Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

    Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
    Влади,махни направо първия правилник и остави само този последно коригирания.
    Правилника в началото на темата е копиран и публикуван в текстов формат от PDF файла който Тодор пусна !
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #77
      От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

      Какъв е този нож, какво имате впредвид - специален нож за рязане на колани.

      Коментар


      • #78
        От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
        Какъв е този нож, какво имате впредвид - специален нож за рязане на колани.
        Ето това ще е най-подходящия комплект чукче и нож!

        http://www.avto.bim.bg/Chuk-i-noj-za...i_pr43838.html
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • #79
          От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

          Нямах време да прочета поправения правилник до днес. Хубава разходка сте си направили и нищо свястно не е свършено. Правилника отново си е онзи постния- явно организаторите не си променят мисленето.
          Както и да е, загубихте ме за още една година. Ще чакам следващата година и следващия правилник. Оттеглям заявките които съм направил до сега.
          Успех на участващите.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #80
            От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

            Ще е приятно след като неучастваш във шампионата и тук да не вземаш толкова дейно участие.

            Коментар


            • #81
              От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              Нямах време да прочета поправения правилник до днес. Хубава разходка сте си направили и нищо свястно не е свършено. Правилника отново си е онзи постния- явно организаторите не си променят мисленето.
              Както и да е, загубихте ме за още една година. Ще чакам следващата година и следващия правилник. Оттеглям заявките които съм направил до сега.
              Успех на участващите.
              Боги, срещата беше отворена за всички. Защо не си направи труда да дойдеш и си изкажеш мнението пред нас очи в очи а както винаги плюеш след това през компа?
              Не ти прави чест.
              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
              0896 846 246

              Коментар


              • #82
                От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                Боги, срещата беше отворена за всички. Защо не си направи труда да дойдеш и си изкажеш мнението пред нас очи в очи а както винаги плюеш след това през компа?
                Не ти прави чест.
                Достатъчно предложения направих които дори не виждам в поправките . Знам че не сте си направили труда да вникнете в тях. Срещата бе за организатори и бяхме помолени да даваме предложения.
                Не знам на кого не прави чест.
                Ще чакам следващата година та да видим ще има ли промяна.
                Последно редактирано от banjo; 11-04-15, 14:45.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #83
                  От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Достатъчно предложения направих които дори не виждам в поправките . .
                  За протокола само...
                  ЛИЧНО АЗ поставих на разглеждане твоите предложения и понеже всички сме здраво мислещи хора, единодушно бяха отхвърлени и то по най - демократичния начин - чрез гласуване !!!
                  Както е навсякъде в живота, малцинството се съобразява с мнозинството и мисля, че това е най - демократичното.
                  Лично на мен ще ми липсваш, ако не караш тази година, моля те, не го прави.... !
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 11-04-15, 17:52.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    За протокола само...
                    ЛИЧНО АЗ поставих на разглеждане твоите предложения и понеже всички сме здраво мислещи хора, единодушно бяха отхвърлени и то по най - демократичния начин - чрез гласуване !!!
                    Както е навсякъде в живота, малцинството се съобразява с мнозинството и мисля, че това е най - демократичното.
                    Лично на мен ще ми липсваш, ако не караш тази година, моля те, не го прави.... !
                    Протокол от събранието не съм видял за да съм сигурен че е така. Ако все пак е станало точно това от теб искам кординати да ти пратя едни подаръци с посвещение и да ги раздадеш на всички приели единодушно този "ПЕРФЕКТЕН" правилник.
                    Сериозен съм с последното , иначе ще ги връча на "ЗДРАВО МИСЛЕЩИ-те" на Варненското състезание където разбира се няма да участвам като бойкот срещу този ПРАВИЛНИК.
                    Чакам на лични съобщения кординатите за пратката.
                    Последно редактирано от banjo; 22-04-15, 06:42.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #85
                      От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                      Живко Бакалов,според мен има грешка в това временно класиране за хоби.Кърджали +Варна.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                        Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                        Живко Бакалов,според мен има грешка в това временно класиране за хоби.Кърджали +Варна.
                        Според мен и в Експерта трябва да се види кои екипажи имат над 1/3 от трасето, за да получат точки,
                        за да е коректно спрямо правилника 2015 !
                        Конкретно за Кафтеранис (на когото съм спонсор и ми е любимец ) мисля, че не трябва да получи точки, защото няма два старта и два финала - знам го, защото си говорихме за проблемите му, а за останалите не съм в час, но е добре да се провери.
                        В същото време виждам, че Paradelis (в хоби) има стартове и финал, а няма точки...
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-05-15, 11:58.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                          Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                          Живко Бакалов,според мен има грешка в това временно класиране за хоби.Кърджали +Варна.
                          Аз нямам отразено Варненското, а пък сме на 2 място.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                            Аз нямам отразено Варненското, а пък сме на 2 място.

                            Да ,а добричката Витара трета в класирането получава твоите точки и така изместват с едно място напред и всички следващи в класирането.Също и гръцкия екипаж 3 ти на Кърджали на Варна ги таксуват като др. екипаж.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                              Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                              Да ,а добричката Витара трета в класирането получава твоите точки и така изместват с едно място напред и всички следващи в класирането.Също и гръцкия екипаж 3 ти на Кърджали на Варна ги таксуват като др. екипаж.
                              Доколкото знам, взимаме точките на екипажа пред нас поради нарушение на правилника. И по-точно размера на гумите, които са 35", не че ме интересува класиране но това е причината те да нямат точки.
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • #90
                                От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                                Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                                Живко Бакалов,според мен има грешка в това временно класиране за хоби.Кърджали +Варна.
                                Редактирах класирането , ако има грешка кажи къде е ?

                                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                                Според мен и в Експерта трябва да се види кои екипажи имат над 1/3 от трасето, за да получат точки,
                                за да е коректно спрямо правилника 2015 !
                                Конкретно за Кафтеранис (на когото съм спонсор и ми е любимец ) мисля, че не трябва да получи точки, защото няма два старта и два финала - знам го, защото си говорихме за проблемите му, а за останалите не съм в час, но е добре да се провери.
                                В същото време виждам, че Paradelis (в хоби) има стартове и финал, а няма точки...
                                Организатора е дал точки на Кафтеранис , аз съм длъжен да ги отразя в класирането , точките на Paradelis са добавени и няма дублиране .

                                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                                Аз нямам отразено Варненското, а пък сме на 2 място.
                                Вашият екипаж , Тихомир Тодоров / Владимир Христов и Свилен Максимов / Николай Големанов сте наказани от организатора да не получите точки за шампионата защото карате с гуми по големи от 33 инча .

                                Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                                Да ,а добричката Витара трета в класирането получава твоите точки и така изместват с едно място напред и всички следващи в класирането.Също и гръцкия екипаж 3 ти на Кърджали на Варна ги таксуват като др. екипаж.
                                Екипажите изброени по горе имат класиране за конкретното състезание , но не взимат точки за шампионата заради нарушение на правилника .
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X