Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

    Добре де близнак, хайде вместо да се дракаме да помогнем с нещо
    Аз ще ти предложа следното, ти и брат ти имате Краулера, Киров има Вранглера, мисля че има поне още две добре подготвени машини и аз след Евротриала ще докарам моят Вранглер и дай да пробваме да се включим в някои от предвидените триал състезания и да формираме клас експерт- с висока трудност, мисля че организаторите няма да имат нищо против да ни спретнат отделни зони, и тогава да видим дали има интерес и каква ще бъде амбицията на хората да подготвят машини за тези състезания

    П.с. По въпроса с басейните- отдавна не плувам по дъното, поне се стремя от толкова , които съм направил, да ги правя по плитки, че да не се давят хората а не като в много случаи в България- хвърляме хората в дълбоките води и после защо се давели Дай на човека първо да плува по плиткото , че да му е кеф........пък псле ще видим Дано да ме разбираш какво искам да кажа.

    Коментар


    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

      [quote=spark & ivo;622786]Добре де близнак, хайде вместо да се дракаме да помогнем с нещо
      Аз ще ти предложа следното, ти и брат ти имате Краулера, Киров има Вранглера, мисля че има поне още две добре подготвени машини и аз след Евротриала ще докарам моят Вранглер и дай да пробваме да се включим в някои от предвидените триал състезания и да формираме клас експерт- с висока трудност, мисля че организаторите няма да имат нищо против да ни спретнат отделни зони, и тогава да видим дали има интерес и каква ще бъде амбицията на хората да подготвят машини за тези състезания [quote]

      Към туй разумно предложение ще добавя, че от Киров вместо да показват земекопните машини на Националния оФроуд събор могат да ги покажат на въпросното мероприятие( при това в действие).
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

        А и още нещо, дай да се бъзикате с мен , че се подготвя "панда" да ме бие по триалите , а като аз базикнах за " банда" бместо " панда" вече сме много засегнати Разбери , че нямам нищо против някого или по някаква причина, ама щом казваш , че ЗАПОЧВАМ ДА СЕ МЕСЯ от далече в българският спорт, май нещо не е така....................не искам никой да си мисли , че нямам никакъв поглед върху този спорт в България и само се меся щото ей така ми е скимнало- имамам достатъчна информация и от сигурни източници и знам много добре къде, кога и какво става.

        Коментар


        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

          Като правило всяко нещо в България трябва да се ОСЕРЕ и то яко.
          Почти след всяко състезание независимо от формата се почва едно сра**. А тук в Траял Шампионата тази процедура почна още преди да са почнали състезанията.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

            Я кажете тогава ние с джипките на жените дето ходят на пазар може ли да се забавляваме и да се пуснем на някое съзтезание или да гледаме вапреки че ни харесва да си трошим джипките не по малко от вас?За сравнение на джипа на Киров окачването е колкото моя джип,това трябва ли да ни спре ние да не участваме макар и аматьорски?Доста от нас правят невазможни неща с вазможностите на нашите пазарни джипки.Ние също сме прежалили джиповете си и също ни се кара не по малко от вас,дай сега че имаме яки джипове и спонсори и само ние можем,не е така
            Със себе си съм имал повече проблеми,
            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение

              П.с. По въпроса с басейните- отдавна не плувам по дъното, поне се стремя от толкова , които съм направил, да ги правя по плитки, че да не се давят хората а не като в много случаи в България- хвърляме хората в дълбоките води и после защо се давели Дай на човека първо да плува по плиткото , че да му е кеф........пък псле ще видим Дано да ме разбираш какво искам да кажа.
              Явно найстина си забравил Българският нрав и самочуствие.Българинът обича първо сам да се удави и тогава някой да го научи да плува.И плитък басеин да му предложиш дупка в него ще изкопа и пак ще го направи по неговият начин.Дано и ти да ме разбереш какво искам да кажа.То и аз от сигурни източници имам много пълна представа какво става в Испанският Траял шампионат но не дращя празни приказки по форумите.Най малкото от уважение щото не съм бил на място там.
              Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-02-09, 00:09.

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                Като правило всяко нещо в България трябва да се ОСЕРЕ и то яко
                А тук в Траял Шампионата тази процедура почна още преди да са почнали състезанията.
                В кой Траял шампионат се случват тези засирания щото аз поне не съм чувал за такъв Засиране ще се получи само ако нещата се развиват с темповете като в отминалата година.Да се надяваме че свежите попълнения ще доведат начинанието до реални резултати.
                Помислете и тримата на колко състезания в Българският оф-роуд шампионат присъсвахте миналата година за да говорите по този начин.Другото е че вече и вие открихте международните прояви и ви желая успех в тях.Там поне залагаме на сигурно.

                Каквото и да се случи с тази идея ще помагам с каквото мога.Другото е че от сега имаме програма за предстоящия сезон.И тя не е никак безинтересна.

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                  Добре де близнак, хайде вместо да се дракаме да помогнем с нещо
                  Аз ще ти предложа следното, ти и брат ти имате Краулера, Киров има Вранглера, мисля че има поне още две добре подготвени машини и аз след Евротриала ще докарам моят Вранглер и дай да пробваме да се включим в някои от предвидените триал състезания и да формираме клас експерт- с висока трудност, мисля че организаторите няма да имат нищо против да ни спретнат отделни зони, и тогава да видим дали има интерес и каква ще бъде амбицията на хората да подготвят машини за тези състезания

                  П.с. По въпроса с басейните- отдавна не плувам по дъното, поне се стремя от толкова , които съм направил, да ги правя по плитки, че да не се давят хората а не като в много случаи в България- хвърляме хората в дълбоките води и после защо се давели Дай на човека първо да плува по плиткото , че да му е кеф........пък псле ще видим Дано да ме разбираш какво искам да кажа.
                  Иво, предложението е супер, на 21 и 22 март е траяла в Приморско, през май и септември Лазарово. Ако се организирате, ще е страшен кеф и уважение към нас, простите български фенове.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
                    Я кажете тогава ние с джипките на жените дето ходят на пазар може ли да се забавляваме и да се пуснем на някое съзтезание или да гледаме вапреки че ни харесва да си трошим джипките не по малко от вас?За сравнение на джипа на Киров окачването е колкото моя джип,това трябва ли да ни спре ние да не участваме макар и аматьорски?Доста от нас правят невазможни неща с вазможностите на нашите пазарни джипки.Ние също сме прежалили джиповете си и също ни се кара не по малко от вас,дай сега че имаме яки джипове и спонсори и само ние можем,не е така
                    Напълно си прав. Аз отдавна давайки примери с различните класове в Евротриала се мъча да покажа ,че е възможно участието на различни по подготовка машини, колкото повече по добре, но някои хора продължават да ме обеждават " ЧЕ В БЪЛГАРИЯ НЯМА МАШИНИ ЗА ТРИАЛ"

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Иво, предложението е супер, на 21 и 22 март е траяла в Приморско, през май и септември Лазарово. Ако се организирате, ще е страшен кеф и уважение към нас, простите български фенове.
                      Ако потвърдят участието си в състезанието през септември останалите отбори за които говоря, аз ще направя ако трябва невъзможното да сме там с нашият Вранглер, а не забравяйте че в една от темите вече споменах , че тази година искам да участвам и в Тесалоники Трофи, което мисля че е през септември- даже чакам някой БГ екипаж да се навие за наш съотборник

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                        Ако потвърдят участието си в състезанието през септември останалите отбори за които говоря, аз ще направя ако трябва невъзможното да сме там с нашият Вранглер, а не забравяйте че в една от темите вече споменах , че тази година искам да участвам и в Тесалоники Трофи, което мисля че е през септември- даже чакам някой БГ екипаж да се навие за наш съотборник

                        Така е момчета прави сте.Няма лошо да се пускат и хора с пазарски джипки.В България мисля че вече има достатъчно траялни машини.Извинявайте аз съм бил в грешка.
                        А състезанието в Солун е супер екстремно и адреналиново.Още повече че за тази година се говори че летвата ще е още по висока.

                        Още днес ще помоля Христов да ви направи една резервация за Солун Трофи 09г.
                        Значи доколкото разбрах spark & ivo и djcrazy ще сте двойка така ли ? Сигурен съм че ще се забавлявате а и за там спонсорите не са проблем.

                        Другите желаещи кои ще са..... щото местата са ограничени.
                        Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 04-02-09, 21:53.

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                          Така е момчета прави сте.Няма лошо да се пускат и хора с пазарски джипки.В България мисля че вече има достатъчно траялни машини.Извинявайте аз съм бил в грешка.
                          А състезанието в Солун е супер екстремно и адреналиново.Още повече че за тази година се говори че летвата ще е още по висока.

                          Още днес ще помоля Христов да ви направи една резервация за Солун Трофи 09г.
                          Значи доколкото разбрах spark & ivo и djcrazy ще сте двойка така ли ? Сигурен съм че ще се забавлявате а и за там спонсорите не са проблем.

                          Другите желаещи кои ще са..... щото местата са ограничени.
                          С иронични изказвания няма да оправим нещата. Нема проблем и с djcrazi да направим екип.........КВО ПЪК ,. а относно записването, ти благодаря, но мисля, че няма да имам проблем да го уредя сам. А относно за спонсори, мисля че не съм се допитвал.

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                            Така е момчета прави сте.Няма лошо да се пускат и хора с пазарски джипки.В България мисля че вече има достатъчно траялни машини.Извинявайте аз съм бил в грешка.
                            А състезанието в Солун е супер екстремно и адреналиново.Още повече че за тази година се говори че летвата ще е още по висока.

                            Още днес ще помоля Христов да ви направи една резервация за Солун Трофи 09г.
                            Значи доколкото разбрах spark & ivo и djcrazy ще сте двойка така ли ? Сигурен съм че ще се забавлявате а и за там спонсорите не са проблем.

                            Другите желаещи кой са щото местата са ограничени.
                            Видяхме в Солун кво стана с подготвените джипове,каде се класихара? Аз сам сам обикновен джип и сас сигурност няма да сам в Солун,но за Приморско ако имам вазможност ще бада там.Всичко това започва да ми прилича на това което става в нашата държaва-в нас е всичko a вие нямате право на глас-в случая ние сме с добрите коли и ще казваме кво ще става а на другите мнението не ни интересува.Нямам нищо против никой и даже се радвам като видя подготвени джипове се радвам много но трябва ли да не си правя кефа защото някои кара с 20пати по скапа кола и му се струва че каквото тои каже трябва така да е.Близнак не те познавам но ще се радвам да се запознаем и да поспорим на маса.КАНЯ ТЕ ДА МИ ДОИДЕШ НА ГОСТИ-ДЪРЖА ЕДНА ХИЖА(ПАШАЛИЙЦА)НЕ Е КОИ ЗНАЕ КАКВО ДА Е НО КОГАТО ТИ Е УДОБНО ИДВАИ НА ГОСТИ ДА ПОСПОРИМ И ДА ПОПИЙНЕМ-ВСИЧКО Е ЗА МОЯ СМЕТКА-ЕТО ТИ ТЕЛЕФОНА МИ:0889414199.Имам някои идеи и може да ги обсадим.ZZLATEV също е поканен и винаги е добре дошъл защото вси4ко което той пише в форума е реално и си личи че този човек мисли за развитието на всички независимо дали са с"пазарни джипки" или с добре подготвени автомобили.Spark&ivo iskaш ли да направим двоика в Солун?От мен Сувлакито и октоподите а от теб Узото-Става ли?Ama felis,pezmo.(Ако искаш казвай)Аз знам гръцки и ще се оправим
                            Със себе си съм имал повече проблеми,
                            отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                            Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                              С иронични изказвания няма да оправим нещата. Нема проблем и с djcrazi да направим екип.........КВО ПЪК ,. а относно записването, ти благодаря, но мисля, че няма да имам проблем да го уредя сам. А относно за спонсори, мисля че не съм се допитвал.
                              Що да не направим,какво ни спира?Докъдето стигна,дотам
                              Със себе си съм имал повече проблеми,
                              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                Първоначално публикуван от spark & ivo Преглед на мнение
                                С иронични изказвания няма да оправим нещата. Нема проблем и с djcrazi да направим екип.........КВО ПЪК ,. а относно записването, ти благодаря, но мисля, че няма да имам проблем да го уредя сам. А относно за спонсори, мисля че не съм се допитвал.

                                Е сега пък иронично ви било.....няма оправия.Нали гледам да ви надъхам колкото повече български джипки толкова по добре.Ето нали четеш хората с домакински джипове чудеса правят.


                                Питай първо някой от твойте агенти дето е виждал твоята кола наживо и се е състезавал в гърция на Трофито.Какви промени ще ти трябват как защо и тн..Траяладжии и хора с опит в БГ много. Лошото е че малко преди старта става друго.А относно до спонсори в България верно май не си се допитвал.

                                Айде че много спам стана извън темата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X