Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Това го видяхте аз затова не го споменавам

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Браво
      Последно редактирано от draev; 08-12-09, 18:09.
      Стоян Драев тел:+359877915301
      blood 0 RhF +

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
        Това е квитанцията за сметката на купона!
        А защо така се получи, явно трябва да питаме управата на ресторанта...
        Роска, никой няма никакви съмнения във вас! Просто в този хотел, както управата, така и персоналът, явно още си живеят във времето на "Балкантурист". Поради което, ако ми се случи пак да попадна в Шумен, ще го заобикалям по отсрещния тротоар.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Лагадов брой и нашия екипаж. Твърдо заставаме зад идеята ти.
          В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
          TLC-80 1HD-FT

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Роска, никой няма никакви съмнения във вас! Просто в този хотел, както управата, така и персоналът, явно още си живеят във времето на "Балкантурист". Поради което, ако ми се случи пак да попадна в Шумен, ще го заобикалям по отсрещния тротоар.
            Чавдаре ,явно както е тръгнало ШУМЕН от град "Центъра на посветата......" Тодор Колев, ще стане град персона нон грата за офроуда.
            GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Роска, никой няма никакви съмнения във вас! Просто в този хотел, както управата, така и персоналът, явно още си живеят във времето на "Балкантурист". Поради което, ако ми се случи пак да попадна в Шумен, ще го заобикалям по отсрещния тротоар.
              Май и аз бих постъпил като теб.
              В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
              TLC-80 1HD-FT

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                Чавдаре ,явно както е тръгнало ШУМЕН от град "Центъра на посветата......" Тодор Колев, ще стане град персона нон грата за офроуда.
                Йосифе, да не спамам тук, пусни ми на ЛС датите за Трявна, да ги сложа в Календара на Форума и отваряй нова тема за там. Май Тодоровите дати в началото на март са свободни, а тогава винаги е имало състезание. Дали ти, дали той, все е Вашия клуб.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Хора и сервитьор душа носи.

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Роска, никой няма никакви съмнения във вас! Просто в този хотел, както управата, така и персоналът, явно още си живеят във времето на "Балкантурист". Поради което, ако ми се случи пак да попадна в Шумен, ще го заобикалям по отсрещния тротоар.

                    От доста години (последните 5 ) спя по други хотели в Шумен ! Има прекрасни малки хотелчета с усмихнат персонал а да не говорим за кръчмите
                    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                      От доста години (последните 5 ) спя по други хотели в Шумен ! Има прекрасни малки хотелчета с усмихнат персонал а да не говорим за кръчмите
                      Замъка. на мен ми хареса.

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        Краси ....... те на тоа ... за какво са му дали медал бре .....




                        Сигурно ...... за красота ....
                        Щото съм единствения, дето участвал и в трите "класа": състезатели, разходкаджии и организатори

                        Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
                        Това е квитанцията за сметката на купона!
                        А защо така се получи, явно трябва да питаме управата на ресторанта...
                        Росене, това да не е някаква изненада от страна на хотела? Ако е така - предполагам че тези пари сте извадили от джоба си. И би било редно всички ние да се включим за да я "оправиме" тази сметка.....

                        Само кажи.
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                          Щото съм единствения, дето участвал и в трите "класа": състезатели, разходкаджии и организатори



                          Росене, това да не е някаква изненада от страна на хотела? Ако е така - предполагам че тези пари сте извадили от джоба си. И би било редно всички ние да се включим за да я "оправиме" тази сметка.....

                          Само кажи.
                          Колегата модератор да ме извини него познах
                          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Първоначално публикуван от krasito Преглед на мнение
                            Колегата модератор да ме извини него познах
                            Свободно.....

                            Да си модератор нито звание, нито титла..... Просто една отговорност.
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Нашия екипаж вече е навит за Трявна а и колата би трябвало да е готова до тодава.Много ми е хубаво на Трявна.
                              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                              www.offroadprimorsko.com
                              0899883765

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                                Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                                ... това да не е някаква изненада от страна на хотела? ...
                                Това е изненадата на хотела за която всички вече платихме /вечерния банкет/ но не получихме полагащото се количество.
                                --------------------------------------------------------------
                                Ал. Иванов
                                +359888561561

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X