рошави гуми.

                            Трето: 2Драев - не вярвам да сме нанесли щети на посевите, с коите би трябвало да занимаваме широката публика. Естествено ако не смяташ въпроса за принципен.

                            Четвърто: Формата на състезание организирано от Киро лично мен ме привлича повече. От гледна точка, че мен лично, повече ме влече към трофи и траяли, отколкото към ралли. ИМХО. Като тук е мястото да кажа ЧЕСТИТО на екипажа Геро и Банджо, за заслуженото ВТОРО място в крайното классиране, и на Вушев и пилота/навигатора му за ТРЕТО.

                            Пето: Няма пряка зависимост от броя на учавстващи екипажи и броя на зрителите. Вчера имаше достатъчно зрители и на двете места. Днеск е ясно - имаше само едно място за шоу, и зрителите не са липсвали.

                            Шесто и последно: - До коллега от днес с червеното бъги. Ако искаш да кажеш нещо на някой, имай доблестта да го направиш исправен и право в очите.

                            Още веднъж БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИТЕ, коите са направили този празник на оффроуда възможен.
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              и мен някой ме е хванал като съм на работа кат виночерпец

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
                                Драев стига бре човек! Хората ще почнат да си ограждат нивите.Пък тук не сме агрофорум станалото станало.На коро състезанието как мина кажи нещо???
                                Който говори за други състезания го наказват.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X