Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    Благо и Ивчо бъркат двата щата.
    Добре давате примери с клипове от чужбина,но я покжете и нещо от тук.
    Да видим има ли нещо общо,или малко сте гледали отстрани за какво става въпрос при нас.
    Ние не мислим и нямаме чувство за самосъхранение,
    Пламка, конкретно в този случей ми е все тая лично на мен как ще е правилника! Има други начини за осигуряване и смятам да ги ползвам. Но е безсмислено да се пълни с правила дето се нарушават/не се контролират поради това че просто няма как.
    Вярвам че под "Ние не мислим и нямаме чувство за самосъхранение" обобщаваш голяма част от състезатели ,от които обаче ти аз и още достатачно много хора не се вписват! И ето нещо работещо ,защо не се изолират останалите които не спазват общоприети положения. Във всички спортове има наказания които не ти дават да участваш до изтичане на наказанието. Защо да се правят тон правила които няма как да се следят коректно ?

    Надявам се разбираш какво имам предвид ,не се противя на правила по принцип ! Но е тъпо да има такива които не могат да бъдат приложени, това е типично по наш национален тертип (цялата държава ни е такава) и мисля виждате ,че не работи добре.

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Първоначално публикуван от Ивайло Павлов Преглед на мнение
      Вярвам че под "Ние не мислим и нямаме чувство за самосъхранение" обобщаваш голяма част от състезатели ,от които обаче ти аз и още достатачно много хора не се вписват!
      Да така е,но повярвай ми другите са много повече.Именно затова се налагат такива правила.Че няма как да се контролират през цялото време е вярно,но ако ние не мислим за нашата безопасност няма кой друг да го направи.

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Оооо, я моля! Дайте като сме почнали със безопастността да поговорим и за друго. ПУБЛИКАТА в зоната на "екстремите"!
        Отстранете всички лица на разстояние до два пъти радиуса на дърпащото въже пред джипа за извличане или далеч зад дърпащия се джип
        Да споделя ли колко безстрашна и безсмъртна публика имаме. Винаги ме е било страх на такива места. Винаги съм се дерял с пълно гърло да освободят периметъра на въжето.
        Това е много по- страшно от колкото балансирането на автомобила по-какъвто и да е било начин. Какво предприема организацията?
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Не знам само как ще викаш така на състезатели и навигатори вътре в екстрема като всеки ще се опитва да мине по бързо по какъвто и да е начин и наи вероятно и на всяка цена.

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
            Не знам само как ще викаш така на състезатели и навигатори вътре в екстрема като всеки ще се опитва да мине по бързо по какъвто и да е начин и наи вероятно и на всяка цена.
            Прав си ,не става. За това пак стигаме до другия момент- уточняване формата на състезанията. Ако има екстреми , да бъде въведен график за преминаване през екстремите . Разбираш ли как всичко е овързано като свински черва. Правиш компромис с едно и веднага изниква друго. Случвало ми се е конкурент да дръпне линия на лебедката през моята и така умишлено ме блокира. Това което и ти споменаваш. Колкото и спирания на времето да измислят или да ги отменят, винаги губи блокирания екипаж. Да не кажем как безопастността отива по дяволите.
            От 2001г до сега не съм виждал някой да спазва елементарен етичен кодекс. Не съм виждал и правила които да формулират и отрегулират спорните моменти. Каквото и да ми казват ," На състезание като на състезание". Всеки се стреми да мине едно място на пред.
            Последно редактирано от banjo; 14-02-17, 08:06.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              ...Да споделя ли колко безстрашна и безсмъртна публика имаме....
              Ето по-безстрашна публика и пилоти с железни нерви.

              Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
                Ето по-безстрашна публика и пилоти с железни нерви.
                Имало едно време Група Б и организатори които са готови да носят наказателна отговорност за действията на някой друг.

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Етика, безопасност, колегиалност. Все неща, които са непознати по нашите ширини. Трасето има и обратната страна, бивака и хотела. Та в този ред на мисли ще споделя, че хотела в който бяхме миналата година категорично отказа да ни приеме под предлог многото оплаквания на персонала и другите гости от "моите" нощувки.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Етика, безопасност, колегиалност. Все неща, които са непознати по нашите ширини. Трасето има и обратната страна, бивака и хотела. Та в този ред на мисли ще споделя, че хотела в който бяхме миналата година категорично отказа да ни приеме под предлог многото оплаквания на персонала и другите гости от "моите" нощувки.
                    Зверинците пак ще участваме.

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Зверинците пак ще участваме.
                      За вас никакъв хотел.......само палатка на голо поле
                      "АСК ЗАГОРА 4х4"
                      0897937797....по всяко време!

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                        За вас никакъв хотел.......само палатка на голо поле
                        И за нас само палатка
                        Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                        www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Пропускането на екстрем без наказание няма да намали или премахне тапите по трасето .Тапа може да стане на всеки екстрем който не може да се премине без лебедка и не е достатъчно широк . Ще стане така че който има асистенция ще провери кой е най тежкия екстрем и няма да го кара , а този който няма ще се лута между екстремите в чудене кой да пропусне ... Най тежкият екстрем е и най атрактивен , повечето ще разберат кой и няма да го карат , пък публиката нека си чака ... За обезсмислянето на труда на организатора да изработи най атрактивния екстрем , няма да коментирам ... Все едно да кажеш на Сърбия Трофи че състезателите могат да пропуснат без наказание Велико Блато ...
                          Днес по повод темата ми се обади един от най добрите трофи състезатели , знаеш ли какво ми каза ... Аз съм дошъл да бия екстремите , не да ги пропускам ... Да ти казвам ли на Сърбия Трофи как Павката и Краси биха екстрема на челници , без акумулатор в 8 вечерта ... или как тази година Ангел с Дифендъра връзваше възел след възел при силен снеговалеж в тъмното , само и само да има лебедка за да премине последния екстрем Велико Блато ...
                          Хората са дошли да карат , не бива да ги ограничаваме ...
                          Бакалов ,даде много точни примери и е прав в това което казва.

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                            Бакалов ,даде много точни примери и е прав в това което казва.

                            Шегуваш се,нали?
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Маи не се шегува и доста състезатели на срещата в Стара Загора споделиха че отиват на Трофи да се борят не да заобикалят .Ще има и много трудни и атрактивни екстреми с много ресурс вкаран вътре като.ленти. колчета ,трима съдии и много публика и тои може да си остане непокътнат.Това ще е обида за организатора ,толкова старание на вятъра а да не забравяме че и публиката е дошла заради нас .НО ПЪК ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК ОСТАНА ЕДНА СЕДМИЦА И ЩЕ ЗНАЕМ ДАНО СИСТЕМАТА РАБОТИ .Успех на всички ,организатори колеги и състезатели .ДАНО ЗАВЪРШИМ И ТАЯ ГОДИНА БЕЗ СЕРИОЗНИ ИНЦИДЕНТИ ,всичко друго е поправимо.

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Абе едно си знаете, едно си баете.

                                Ако Валери говори за Кърджали, там няма да се заобикалят екстреми. Там ще има 2-4 заградени с ленти и всичко останало е в трасето и не може да се заобикаля. Времето няма да се спира.

                                На Варна ще се пробва реално правилото със заобиколен екстрем и тогава предлагам да изкоментира е какво се е получило.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X