Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Републикански Траял Шампионат - организация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

    Краси е добър човек да събрал е около 10 криви моста
    кариерата е много яко место затова се ориентирахме натам , но има много глина и ако вали става непроходима на места които съм качвал на по-сухо

    Коментар


    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

      кво става с този шампионат че съм решил да си правя машината и искам да знам гога ще започва нещо и какви ще са условията

      Коментар


      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

        първите месеци от 08' мисля че ще бъде първото състезание. през това време може да споделиш с каква машина си и т.н.

        Коментар


        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

          Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
          първите месеци от 08' мисля че ще бъде първото състезание. през това време може да споделиш с каква машина си и т.н.
          Зарко, понеже се интересувам и до края на годната имам идеята да си доподготвя джипката за евентуално участие, бих искал да попитам за задължителните изисквания към машините и водача. Може и да съм пропуснал нещо, но ще ми простиш ако те карам са повтаряш.

          Коментар


          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

            Като гледам КИРО колко ла*на изяде покрай състезанието в Шумен, мога да си представя, какво ще се случи на ОРГАНИЗАТОРИТЕ на ПЪРВИЯТ траял...
            Иначе на местно ниво във и около Варна ще помогна с каквото мога, а то не е малко.
            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
            http://www.cardomain.com/ride/2562837

            Коментар


            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

              Викторе немога сам да решавам когато ми тръгне машината ще има още 1 събиране на което мисля че ще променим малко правилника, но моят съвет е да сложиш ролбар - масовост и кеф за хората , но колегите са прави че трябва да пазим състезателите по скоро лебедката няма да е задължителна на някой състезания и ще има сервизни коли на по-големите екстреми за да изтеглят закъсалите, на които ще се начисляват наказателни точки

              Коментар


              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                Като гледам КИРО колко ла*на изяде покрай състезанието в Шумен, мога да си представя, какво ще се случи на ОРГАНИЗАТОРИТЕ на ПЪРВИЯТ траял...
                Иначе на местно ниво във и около Варна ще помогна с каквото мога, а то не е малко.
                Каскадьоре вместо да плюете в другата тема ще ви очаквам да дадете всичко от себе си за изграждането на едно перфектно състезание
                аз съм готов каквото съберем като такса да го вложим само за награди и да си поемем сами разходите по организацията, докато се включат и спонсори

                Коментар


                • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                  Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                  Каскадьоре вместо да плюете в другата тема ще ви очаквам да дадете всичко от себе си за изграждането на едно перфектно състезание
                  Дори и да не е перфектно няма нищо лошо. По-важно е да се почне от някъде, хората по света си правят кефа и не се разправят за глупости. Не виждам причина и тук да не стане така.

                  Коментар


                  • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                    Вики, абе навигатор нещо да ти трее Пък и ако стане тъй как го мислиш - нема ли много купи наведнъж да отнесем
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                      Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                      Каскадьоре вместо да плюете в другата тема ще ви очаквам да дадете всичко от себе си за изграждането на едно перфектно състезание
                      аз съм готов каквото съберем като такса да го вложим само за награди и да си поемем сами разходите по организацията, докато се включат и спонсори
                      абе зарко, това не беше плюене, а ниагарски водопад от недовоство.
                      най-важно като организатор е не да раздаваш наградите, а да направиш така, че участниците да са доволни с участието си.
                      предизвикателство и удовлетворение! това е ключа към успеха.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                        Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                        най-важно като организатор е не да раздаваш наградите, а да направиш така, че участниците да са доволни с участието си.
                        предизвикателство и удовлетворение! това е ключа към успеха.
                        Ето едно изказване на човек, който е бил ОРГАНИЗАТОР. И пак имаше 10 000 недоволни коментара....
                        Пламене, заслужава ли си изобщо?
                        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                        http://www.cardomain.com/ride/2562837

                        Коментар


                        • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                          Най-важно е да се спазват две прости неща:
                          1. Правилата да важат за всички, без изключение.
                          2. Правилата да не се променят след започването на мероприятието.

                          Останалото ще си дойде на мястото.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                            Ето едно изказване на човек, който е бил ОРГАНИЗАТОР. И пак имаше 10 000 недоволни коментара....
                            Пламене, заслужава ли си изобщо?
                            тц!

                            неблагодарна работа е, но превръщането на едно хоби в моторен спорт си заслужава.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                              Първоначално публикуван от Kaishin Преглед на мнение
                              Викторе немога сам да решавам когато ми тръгне машината ще има още 1 събиране на което мисля че ще променим малко правилника, но моят съвет е да сложиш ролбар - масовост и кеф за хората , но колегите са прави че трябва да пазим състезателите по скоро лебедката няма да е задължителна на някой състезания и ще има сервизни коли на по-големите екстреми за да изтеглят закъсалите, на които ще се начисляват наказателни точки
                              .................................................................................................
                              хора аз веднъж си казах мнението по въпроса за ролбарите
                              аз едва ли ше дойда на 3000км да се състезавам но ако през лятото
                              има когато аз се прибирам ми се иска да участвам е с тези ролбари ше откажете много хора
                              от този спорт.....
                              всеки един учасник си преценя разбирам ако в шампионата не е разрешена помоща от навигатора имам предвид без да има право да придържа джипа с колани да е задължителна клетката.
                              Иво наскоро махна неговата и машината е корено различна е остават си фабричните на вранглера но само това....
                              когато и в БГ стане така че всичко да се легализира съм сигорен че мненията на много ше се променят корено относно тунинг и сигорност......
                              най добре всеки да си направи така машината че да не се обръща пък клетките за който има желание...
                              поздрави

                              Коментар


                              • До: Републикански Траял Шампионат - организация

                                според писанията ми в тази тема, които са положителни и с идея за да спомогна с нещо , получих интересен червен картон (и тука ли се осираш).
                                пичове ако някой смята че се "осирам" с изказванията си нека да излезе от анонимност и да ми обясни как точно стана това.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X