Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Соред мен трасето на трофито трябва да е 20 км и да е свинщина през цялото време, задължително с широки екстреми.
    Ами ако е 60-80км без свинщина както иска Веско
    Бях се опитал да ти обясня моя вариант веднъж но както винаги не ме изслуша. Пак ще се пробвам някой път да видиш че може и свинщина без тапи и навигация.
    Като се прави едно трасе трябва да се помисли дали ще е добре дошла публиката или не.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Соред мен трасето на трофито трябва да е 20 км и да е свинщина през цялото време, задължително с широки екстреми.
      Ники на теб съм казвал поне 3 пъти че като си направиш автомобил за офроад може да имаш претенций,сега родбука молива и топиш от тапата.А сега да пуснем тема кой иска супер трофи и с какви правила.Аз карам всичко но само с правила но никога последен дори и повреден и тези които съм научил са добри.А сега да топна от шишето.

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Ти пък, сакън да не си надраскаш джипа.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Абе някъде някой писа за водни препядствия .....тъ въпроса ми е колко е допустимата граница в- см- за водно препядствие в шампионата.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Абе някъде някой писа за водни препядствия .....тъ въпроса ми е колко е допустимата граница в- см- за водно препядствие в шампионата.
            Масовите стандартни автомобили газят между 60 и 80см. Другото е убийство за автомобила. Хубаво зададе този въпрос понеже има и различни по височина автомобили и двигателите са бензин и дизел. Съобразяването би трябвало да е с тези които са с по- лоши показатели.
            Подкрепям въпроса който зададе и чакам отговор.
            Последно редактирано от banjo; 22-01-17, 16:01.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Малка поправка относно Старозагорските участници в шампионата:
              Стефан Стефанов ще кара в клас Прототип!
              Поздрави на Валери
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                ЗА СТЕФЧО даже се кефя и съм му луд фен ,тои не е никакъв проблем нито ще пречи по трасето нито по екстреми нито ще обърка класиране .Само се радвам като кара не ме интересува кои клас.

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Масовите стандартни автомобили газят между 60 и 80см. Другото е убийство за автомобила. Хубаво зададе този въпрос понеже има и различни по височина автомобили и двигателите са бензин и дизел. Съобразяването би трябвало да е с тези които са с по- лоши показатели.
                  Подкрепям въпроса който зададе и чакам отговор.
                  Максимума би трябвало да е около 1м.,но ако почвата е мека или под колелата е пясък не се знае след 3-ят или 4-ят джип какво ще е нивото на водата.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Максимума би трябвало да е около 1м.,но ако почвата е мека или под колелата е пясък не се знае след 3-ят или 4-ят джип какво ще е нивото на водата.
                    Точно това би трябвало да предвиди организатора.Екстрема трябва да е близка по трудност за всички състезатели.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      ПоКато ви казвам че трябва да има точно регулирани правила за построяване на трасето за състезанията вие не. Споменавал съм го тук http://www.offroad-bulgaria.com/show...93#post2863993

                      Състезанията от типа Трофи са за високопроходими автомобили и там е важна проходимоста а не скоростта. Изпитанията за проходимост имат следните характеристики:

                      1/ Преден ъгъл на проходимост –Земен праг,стъпало
                      2/ Заден ъгъл на проходимост -Земен праг,стъпало
                      3/ Радиус на надлъжна проходимост – Дънер ,тръба,скали, земен гребен
                      4/ Радиус на напречна проходимост -Коловози
                      5/ Проходимост през водно препятствие с твърдо дъно- Воден брод
                      6/ Проходимост по мек терен- Пясък,кал
                      7/ Проходимост по твърд неравен терен- Слонски стъпки
                      8/ Напречна устойчивост-Страничен наклон
                      9/ Високи теглителни качества на първа скорост- Наклон на изкачване или спускане 45 градуса

                      Карал съм на състезанието в Карлово през водни препятствия но дъното там е баластра от речни камъни - ДЪНОТО Е ТВЪРДО!

                      Чаро, не искам да ми споменаваш ЛАДОГА. Да там има преминаване през езерото но самото преминаване е маркирано с ленти и конуси
                      ">. Който излезе извън лентите имитира подводница. Това което описваш е дълбоко БЛАТО!
                      >

                      Искаш ли да те вкарам с твоя джип на един метър в морето пък да те питам какво ще правиш?


                      Последно редактирано от banjo; 24-01-17, 08:31.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Състезанията от типа Трофи са за високопроходими автомобили и там е важна проходимоста а не скоростта. Изпитанията за проходимост имат следните характеристики:
                        100% ВЯРНО ,че последно време наблюдавам трансформация на БГ трофи състезания в рали.....а в същато време сърби и румънци обратното,спънати и технични трофита.
                        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                        0879 86 85 87
                        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Страхотна подкрепа!!!
                          Браво!!!
                          TT-Tuning Team
                          АСК Добрич

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
                            Здравейте всички, Power Winch Bulgaria ще участва във всички сътезания на Трофи Шампионат 2017 (нямам претенции към правилника - не сте малки - оправяйте се!):

                            1. Крайно класиране (за целия шампионат) клас Прототип и клас Модифициран - 1-ва награда - лебедка PowerWinch (най-новия модел, очакваме го втората половина на годината), 2-ра награда - синтетично въже за лебедка, 3-та награта - кинетично въже за дърпане.
                            2. Клас Стандарт - 1-во място - УЧАСТИЕ В ТРОФИ СЪСТЕАНИЕ В ПОЛША през 2018 година, поемаме таксата за участие, хотела и транспортните разходи, детайлите ще бъдат уточнени с победителите. Победителят в този клас трабва да имам минимум 4 участия, да е първи според администриращите шампионата и да е карал само в този клас.
                            3. Всяко състезание ще бъде подкрепено с определен бюджет (еднакъв за всички състезания). Бюджета ще се разходва според спонсора и организатора.
                            4. Power Winch ще подкрепи един екипаж за участието му в целия шампионат, като част от Power Winch Team 2017.

                            Пожелавам успех на всички!
                            Браво и нека си пожелаем повече добри хора като него
                            Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Не помня да съм правил трасе и да не е преминавано с мой джип.Всички зони ,в които има опасност да се "удави "джипа са преминавани или ако водата е дълбока се променя трасето.Справки нашите състезания.През 2013 имаше участък над 1.6км във вода около 70см.-няма удавен джип!През 2015г.на екстрем 2 Кольо удави джипа,но грешката на повечето състезатели беше,че не погледнаха и не провериха откъде е най-плитко за преминаване.Имаше и две влизания в р.Дунав,у
                              поменати и разяснени на брифинга.Който е слушал мина без проблем.
                              И не ми говори за водни препядствия,че имам доста спомени и доста видео от тях,да не говоря,че бях "пътник" на едно варненско състезание на екстрем,ограден с ленти ,с яма неупомената и ако не беше Мехата,сега нямаше да пиша......
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                                Не помня да съм правил трасе и да не е преминавано с мой джип.Всички зони ,в които има опасност да се "удави "джипа са преминавани или ако водата е дълбока се променя трасето.Справки нашите състезания.През 2013 имаше участък над 1.6км във вода около 70см.-няма удавен джип!През 2015г.на екстрем 2 Кольо удави джипа,но грешката на повечето състезатели беше,че не погледнаха и не провериха откъде е най-плитко за преминаване.Имаше и две влизания в р.Дунав,у
                                поменати и разяснени на брифинга.Който е слушал мина без проблем.
                                И не ми говори за водни препядствия,че имам доста спомени и доста видео от тях,да не говоря,че бях "пътник" на едно варненско състезание на екстрем,ограден с ленти ,с яма неупомената и ако не беше Мехата,сега нямаше да пиша......
                                Пусни видеото с твоя случай на варненското състезание
                                Ето го мястото като се замисля ти си първия които е преминавал тази локва и се е озовавал по таван а там както е видно по гумите дълбочината не е повече от 60-70см.
                                За видеото недей да търсиш ,намерих те гледай след 4,43мин.
                                Май не видях яма във водата а грешно представена ситуация.
                                Последно редактирано от banjo; 26-01-17, 08:07.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X