Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Така де.
    Ако местния шериф си търси законен начин да не даде това разрешително и извади тоя текст.
    Ние готови ли сме с доводи да се противопоставим и на какъв компромис сме готови.
    Защото не е приятно една седмица преди състезанието да съобщиш ,че такова няма да има.

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Просто ще забравим за асвалта а ако някъде се налага само да пресечем ще имаме наши отцепки.

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение

        Дали това няма да е претекст да се повтори В.Търново.
        В Търново случаят беше друг - лицето на което беше издадено разрешителното го оттегли в последния момент заради лична вражда с Петко , той просто нямаше време да извади ново на негово име , а и допълнително му бяха създадени спънки от някои за да не може да се проведе състезанието
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          В Търново случаят беше друг - лицето на което беше издадено разрешителното го оттегли в последния момент заради лична вражда с Петко , той просто нямаше време да извади ново на негово име , а и допълнително му бяха създадени спънки от някои за да не може да се проведе състезанието
          Версии много по въпроса и всеки различна знае и разправя!? Мисля че само Петко си знае каква е всъщност!
          Както и да е.....минало-свършено.
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Обзора за 2016г. на Хоби ТВ от Рени Христова:
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Дааааа, Наско каза каква е трагедията . Нахвърляне на това , онова. Самообучение на съдиите. Хубаво или лошо работело. Четял цяла вечер преди състезанието правилник . Участниците и публиката се учили да спазват правилника.

              Наско , по-голям смях не ме е напушвал скоро.

              Правилника изглежда точно като НАХВЪРЛЯН и РАЗПИЛЯН.
              Съдиите нетрябва да се САМООБУЧАВАТ в крачка. Не трябва да бъдат ЩО ГОДЕ запознати с правилника. Как да вземат правилно решение като "що годе" познават правилника. Видях ви на Кърджали как си прехвърляхте отговорност и накрая взехте грешно решение (Два часа "тапи" а само един час удължаване на времето). Помниш ли как отстоявах правата си по правилник а вие не взехте адекватно решение защото не знаехте правилата по които съдийствахте. Видях и съдиите по трасето ,колко неадекватни бяха. Видях как съдиите ги мързи, да отидат до началото на ТАПАТА за да се информират какво се случва. Стояха си комфортно като във VIP* ложа. Нищо не става от вас, като съдии !
              За лошо няма как да РАБОТИ един правилник.
              Правилника се чете още преди да подадеш заявка за участието ,но по тъпата традиция тук подаваме заявки в последната секунда.
              Покажи ми къде в ПРАВИЛАТА има част за публиката.
              Мерките за безопасност са застраховането. Стига бе. Ти сериозен ли си?

              ТРАГЕДИЯ ви казвам другарчета!!

              Наско, говориш като типичен български политик. Каза много неща но нищо съществено а само едно лобиране към застрахователите.

              P.S. *VIP- Very Impressive Penis
              Последно редактирано от banjo; 15-02-17, 08:32.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Нищо не става от вас, като съдии !
                Кой си ти?!? От висотата на какъв раздаваш квалификации и оценки?!? Какво си постигнал в офроуда?!?
                Какъв си- организатор, състезател, съдия? Като толкова милееш за трофито включи се в организацията!
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                  Кой си ти?!? От висотата на какъв раздаваш квалификации и оценки?!? Какво си постигнал в офроуда?!?
                  Какъв си- организатор, състезател, съдия? Като толкова милееш за трофито включи се в организацията!
                  Абе Пич, колко години ще ми задавате тези въпроси и колко пъти ще ви отговарям? Нещо амнезията ви хваща май. Със същия тон и аз ти задавам същия въпрос ,Ти кой си ?. Каква ти е квалификацията и какво си постигнал в "Трофито" , че ми се правиш на съдник? Щом последните години се надига вой, че има нередности и трябва да се оправят , взимат се мерки а не да се дрънкат глупости по медиите.
                  Последно редактирано от banjo; 15-02-17, 15:31.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                    Щом последните години се надига вой, че има нередности и трябва да се оправят , взимат се мерки а не да се дрънкат глупости по медиите.
                    Надига се вой, защото доста състезатели се взеха много насериозно, все съдии и организатори са им виновни, все някой ги е прецакал, някой им е подлял вода, пък те виждаш ли са родени за шампиони, но не виждат по-далеч от носа си. Отделно един на друг си правят номера по трасето, ама после пак съдии и организатори са виновни. Приканвам всички тези веднъж да участват в организиране на състезание и после да търсят под вола теле.След като нищо не става от съдиите - ми нека карат без съдии.Ей тогаз ще ми е доста интересно да гледам.Не ти подхожда Благо да обиждаш хора, които да дали много за това хоби. И за да избегна въпроси - Аз съм никой и не съм постигнала нищо в трофито.

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                      Обзора за 2016г. на Хоби ТВ от Рени Христова:
                      Пропускате да благодарите на Рени...освен, че се състезава, прави и филми за това което правим !
                      И накрая искам да наблегна на поздрава ми към всички...замислете се и се забавлявайте

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                        Надига се вой, защото доста състезатели се взеха много насериозно, все съдии и организатори са им виновни, все някой ги е прецакал, някой им е подлял вода, пък те виждаш ли са родени за шампиони, но не виждат по-далеч от носа си. Отделно един на друг си правят номера по трасето, ама после пак съдии и организатори са виновни. Приканвам всички тези веднъж да участват в организиране на състезание и после да търсят под вола теле.След като нищо не става от съдиите - ми нека карат без съдии.Ей тогаз ще ми е доста интересно да гледам.Не ти подхожда Благо да обиждаш хора, които да дали много за това хоби. И за да избегна въпроси - Аз съм никой и не съм постигнала нищо в трофито.
                        Даниела, ама изобщо не си в час относно това което си писала и изобщо за какво иде реч. Кажи на Борко да ти купи по-хубав фото апарат. Симай , там ти е силата. Може да тропнеш едно хорце за мен - понеже немога да танцувам, но мога да се наслаждавам на това изкуство. Чисто сърдечно казвам че се прекланям на танцьорите, но не им се бъркам в играта като се хващам на тяхното хоро.
                        Последно редактирано от banjo; 16-02-17, 09:43.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Даниела, ама изобщо не си в час относно това което си писала и изобщо за какво иде реч. Кажи на Борко да ти купи по-хубав фото апарат. Симай , там ти е силата. Може да тропнеш едно хорце за мен - понеже немога да танцувам, но мога да се наслаждавам на това изкуство. Чисто сърдечно казвам че се прекланям на танцьорите, но не им се бъркам в играта като се хващам на тяхното хоро.
                          Хайде да те поканя за главен съдия на Нова Черна/запознай се отсега с правилника/,обучи си съдии и заповядайте екип на мои разноски.Нали това хоро го умееш?!
                          Направи списък на съдиите,екстремите ще бъдат 5 на брой.Заповядай да участваш и в правенето на трасетата.Ще се правят със Самурай и Дискавъри.
                          А не знам Наско дали говори смешни вицове,но сякаш навсякъде го търсят да помага-защо ли?Не мисля да ги разсмива-
                          Р.Р.Освен от мен имаш ли друга покана да участваш в организацията на трофи тази година?
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                            Хайде да те поканя за главен съдия на Нова Черна/запознай се отсега с правилника/,обучи си съдии и заповядайте екип на мои разноски.Нали това хоро го умееш?!
                            Направи списък на съдиите,екстремите ще бъдат 5 на брой.Заповядай да участваш и в правенето на трасетата.Ще се правят със Самурай и Дискавъри.
                            А не знам Наско дали говори смешни вицове,но сякаш навсякъде го търсят да помага-защо ли?Не мисля да ги разсмива-
                            Р.Р.Освен от мен имаш ли друга покана да участваш в организацията на трофи тази година?
                            Аз ще съм първия който ще пише констатация ....ха ха да трие модератора .
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Даниела, ама изобщо не си в час относно това което си писала и изобщо за какво иде реч. Кажи на Борко да ти купи по-хубав фото апарат. Симай , там ти е силата. Може да тропнеш едно хорце за мен - понеже немога да танцувам, но мога да се наслаждавам на това изкуство. Чисто сърдечно казвам че се прекланям на танцьорите, но не им се бъркам в играта като се хващам на тяхното хоро.
                              Дотук разбрахме, че Даниела може да снима и да играе хорца. А ти всъщност какво можеш? Освен да плюеш по всичко. Това ''хейтър'' ли му се казваше по-модерно?
                              Що не организираш едно трофи с твой правилник и твой екип съдии? Обещавам тук, пред всички, да съм първи записан за участие. Дори и да нямам вървящ джип в момента, ще взема под наем.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2016 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Дотук разбрахме, че Даниела може да снима и да играе хорца. А ти всъщност какво можеш? Освен да плюеш по всичко. Това ''хейтър'' ли му се казваше по-модерно?
                                Що не организираш едно трофи с твой правилник и твой екип съдии? Обещавам тук, пред всички, да съм първи записан за участие. Дори и да нямам вървящ джип в момента, ще взема под наем.
                                От сега ти казвам че моя няма да ти го дам .
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X