Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закриване на шампионата - Шумен 500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

    Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
    Вчера 9, днес 8 от вчера +1 нов- пак 9. Утре ще са повече и ти гарантирам че ако избираш на кое от двете състезания да си публика а не учасник Кировото е в пъти по интересно ако ще при него да са 2-ма състезатели а на другото 200.
    Колега, лошо е че Киро прави състезания за публиката а клоуните са състезателите които си плащат за да правят шоото на същата тази публика. Това което направи Алекс е за удоволствие на състезатели и хора които някой ден могат да бъдат привлечени като състезатели.

    Коментар


    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

      Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
      ...и хора които някой ден могат да бъдат привлечени като състезатели.
      Като състезатели по какво?

      Иначе-на кой където му е кеф-там да кара, няма лошо.
      Ама все пак Кировото съсътезание е сериозно изпитание за машините и хората. Ако на някой му е кеф да кара със 100 км/ч по полските пътища-моля, няма лошо. Кой както иска.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

        Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
        Колега, лошо е че Киро прави състезания за публиката а клоуните са състезателите които си плащат за да правят шоото на същата тази публика. Това което направи Алекс е за удоволствие на състезатели и хора които някой ден могат да бъдат привлечени като състезатели.
        Разбирамте какво имаш предвит но не мисля че сте клоуни когато се борите мъжки както тези 9 екипажа днес и доставяте удоволсвие на хората. Не одобрявам състезанието на Алекс на една и съща дата с това на Киро и привличането на ваша страна на почти всички състезатели. Алекс е състезател който е спечелил уважението ми като такъв и чесно казано той и градският ми Петър Минчев са ми любимците в шампионата. Състезанието на Киро е по различен формат, то е тест на всякакво ниво и на техниката и на екипажа. Оставам с впечатление че вие не обичате публиката, а без публика реално офф-роудът няма бъдеще защото няма да има и спонсори. Състезания като това на Алекс, както каза са за състезателите и евентулно бъдещи такива и мисля че трябва да продължават да се правят подобни но не като бойкот на едно от най-интерсните в календара само защото не обичате Киро и не сте доволни от него.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

          Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
          Разбирамте какво имаш предвит но не мисля че сте клоуни когато се борите мъжки както тези 9 екипажа днес и доставяте удоволсвие на хората. Не одобрявам състезанието на Алекс на една и съща дата с това на Киро и привличането на ваша страна на почти всички състезатели. Алекс е състезател който е спечелил уважението ми като такъв и чесно казано той и градският ми Петър Минчев са ми любимците в шампионата. Състезанието на Киро е по различен формат, то е тест на всякакво ниво и на техниката и на екипажа. Оставам с впечатление че вие не обичате публиката, а без публика реално офф-роудът няма бъдеще защото няма да има и спонсори. Състезания като това на Алекс, както каза са за състезателите и евентулно бъдещи такива и мисля че трябва да продължават да се правят подобни но не като бойкот на едно от най-интерсните в календара само защото не обичате Киро и не сте доволни от него.

          Виш сега колега, аз не искам да навлизам във спорове с теб, Кольо и Драев. Вие тримцата сте уникални, това че сте адвокати на Киро и говорите вместо него не ви прави чест. Това което виждам е че вие си нямата и бегла представа от състезания и само си чешете езиците. Нямало да има публика ми то като няма състезатели нека да видим кво ще гледа публиката ви ? Ами за спонсорите , те са толкова много че хората карат само перфектно подготвени джипове, разполагат с механици , сервизи.... Ако малко погледете реално на нещата офроуда в БГ за съжаление се практикува от хора които не са много заможни и няма как да плащат големи такси и да трошат джипове за едната публика, точно поради тази причина състезания тип разходки ще се практикуват повече и ще имат повече състезатели.

          Поздрави на всички и не се заяждайте трима човека с 300 насреща, едно че е жалко друго че е тъпо! Имайте си мнения и си ги споделяйте по междо вас тримцата. А може и Киро да включите .

          Коментар


          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

            Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
            Виш сега колега, аз не искам да навлизам във спорове с теб, Кольо и Драев. Вие тримцата сте уникални, това че сте адвокати на Киро и говорите вместо него не ви прави чест. Това което виждам е че вие си нямата и бегла представа от състезания и само си чешете езиците. Нямало да има публика ми то като няма състезатели нека да видим кво ще гледа публиката ви ? Ами за спонсорите , те са толкова ного че хората карат само перфектно подготвени джипове, разполагат с механици , сервизи.... Ако малко погледете реално на нещата офроуда в БГ за съжаление се практикува от хора които не са много заможни и няма как да плащат големи такси и да трошат джипове за едната публика, точно поради тази причина състезания тип разходки ще се практикуват повече и ще имат повече състезатели.

            Поздрави на всички и не се заяждайте трима човека с 300 насреща, едно че е жалко друго че е тъпо! Имайте си мнения и си ги споделяйте по междо вас тримцата. А може и Киро да включите .

            Тъп ли ме наричаш?Не е добро такова отношение към човек когото не познаваш!А пък уж си ми фен
            Ти пък си моторист!
            Стоян Драев тел:+359877915301
            blood 0 RhF +

            Коментар


            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

              Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
              Тъп ли ме наричаш?Не е добро такова отношение към човек когото не познаваш!А пък уж си ми фен
              Драев, човече НИКОГА НЕ МОГА ДА КАЖЯ ПОДОБНО НЕЩО ЗА ТЕБ Утре даже ако се видим на състезанието ще мина да те почерпя!

              Коментар


              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                Първоначално публикуван от Цезар Преглед на мнение
                Виш сега колега, аз не искам да навлизам във спорове с теб, Кольо и Драев. Вие тримцата сте уникални, това че сте адвокати на Киро и говорите вместо него не ви прави чест. Това което виждам е че вие си нямата и бегла представа от състезания и само си чешете езиците. Нямало да има публика ми то като няма състезатели нека да видим кво ще гледа публиката ви ? Ами за спонсорите , те са толкова много че хората карат само перфектно подготвени джипове, разполагат с механици , сервизи.... Ако малко погледете реално на нещата офроуда в БГ за съжаление се практикува от хора които не са много заможни и няма как да плащат големи такси и да трошат джипове за едната публика, точно поради тази причина състезания тип разходки ще се практикуват повече и ще имат повече състезатели.

                Поздрави на всички и не се заяждайте трима човека с 300 насреща, едно че е жалко друго че е тъпо! Имайте си мнения и си ги споделяйте по междо вас тримцата. А може и Киро да включите .
                Не искам да се караме нито да спориме. Днес беше най-тежкият ден от Кировото състезание и въпреки че има 1 завършил повредите са всичко на всичко 1 неиздаржала лебедка и 1 спукана гума, може и да има още нещо което пропускам просто хората не можаха да влязат в конролното време. Казах че нямам нищо против към състезанието на Алекс освен това че е на една и съща дата с това на Киро и че се прави напук. А инъче не знам на кое състезание не се трошат джипове. За това, че всички отбори са на самоиздръжка също съм съгласен. За да стане истински профисионален офф-роудът в България трябват спонсори, а за има спонсори трябва да има итерес към този вид спорт за това мисля че не трябва да се отнасяте с такова пренебрежение към публиката.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                  Да тук спираме! Вижте се утре, черпете се и се разберете, тамата не е за общи приказки и за да не се налага да я заключвам предварително Ви моля да спрете!
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                    Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                    Вероятно сте се забавлявали.Но като чух колегите от землищата през които сте минали доста БЕЛИ сте направили.Което не е никак добре,при положение Организатора беше поел ангажимент!!!!!!!!

                    За разлика от Вас, г-н Драев, лично съм минал всеки метър от трасето и никъде не видях разорани от джипове ниви. А ако ще си говорим кой какво е чул, аз пък чух, че специално предизвиканата полицейска проверка също така не е констатирала някакви "БЕЛИ".

                    Така че хайде малко по-сериозно а! Вече взе да ми писва от интригантстване на дребно.
                    Като гледам, май някои хора нямат никакво желание да оценят това, което стана и да си направят съответните изводи. Е, подозирам, че това ще си остане за тяхна сметка ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      За разлика от Вас, г-н Драев, лично съм минал всеки метър от трасето и никъде не видях разорани от джипове ниви. А ако ще си говорим кой какво е чул, аз пък чух, че специално предизвиканата полицейска проверка също така не е констатирала някакви "БЕЛИ".

                      Така че хайде малко по-сериозно а! Вече взе да ми писва от интригантстване на дребно.
                      Като гледам, май някои хора нямат никакво желание да оценят това, което стана и да си направят съответните изводи. Е, подозирам, че това ще си остане за тяхна сметка ...
                      Аз също не съм видял.Казвам какво съм чул.Че ми се обади собственика на едната фирма да ме пита как е възможно да съм толкова тъп, че правя трасето през нашите собствени ниви.АЗ ОБАЧЕ НЕ СЪМ ТЪП!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Аз ще видя в понеделник.Тогава ще идва някой от следствието или не знам от къде на оглед. И все пак се извинявам за причиненото неудобство!

                      Подрави:Стоян Драев
                      Последно редактирано от draev; 06-12-09, 05:39.
                      Стоян Драев тел:+359877915301
                      blood 0 RhF +

                      Коментар


                      • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                        Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                        Аз също не съм видял.Казвам какво съм чул.Че ми се обади собственика на едната фирма да ме пита как е възможно да съм толкова тъп, че правя трасето през нашите собствени ниви.АЗ ОБАЧЕ НЕ СЪМ ТЪП!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Аз ще видя в понеделник.Тогава ще идва някой от следствието или не знам от къде на оглед. И все пак се извинявам за причиненото неудобство!

                        Подрави:Стоян Драев
                        Не в Понеделник,още днес идете!
                        Аз ако чуя някоя клюка щях да ида да провера преди да напиша някоя глупост,а след това да се извинявам.

                        Някои вече са прочели написаното от Вас,решили са че е вярно и сега разпространяват клюки като Вас.

                        Имайте предвид,че и тези като мен които само четем в момента и нямаме възможност да присъстваме,също не сме ТЪПИ и Ви разбираме напълно защо пишете в темата.
                        ТЛК 80 4,2ТД-95г

                        Коментар


                        • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                          ... Че ми се обади собственика ...

                          Да не би да е същият този, който в един момент е бил паркирал колата си напреки на пътя, та да не може да се кара по пътя.

                          И ако е бил същият, дали случайно е бил там за да блокира пътя и да принуди минаващите по него да го заобикалят?

                          Вече изобщо няма да ви се учудя, ако отидете да се развъртите с джипа из собствените си ниви, само и само за да опитате някакси да ударите по организаторите на закриването на шампионата ...

                          Разбирам, че случилото се покрай състезанията ви е крайно неприятно, но със сигурност ще е по-печеливша позиция да се замислите сериозно защо стана това, което стана, и да потърсите дали пък случайно повредата не е била във вашия телевизор.
                          Ама през последните ден-два започвам да си мисля, че това май е мисия невъзможна ...


                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Като състезатели по какво? ...
                          Например по това, за което само преди няколко дни ти чете репортажи на един дъх и искаше още ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                            Другото състезание е по интересно. Какво става там? Чавдаре, ти си наи-активен във форума,зарежи интригите, дай малко информация, снимки.
                            От Гърция е същото -затишие.

                            Коментар


                            • До: Закриване на шампионата - Шумен 500

                              Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
                              Другото състезание е по интересно. Какво става там? Чавдаре, ти си наи-активен във форума,зарежи интригите, дай малко информация, снимки.
                              От Гърция е същото -затишие.
                              Не бъди краен.На кой каквото му харесва , това да гледа или да кара. Смисъл от караници няма. Това което ние искахме го доказахме и се случи благодарение на Алекс и Роската. Ако някой не си е взел поуки....си е за негова сметка и догодина ще му е още по трудно. Просто можеше да има доблест да каже-Не бях прав пичове и днес на 3 -я му ден можеше всички да видят поне още 20 коли на полигона! И това щяхме да го направим в името на спорта и на хората които бият път за да гледат. Но нейсе...Не знам дали е тъп ама е много упорит!
                              ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

                              Коментар


                              • До: Закриване на шампионата - Шумен 500


                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X