Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    banjo уникален си имаш добри идеи и не те е страх да ги споделиш с нас . Има хляб в теб . Защо не отиде на срещата . Там щеше да си най полезен с идеите си .

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
      banjo уникален си имаш добри идеи и не те е страх да ги споделиш с нас . Има хляб в теб . Защо не отиде на срещата . Там щеше да си най полезен с идеите си .
      И аз много исках banjo да дойде,но......?!
      Можеха да дойдат и още много други за да дадат своите предложения и идеи,но......?!
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
        И аз много исках banjo да дойде,но......?!
        Можеха да дойдат и още много други за да дадат своите предложения и идеи,но......?!
        Ами исках и други да дойдат с мен от Варна но или бяха заети или се правиха на заети . Сам не ми се пътуваше а и повече мнения щеше да е добре. Аз бях си направил труда да дам предложения, защитавах тезата си в нарочна тема но някой взе ли нещо от там?. Никой не си направи труда. Ако бях отишъл сам какво щеше да стане ,сам срещу всички. Дали щеше да има полза от моето присъствие според вас. Самоцелно пътуване преди коледните празници от майната си до Севлиево не ми се правеше особенно ако нямаше да хване декиш моето присъствие.
        Шест месеца стоя темата за правилника във форума и само двама се осмилиха да дискутират по същество за което им БЛАГОДАРЯ ,а другите нищо. С Константин направихме разделения по класове с критерии и бе въведен първо в Шумен и после бе въведен в настоящия правилник но на някой направи ли му впечатление че го има в онази тема за промяна на правилника. Ами НЕ.
        Като в Кърджали надигнах глас за времето за движение и ТАПИТЕ мълчахте ама като се повтори филма в Трявна надигнахте вой защото се осъзнавате -ДА АМА МАЛКО КЪСНО. След три седмици е първия кръг на Шампионата и ще си карате както до сега. ДА НЕ СЪМ ЧУЛ ОПЛАКВАНИЯ.
        Пламен Тенев ще се постарае да ви е максимално удобно и приятно. Ако мога ще му помогна с каквото мога.

        ПРИЯТЕН ШАМПИОНАТ ГОСПОДА
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Ако бях отишъл сам какво щеше да стане ,сам срещу всички. Дали щеше да има полза от моето присъствие според вас. Самоцелно пътуване преди коледните празници от майната си до Севлиево не ми се правеше особенно ако нямаше да хване декиш моето присъствие.
          Защо казваш "сам срещу всички" ?!
          Не мисля,че някой би те нападал като си даваш мнението и идеите!Напротив,всяко мнение бе от полза!
          Аз лично мисля,че щеше да е от полза твоето присъствие!
          Както и да е......минало-свършило.За догодина ще го мислим.Сега всички очакваме 1-вия кръг на Шампионата в който ще изпитаме новия правилник!
          Успех на всички ни!
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Ами исках и други да дойдат с мен от Варна но или бяха заети или се правиха на заети . Сам не ми се пътуваше а и повече мнения щеше да е добре. Аз бях си направил труда да дам предложения, защитавах тезата си в нарочна тема но някой взе ли нещо от там?. Никой не си направи труда. Ако бях отишъл сам какво щеше да стане ,сам срещу всички. Дали щеше да има полза от моето присъствие според вас. Самоцелно пътуване преди коледните празници от майната си до Севлиево не ми се правеше особенно ако нямаше да хване декиш моето присъствие.
            Шест месеца стоя темата за правилника във форума и само двама се осмилиха да дискутират по същество за което им БЛАГОДАРЯ ,а другите нищо. С Константин направихме разделения по класове с критерии и бе въведен първо в Шумен и после бе въведен в настоящия правилник но на някой направи ли му впечатление че го има в онази тема за промяна на правилника. Ами НЕ.
            Като в Кърджали надигнах глас за времето за движение и ТАПИТЕ мълчахте ама като се повтори филма в Трявна надигнахте вой защото се осъзнавате -ДА АМА МАЛКО КЪСНО. След три седмици е първия кръг на Шампионата и ще си карате както до сега. ДА НЕ СЪМ ЧУЛ ОПЛАКВАНИЯ.
            Пламен Тенев ще се постарае да ви е максимално удобно и приятно. Ако мога ще му помогна с каквото мога.

            ПРИЯТЕН ШАМПИОНАТ ГОСПОДА
            Не си правил само с Косьо за Шумен и затова ги има и тук... хи хи хи.

            Има неща и от твоя правилник в настоящия правилник за Шампионата. Прочел съм го целия, видял съм каквото ми трябваше. В този правилник също Косьо има голяма участие . Така, че не всичко е както на теб ти се струва.

            И това дето ми прати на ЛС съм го видял и ще го имам впредвид.

            Абе не всичко е само черно и бяло.

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              Не си правил само с Косьо за Шумен и затова ги има и тук... хи хи хи.

              Има неща и от твоя правилник в настоящия правилник за Шампионата. Прочел съм го целия, видял съм каквото ми трябваше. В този правилник също Косьо има голяма участие . Така, че не всичко е както на теб ти се струва.

              И това дето ми прати на ЛС съм го видял и ще го имам впредвид.

              Абе не всичко е само черно и бяло.
              Да, не бе само за Шумен това имах в предвид. Абе Venceremos както казват испанците. Другата част от ЛС като ми остане време. Тази година както е в момента.
              Последно редактирано от banjo; 14-04-16, 07:37.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Много моля някой да ми разясни-как се тълкува:
                "6. ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ
                Чл.44. (2) Участникът може да бъде дисквалифициран при:
                • шофиране без задължителните предпазни средства (каска, предпазен колан)



                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                  Много моля някой да ми разясни-как се тълкува:
                  "6. ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ
                  Чл.44. (2) Участникът може да бъде дисквалифициран при:
                  • шофиране без задължителните предпазни средства (каска, предпазен колан)



                  Би трябвало съдия по трасето ако забележи състезатели без каска на състезателното трасе и без колан докато е вътре в състезателния автомобил , да ги спре и да им отнеме контролния карнет и да прекрати тяхното участие в състезанието без всякакви допълнителни пояснения. Това съм виждал да прави многократно Организатора на шуменското състезание. Съдия или организатор допуснал такова участие не му прави чест.

                  Защо , някакъв казус ли има?
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                    Би трябвало съдия по трасето ако забележи състезатели без каска на състезателното трасе и без колан докато е вътре в състезателния автомобил , да ги спре и да им отнеме контролния карнет и да прекрати тяхното участие в състезанието без всякакви допълнителни пояснения. Това съм виждал да прави многократно Организатора на шуменското състезание. Съдия или организатор допуснал такова участие не му прави чест.

                    Защо , някакъв казус ли има?
                    Пише "може",което не знам как да го тълкувам.
                    А Киро изрично е написал:"2.6.2 Не носене на каски върху главите и незакопчани колани по тялото в автомобила:Дисквалификация от цялото състезание"
                    На "Верея Трофи" екипаж 103 беше наказан с 1 час.
                    Последно редактирано от Пламен Исаев; 22-08-16, 23:15.

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      Пише "може",което не знам как да го тълкувам.
                      На "Верея Трофи" екипаж 103 беше наказан с 1 час.
                      А, за това "може" трябва да отговорят тези дето са приели правилника а за наказанието от 1час Организатора и съдиите трябва да се обосноват. Може да толерират, може много неща, нямам идея какво са искали да направят все пак пише "Дисквалификация" а не наказание 60мин. Пък и след отчайващото като съдийство състезание в Кърджали ,всичко мога да очаквам в състезанията в шампионата. Аз тая година дори не следя кой какво прави за да не си пълна с боза главата. Съветвам те и ти да го игнорираш.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        При доказано провинение екипажът се дисквалифицира. Има изброени няколко провинения.

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Правилно е наказан с 1 час на екипажа е първо провинение и след наложеното наказание е нямало последващо такова.Може да се дисквалифицира ако продължи в трасето без да изпълни разпоредбата на съдия или бъде хванат пак без колан в трасето.Говорих с екипажа и след наложеното наказание им обясних че при последвало такова тои ще бъде зрител на ВЕРЕЯ ТРОФИ.

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                            Правилно е наказан с 1 час на екипажа е първо провинение и след наложеното наказание е нямало последващо такова.Може да се дисквалифицира ако продължи в трасето без да изпълни разпоредбата на съдия или бъде хванат пак без колан в трасето.Говорих с екипажа и след наложеното наказание ми обясних че при последвало такова тои ще бъде зрител на ВЕРЕЯ ТРОФИ.
                            къде пише първо и второ провинение? Със Стоян си противоречие!
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Няма първо и второ, каране без колан и каска пред съдия, т.е. в екстрем е дисквалификация. В трасето няма кой да те види, но видят ли те..... И аз си признавам, че съм карал така, но не са ме хващали.

                              Та това е заложеното в правилника.

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Ето извадка от правилника
                                6. ДИСКВАЛИФИКАЦИЯ
                                Чл.44. (1) Санкцията дисквалификация се налага при неспортсментско поведение, безотговорно (лудо) каране в бивака, в населени места или по време на свързващите етапи. Състезателите са отговорни за действията на обслужващите и съпровождащите ги лица, като могат да бъдат дисквалифицирани в случай, че тези лица проявят безотговорно, хулиганско поведение, преминат без разрешение маршрута по трасето или при безразсъдно каране в бивака.
                                (2) Участникът може да бъде дисквалифициран при

                                • манипулация на контролния карнет;
                                • манипулация на автомобила след техническия преглед, т.е. промени, които не отговарят на задължителното оборудване;
                                • грубо, небрежно или преднамерено застрашаване на други лица;
                                • не оказана първа помощ;
                                • при навлизането на асистентски автомобили в трасето по време на състезание
                                • шофиране без задължителните предпазни средства (каска, предпазен колан)
                                • движение през обработваеми площи (ниви, градини и др.) Дисквалификацията важи и когато има движение по азимут!
                                • при три наказания за скорост/“STOP“ в един и същи етап
                                • при управление на автомобила от навигатор без свидетелство за управление на МПС

                                Стояне, за мен дори при ремонт по трасето или при тапа не би трябвало да се сваля каската. Свалиш ли я значи си се отказал но това вече сме го коментирали.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X