Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    То, винцето, шампанското де, остана по терасата на ресторанта и по екипите на победителите... чат-пат по костюмите на папараците...
    Аз за туй избягах ,инък и мен щяха да окъпят ,догодина трябва да си купя екип като на моторджийте ,и Алекс ми каза че с пароструийката ще мога да се къпя без да го свалям.

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Краси ....... те на тоа ... за какво са му дали медал бре .....




    Сигурно ...... за красота ....
    АА низнам ,мис плеимейт отдавна свърши ,явно е оффроудър
    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      аз пак пиша от ника на мъжа ми, не се чудете не пише той в женски род
      айде малко снимки на съдиите, чиито печат счупехме, а за 27 номер на бензиностацията мина толкова бързо, че само стопа ти хванахме, ако искаш ще я публикувам, ама няма смисъл стига ти да знаеш, че беше много бърз в минаването на трасето!
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        -аз давам прасе (около 20кг готово) и 10л ракия.
        ...ъ-ъ и дискове за караоке.[/QUOTE]

        от нашия екип 2 заека тип малко агънце по специална рецепта що е то? айде организирайте и ще разберете!
        Ние ще помагаме с каквото можем аз лично съм добра в ПР-а, ако имате нужда от помощ в тази сфера само кажете!

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Лагадов, завърти си и главата, че да влезе в синхрон с онази идея дето се върти там и избухни с едно яко откриване.
          -аз давам прасе (около 20кг готово) и 10л ракия.
          ...ъ-ъ и дискове за караоке.
          Бях публикувал мнение, след това добавих, че е време за нова тема, тъй като се е зародила добра идея за сбирка в центъра на България и това ми мнение изчезна.

          Ако вече има нова тема, за бъдещото откриване на сезон 2010, светнете ме да пиша там.
          Прикачени файлове
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Некакъв смотан стил.
            Рок, гръцко, денс, евъргийн, руски-белогвардейски и Тодор Колев.. Добре ли е?
            Амиии то такива и аз имам
            С изключение на руските и Тошето
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Аз за Трявна увеличавам касите Хаинекен на 5 , щото тоя път 2 кашончета ги вдишаха направо та до мен и 1 не можа да стигне
              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                Аз за Трявна увеличавам касите Хаинекен на 5 , щото тоя път 2 кашончета ги вдишаха направо та до мен и 1 не можа да стигне
                Ти пък, на война ходи ли се с две касетчици гранати
                Вземи направо апаратурата за наливна бира
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Колеги както се е почнало за даване на хапка и пиячка , май таксата от 50лв. за купона ще отпадне А и ако излезе късмет да намерим и спонсор и другите 50лв. могат да отпаднат.
                  Последно редактирано от josif lagadov; 08-12-09, 16:57.
                  GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                    Колеги както се е почнало за даване на хапка и пиячка , май таксата от 50лв. за копона ще отпадне
                    Прав си.По-добре е така отколкото да ги прибере някой гаден ресторантьор и хората да останат гладни,за което се извинявам,но човек се учи докато е жив.
                    --------------------------------------------------------------
                    Ал. Иванов
                    +359888561561

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                      ... Върти ми се в главата една идея ,да взема да ви спретна за догодино едно ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА 2010 В гр.ТРЯВНА през месец МАРТ ...

                      Поканата се приема със задоволство и благодарности!
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                        Прав си.По-добре е така отколкото да ги прибере някой гаден ресторантьор и хората да останат гладни,за което се извинявам,но човек се учи докато е жив.
                        Не е вярно Алекс. Софрата си беше много на ниво и имаше много добро хапване ,просто хората бяха по гладни. Така че нека има и ресторантьор и няква първична подготовка иначе на организатора му се взима ъкъла (сам знаеш)
                        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          А и сервитьорите хранят семейство.

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Много вярна констатация. От 15-на години не бях виждал толкова намусен персонал, който няма търпение да ти види гърба (след като те е ударил в сметката). И горе-долу от толкова не се бяха опитвали да ми пробутат хлорирана чешмяна вода вместо поръчаната минерална ...
                            Това е квитанцията за сметката на купона!
                            А защо така се получи, явно трябва да питаме управата на ресторанта...
                            В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
                            TLC-80 1HD-FT

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              И аз съм за приемам с две ръце мога и да помагам нося тухли на бой нося бе всичко

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                [QUOTE=Мариян Маринов;951312]И аз съм за приемам с две ръце мога и да помагам нося тухли на бой нося бе всичко [/QUOTEИ И туби със вино.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X