Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Петър Янков наистина го е казал много добре. Опитайте да се състезавате по правилата и всичко се нарежда. Винаги има някой или някои, който да се опитва да хитрува- за мене такива хора нямат място в състезанията. Забелязал съм по състезанията, че все едни и същи хора си мрънкат и се опитват да променят правилата. Във всяко състезание си има правила и всеки се състезава по тези правила и ако не му харесват, просто не се състезава(както прави Благо) и в това няма нищо лошо.
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • #62
      От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Да не дойдеш на срещата "уж" заради проблем,а всъщност да ядеш и пиеш по заведенията и после да критикуваш и искаш нещо да отпада е НЕсериозно!
      На срещата не бяхме 46 човека а само 6.....ако още не сте разбрали!? Много хора писаха(както и сега) мрънкаха и се канеха а всъщност се оказа че го могат само на клавиатурата! Аз лично съм разочарован че поне организаторите не дойдоха или да бяха изпратили поне по един представител!? Както и да е,правилника е вече факт и ще остане такъв какъвто сме го приели присъстващите на срещата с гласуване!
      На който не му харесва да прочете мнението на Влади Раденков
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • #63
        От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Заявка на Старозагорските участници в Шампионата:

        клас Прото
        -Любен Динев/Милен Дечев - Тойота Прототип

        клас Стандарт
        -Кирил Киров/... - Сузуки Джимни
        -Росен Дечев/... - Сузуки Витара
        -Емил Марков/... - Сузуки Джимни
        -Таньо Вълков/... - Сузуки Витара
        -Георги Радев/... - Сузуки Витара
        -Стефан Стефанов/... - Вромос 250



        Това разбира се са състезатели от "АСК Загора 4х4"
        Другите клубове(ако въобще можем да ги наречем така) карат само на клавиатурата!
        Последно редактирано от Milen Dechev; 18-01-17, 14:54.
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • #64
          От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
          Заявка на Старозагорските участници в Шампионата:

          клас Прото
          -Любен Динев/Милен Дечев - Тойота Прототип

          клас Стандарт
          -Кирил Киров/... - Сузуки Джимни
          -Росен Дечев/... - Сузуки Витара
          -Емил Марков/... - Сузуки Джимни
          -Таньо Вълков/... - Сузуки Витара
          -Георги Радев/... - Сузуки Витара
          -Стефан Стефанов/... - Вромос 250



          Това разбира се са състезатели от "АСК Загора 4х4"
          Другите клубове(ако въобще можем да ги наречем така) карат само на клавиатурата!
          Що бе аз къто не съм от някой клуб не може да карам в шампионата ли...
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #65
            От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Не бе Меха става въпрос за Старозагорските клубове, там нали всички са правят на негри абе надарена работа.

            Коментар


            • #66
              От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Да запишем и Десислав Гатев. Варна.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #67
                От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                клас прото;
                1.Матей Георгиев - Нисан Страшний
                2-Любен Динев/Милен Дечев - Тойота Прототип
                3.Меха - Дайхатсу прототип
                4.Десислав Гатев. -Рейндж Ровър


                Клас модифициран :


                1.Ваньо Иванов -Нисан Патрол
                2.Валентин Великов- Нисан Патрол
                3.Ивелин Стоянов-Нисан Патрол
                4.Драго Янев-Мерцедес G
                5.Петър Добрев-Мерцедес G
                6.Радослав Георгиев-Сузуки Витара
                7.Станислав Стоянов-Рейндж Ровър


                Клас Стандарт :


                1.Тихимир Тодоров-Нисан Патрол
                2.Стоян Малчев-Нисан Патрол
                3.Георги Георгиев - Нисан Патрол
                4.Борислав Николаев-Нисан Патрол
                5.Петър Янков -Тойота
                6.Кирил Киров/... - Сузуки Джимни
                7-Росен Дечев/... - Сузуки Витара
                8-Емил Марков/... - Сузуки Джимни
                9-Таньо Вълков/... - Сузуки Витара
                10-Георги Радев/... - Сузуки Витара
                11-Стефан Стефанов/... - Вромос 250

                Ако съм пропуснал някой добавете го!

                Още един и имаме легитимен клас Прототипи:

                Навигатори няма ли?
                Последно редактирано от banjo; 18-01-17, 19:06.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #68
                  От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                  Не бе Меха става въпрос за Старозагорските клубове, там нали всички са правят на негри абе надарена работа.
                  Виждам че ги разбираш нещата
                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Да запишем и Десислав Гатев. Варна.
                  В кой клас ще кара?
                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение

                  Още един и имаме легитимен клас Прототипи:
                  А дали ще карат на всички състезания в шампионата?! Едва ли.Мисля че класа Прото ще го има най вероятно на Варна и Русе и то ако дойдат Румънците.
                  "АСК ЗАГОРА 4х4"
                  0897937797....по всяко време!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Чакай бре, Десислав е за модифициран.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Нов правелник постояните проблеми,а вината е на нас състезателите.Аз искам трофи снавигация,ти трофи супер ,той супер трофи с повече навигация,тя с кашкая така за удоволствие.И за всичко това требват Правелник.със много правила от размер гуми до ниво на реки,та тези които искат да бият върховете и щурмуват реките да кажат и отделим такъв клас.
                      Стояне даи списък на лицата към които можем да задава ме въпроси относно правелника,като предлагам да извлечем най доброто от наши и съседни страни състезания.И на края ако го измислим да направим добавък към правелника.Моля онези които няма да карат и не са зависими от правелника да си почиват.....
                      Моля състезателите да не сравнява ме правелника с тези на съседните страни,да не споменаваме имена личности така лесно ще решим проблемите.А сега от мен мнение за Етап 60 км15 коли 5 екстрема 8 часа за преминаване право на 1 екстрем да не минаване.Нямаш право да се връщаш .И така 1,2,4 екстрем са свободни да пропуснеш един /не трите/, , като са сходни пи трудност лебедка 20 м при нужда ,3 и 5 по сложни са задължителни /примерно на 3 екстрем екипажа се разменят пилота на лебедка/за ленти иколчета те са насочващи ,Всичко това става ако организатора ги мине с машина и ги фиксира с време 6 до 10 мин за минаване и 2 ленти а на задалжителните 3 и 5 по 3 ленти .Така всички са на финала.Ако искате да е интересно трябва да стартират надругият ден пак всички.а на всяко състезание един стандарт България-трофи

                      Коментар


                      • #71
                        От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Клас прототип-Мирослав Иванов,Дилян Иванов-АСК офроуд4Х4севлиево jeep wrangler-прототип. Заявка за целия шампионат.
                        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                        0879 86 85 87
                        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                        Коментар


                        • #72
                          От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение

                          А дали ще карат на всички състезания в шампионата?! Едва ли.Мисля че класа Прото ще го има най вероятно на Варна и Русе и то ако дойдат Румънците.
                          Е сега, нали за това са пуснали заявки за участие в Шампионата. Колко състезания трябваше да участват 4-5 . Ако ще участват само в две то този клас не би трябвало да е легитимен за шампионата.
                          Почти съм сигурен че варненските заявки не са официални а Гошо ги е пуснал на своя глава без да знаят отделните екипажи.
                          Единия екипаж лично ми декларира че няма да може да участва на всичките издания и за другите съм убеден че ще пропуснат половината
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • #73
                            От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Почти съм сигурен че варненските заявки не са официални а Гошо ги е пуснал на своя глава без да знаят отделните екипажи.
                            Единия екипаж лично ми декларира че няма да може да участва на всичките издания и за другите съм убеден че ще пропуснат половината
                            Някои ще карат всички състезания,други понеже са моряци ще карат когато са в България,а трети само на Варненското състезание.Никъде не съм посочвал кой къде ще кара.....въпрос на личен избор и възможности
                            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                            Коментар


                            • #74
                              От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
                              Клас прототип-Мирослав Иванов,Дилян Иванов-АСК офроуд4Х4севлиево jeep wrangler-прототип. Заявка за целия шампионат.
                              Супер Миро!И ние с Любо сме за целия шампионат.Дано и останалите да го карат?!
                              Вече имаме 5 екипажа в класа(да е доволен г-н Бисеров)
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                И отново възниква въпроса КОЙ. За Пеевски питам де.
                                Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                                И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X